Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Mezo
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Mezo 
By? juz tam kto?? Wink Fajnie tam jest? Jaki klimat, otoczenie, ludzie? Duzo g?wniarstwa? Very Happy
I gdzie to w og?le jest? Confused Poopowiadajcie troche Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ja mieskzam naprzeciwko (łakowa) zawsze duzo ludzi jest ale tez policja czesto jezdzi wiec znowu pewnie dlugo ten lokal niepobedzie. pozyjemy zoabczymy

Odpowiedz z cytatem
Mezo?..moze muzyka i klimat nie jest taki jak bym sobie zyczyl, ale pobawic sie mozna przy wszystkim...no i do tego bardzo urodziw kelnerki.............a kto pamieta Mezopotamie??...to byl lokal!!...walki na noze i na krzesla z tureckim wlascicielem....mam nadzieje ze w Mezo, na kuchni, noze sa plastikowe, bo jak widac wlasciciele sa ci sami.....no chyba, ze wczesniejsze burdy ich czegos nauczyly....w kazdym badz razie...co zlego to nie my..pozdrawiam turecka familie z Belchatowa Very Happy

Odpowiedz z cytatem
ZBIRU i z takich wybryków w bełchatowie nie powstaje wiecej lokali Smile tylko zamykaja . MEZO tez zamkna

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post Mezo... Klient Nasz ( Wasz ) Pan !!! 
Szczerze.. pierwszy raz byłam wczoraj w Mezo i wiem tylko jedno!! Już tam na pewno więcej nie zagoszczę!!! Właściciel liczy się tylko z kasa, a ochrona... Confused Traktuje człowieka jak śmiecia, sponiewiera nim jak jakąś zwykła szmata do podłogi.. Piwo sprzedają 5 min przed zamknięciem lokalu po czym kiedy te 5 min mija zostajesz wyproszony. Jeśli tylko chcesz powiedzieć właścicielowi o tym, ze tak nie powinno być zostajesz potraktowany w przepiękny sposób!!!! Jestem świadkiem takiej akcji... przyjechali ludzie z Wrocławia.. Bawiliśmy się najpierw w Esce i było ok. Ochrona w Esce jest SUPER:) Poszliśmy do Mezo a tam co widzimy...ludzi było tyle, że nie dało się przejść. Hmmm tak nie powinno być, nawet ze względu na bezpieczeństwo klienta. No nic idziemy dalej. Na dole jest sala do tańczenia. Można tam sobie potańczyć i się pobawić. Ale czy bezpiecznie... Tańcząc tam zostałam popchnięta i zdeptana przez idąca ochronę. Nie napisze już nawet jak mogło się to dla mnie skończyć... Już mamy kolejny minus tego jak że przemiłego clubu.. Tak jak już wspomniałam 5 min przed zamknięciem lokalu barmanka sprzedaje piwo...może oczywiście uprzedzić, ze za 5 min lokal zostanie zamknięty ..ale niee sprzedaje Ci piwo z szerokim uśmiechem na twarzy Smile Po tych 5 min kiedy jeszcze nawet nie zdążysz skosztować tego trunku podchodzi do Ciebie ochroniarz i Cię wyprasza...Moi koledzy z Wrocławia podeszli do właściciela tego lokalu z chęcią wyrażenia swoich poglądów i opinii na ten właśnie temat. Chce tutaj podkreśli, że są to osoby bezkonfliktowe . Kiedy tak prowadzili tą konwersacje z właścicielem, który widać było już, ze sam nie wie co powiedzieć podszedł do nas ochroniarz lokalu. Jednego z kolegów złapał i po prostu wypchną z pomieszczenia jak jakiegoś śmiecia, a drugiemu powiedział, że ma stąd s.......ać. Dodał także cytuje " Za brzydki jesteś żebym musiał z Tobą gadać ". Powiedzcie mi tylko jedno... jak mam się czuć " JA ". Zabieram znajomych z innego miasta w którym panuje widocznie większa kultura do jednego z lepszych clubów w Bełchatowie... i co widzą?? Chamstwo i prostackie zachowanie tamtejszej ochrony. PODKREŚLAM... byliśmy wcześniej w Esce i moi goście byli zadowoleni miłą i przyjazną obsługą Smile To co zobaczyli w Mezo myślę, że zmieniło ich pogląd na temat miasta BEŁCHATÓW!!!
Tak właśnie wygląda moja opinia na temat lokalu MEZO... Ochrona tam pracująca traktuje człowieka jak śmiecia. Właściciel liczy się tylko z korzyścią materialna. Kto dał prawo tym ludziom w taki sposób traktować drugiego człowieka??? Przepraszam, ale ja i wszyscy moi znajomi już tam nie pójdziemy bo zmieniliśmy zdanie na temat tego lokalu Confused
A to jeszcze do całej ekipy MEZO... Pamiętajcie...KLIENT NASZ czyli WASZ PAN.... Myslę, że jeśli to się nie zmieni to lokal już niebawem rozpadnie się tak jak i reszta tego typu lokalów.. Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
tam bylo tyle zadym ze nie wiem czy ten lokal doczeka konca wakacji Smile ale widzisz wroclaw jest miastem gdzie idziesz sobie w nocy przez rynek i cie nikt nie zaczepi tylko sie jeszcze usmiechnie a u nas dostaniesz po glowie

wroclaw jest miastem gdzie idziesz sobie w nocy przez rynek i cie nikt nie zaczepi tylko sie jeszcze usmiechnie a u nas dostaniesz po glowie

No nie wiem...może na rynku nie,bo jest pewnie monitoring ale zaraz za rynkiem...

Odpowiedz z cytatem
nie od dzis wiadomo ze cluby tego typu to syf Smile

Miszkos napisał:
Cytat:
wroclaw jest miastem gdzie idziesz sobie w nocy przez rynek i cie nikt nie zaczepi tylko sie jeszcze usmiechnie a u nas dostaniesz po glowie

No nie wiem...może na rynku nie,bo jest pewnie monitoring ale zaraz za rynkiem...
Chyba nigdy nie byłeś we Wrocku... tam jest tylko jeden kawałek miasta gdzie lepiej nie zapuszczać się nawet za dnia Wink a ulica ma długość zaledwie 350m Smile

Odpowiedz z cytatem
Chyba nigdy nie byłeś we Wrocku... tam jest tylko jeden kawałek miasta gdzie lepiej nie zapuszczać się nawet za dnia Wink a ulica ma długość zaledwie 350m Smile

Hmmm nie wiem skąd masz take info Wink W życiu nie uwierzę w to że we Wrocławiu, w takim dużym mieście, jest jedna ulica niebezpieczna - przestań ....

A co z tzw. "trójkątem bermudzkim" we Wrocku, które tworzą ulice Nowomiejska(czy Nowowiejska, niegdy nie mogłem spamiętać tej nazwy Smile ), Jedności i jeszcze jedna ... ?

A wracając do tematu, w Mezo jeszcze ani razu nie byłem i jakoś nie korci mnie żeby się tam wybrać, z opisów kolegów wnioskuję, że na pewno klimat by mi się tam nie spodobał Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Dokładnie o ten trójkąt chodzi Wink a skąd wiem? Pogadaj z Ronim Razz jest najbardziej w temacie...

{offtop}jak idzie pisanie pracki?{/offtop}

na razie nie idzie ... mam inne "przyjemności" na głowie ... przygotowania do założenia GPSa na palec Razz już niecałe 2 miesiące zostały ...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
buahahahaha... chłopie! NIE RÓB TEGO BŁĘDU!!! Kobieta owszem, z GPSem - nie za dobry tandem!!! Wink Czasami jest miodnie ale i tak po pewnym czasie wszystko sprowadza się do zrzędzenia i narzucania tobie wiekszej ilości obowiązków!!!

Fedajkin napisał:

A co z tzw. "trójkątem bermudzkim" we Wrocku

no ja tam mieszkalam przez dwa lata Very Happy i nie narzekam. A zdarzalo sie,ze nawet sama po nocy do domu wracalam. wiekszosc moich znajomych w tej okolicy mieszka, bo na polibude blisko i do Rynku tez Very Happy i nikt sie nie skarzyl Wink. a nie wierze, ze wszyscy mamy takie szczescie Razz

Podobno Mezo mają zamknąć.. Very Happy Jak dla mnie lokal źle prowadzony Sad Szefo przesadnie liczy się z kasą Confused Ochrona jest wulgarna, niemiła... popieram w 100% wpis Zirytowanej Cool

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny