Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Mezo
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Tak w ogóle to gdzie jest ten pub Mezo? Laughing

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Post Nowe imrezy w Mezo 
Kumpel mnie prosił, to wrzucam, ale nie jestem pewny czy w dobre miejsce. Jeśli złe to proszę admina o przeniesienie do "ogłoszeń"

W "Mezo" dziś mała potańcówa z okazji "Barbórki" od 18:30. Muzyka: stare hity w nowych bitach Smile, 90'te i nowa dance, dancefloor, i dobry house.

Poza tym w środę "Mikołajki" i w czwartek Karaoke. Wszystko przy muzyce opisanej powyżej. Aha kumpel prosił wyszczególnić, że muza jest miksowana, znaczy przechodzi płynnie bit w bit, a nie puszczana na "chybił-trafił" Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
ooo teraz sie wypowiem Smile Bylem w Piatek po raz pierwszy w mezo i nie bylo zadnych problemow, wrecz przeciwnie - bardzo mila obsluga Wink zwlaszcza panie barmanki Razz Ochrona nie sprawiala zadnych problemow... Moze ja poprostu mam szczescie ale bawilem sie ostro i nikomu to (chyba) nie przeszkadzalo Very Happy wiec w czym problemy? IMO muza troche nie taka ale po pijaku jakos bardzo tego nie odczuwalem Very Happy Pozdro!

Odpowiedz z cytatem

Mam 20 lat i w mezo po raz pierwszy bylem jakieś 2-3 lata temu ( jak dobrze pamiętam ). Wtedy było całkiem fajnie. Mniej "szpanerów", mniej osób które chodzą tak jakby miały piłeczki pod pachami, mniej dziewczyn, które liżą się z chłopakami na widoku przed lokalem. Jakiś czas temu chodziło tam całkiem poważne towarzystwo, które naprawdę bardzo fajnie bawiło się, a teraz .... eh.
Gdybym był spoza miasta to na pierwszy rzut oka pomyślałbym sobie ze to jakiś burdelik dla młodocianych. Właśnie takie wrażenie miałem po ostatniej sobocie. Dawno mnie tam nie było i widze że się bardzo wiele zmieniło. Teraz wołają 5 zl za wejście, a to przecież paranoja. Przychodząc tam o godzinie 24 nawet sobie człowiek nie usiądzie. Wiec za co mamy płacić 5 zł ? To samo tyczy się eski.

To jest śmieszne że w takim małym mieście w takich MARNYCH lokalach wołają kasę za wejście gdzie leci disco polo, nie ma gdzie usiąść, a nawet postać, a do okola pelno 16-17 latków którzy nie potrafią się zachować bo sa pod wpływem alkoholu Rolling Eyes

Moim zdaniem nie ma żadnego porządnego lokalu w Bełchatowie, a te które są, są naprawdę mierne, aż wstyd tam chodzić.
Lepiej już iść do jakiegoś baru na osiedlu wypić piwko i pogadać ze znajomymi.

Zastanawia mnie jeden fakt. Parę osób napisało, że w mezo były po raz pierwszy w życiu lol. Gdzie wy do tej pory chodziliście ? Przecież Bełchatów to taka dziura ze można takie lokale policzyć na placach jednej dłoni. Rolling Eyes

moze chodzili do innych lokali albo osiedlowych barow zamiast do mezo Smile

iksio glownie 7 grzechow, speed rock, kiedys exodus, red... a jeszcze zapomnialem taki fajny bar z bilardem na al. wlokniarzy teraz chyba sie traffic zwie kiedys kubus i aga Wink

Odpowiedz z cytatem
ja tam mam w d**** te bełchatowskie ala puby wole chodzic do lasu na poziomku jak rowniez lezec przed telwizorem ... A w mezo nie byłem i nie bede 5-10-15 das ist nicht fur mich ^^^

temat wyczyszczony z waszych zbędnych wypowiedzi i bardzo proszę o uszanowanie tego, bo trochę czasu mi to zajęło.

Odpowiedz z cytatem
Ja tam byłem parę razy i nawet fajnie tylko właśnie ten wstęp za 5 zł a usiąść nie ma gdzie.

Odpowiedz z cytatem
nie no ostatnio mi sie zdarza tam przybalowac, ale szefo zaczyna przeginac... Mianowicie doczepia sie o czapki i bluzy z kapturem... zenada...

Odpowiedz z cytatem
mezo is cool ! ostanio panna obrabiala druta przy barze gosciowi Very Happy. Co do oplat to sie zgadzam chociaz goscie nieraz zostawiaja 300 zl to 5 zl to nic dla nich Smile

Witam,
przegladajac odpowiedzi w tym temacie, mozna zobaczyc jaka jest roznica miedzy Belchatowem a 'normalnym', cywylizowanym miejscem
(abstrahujac od Mezo). Sądzę, że jeszcze przez dluuuuugi czas niewiele sie zmieni, a do wyboru w piatkowy/sobotni wieczor bedzie
albo isc np. do Mezo, albo zostac w domu przed telewizorem. A ze takie miejsca sila rzeczy beda mialy liczna klientele (bo wybor zaden),
tak to sie bedzie krecic, bez wzgledu na chamska ochrone, durnych wlascicieli, czy 'wizyty' kiboli RTS.. ;/
pozdro z Krakowa!

Odpowiedz z cytatem
Mezo mi nie pasuje. Jak większość lokali w Bełchatowie. Fajnie było by jak wreszcie ktoś stworzył by taki lokal, który każdemu by odpowiadał. Przykład we Wrocławiu jest świetny club Metropolis. Są tam dwa poziomy. Na dole można sobie potańczyć, a na górze posiedzieć i spokojnie wypić browara czy jakiegoś drina. Muzyka jest ok. Za podaje na żywo dj.

Odpowiedz z cytatem
A ja jestem zdania, że niezależnie od tego jakie miejsce by powstało w Bełchatowie, to miejscowi i tak by narzekali: że muzyka nie taka, że za dużo ludzi, że za mało, że piwo za drogie, że za tanie i za dużo wobec tego żuli, że wystrój nie taki, że za daleko od domu, że za blisko kościoła, że właściciel głupi albo "brudas"...

Natomiast wystarczy, że miejscowi wyjadą do jakiejś większej metropolii, wejdą do podrzędnego lokalu i już ZACHWYT: jak to tam pięknie, piwo wspaniałe "nie chrzczone" mimo że za 10PLN, muza wprost cudowna (chociaż w B-towie przy takiej wygwizdali by DJ'a) itd, itp...

I nie dyskutujcie: mam swoje lata, trochę jeździłem po kraju i wszędzie spotykałem osobników z naszego miasteczka - wszystko co powyżej to najprawdziwsza prawda... Ot taki zeSNOBOWANY ten nasz Bełchatów i zakompleksiony!

Pozdrawiam
Forge

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny