Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 7 z 8
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
nieletni w pubach
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Nielteni 
tak tylko że np. kiedyś chciałam wejść do Moskwy to niechcieli mnei wpuścic w ostatnią sobote karnawału :/

a w inne dni normalnie mogłam sobie wchodzić :/ tylko wtedy było dużo osób :/

a fajnie mnie nie chcieli wpuścić ( no tylko pomogli mi koledzy i weszłam bo ich przekonali)
a później sobie patrze tak w połowie imprezki wchodzi sobie moja koleżanka i bez niczego ją wpuścili :/

a jest odemnie młodsza :/ ehhhhhh

a ja za kilka miesięcy skończe 18 lat :/ fakt dopiero w grudniu , ale rocznikiem

nie moja wina że się wtedy rodziłam a nie wcześniej Very Happy Very Happy Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post ;) 
niom ja musze sobie poczekać na dowodzik jeszcze troszke ;D

hihih

ale jeszcze kilka miesiecy Wink

szkoda że tak pozno sie rodzilam Very Happy

bo prawie pod koniec roq

Odpowiedz z cytatem
Głupie gadanie.. moim zdaniem wielu 20-latkom nie powinno się sprzedawac piwa w pubach by chyba do tego nei dorosli... DOWóD NIE CZYNI CIE DOROSłYM.

Odpowiedz z cytatem
w swietle prawa jestes dorosly wiec raczej czyni a to ze niektorzy zachowuja sie jak 13 latki to juz inna broszka ale jak narozrabia to odpowiada jako dorosly za swe czyny

Moim zdaniem powinno być tak w każdym lokalu, że wpuszczają każdego tylko z dowodem. Takie miejsca jak np Eska są fajne, ale kiedy zbierze się dzieciarnia Rolling Eyes ehhh... Coraz częściej widzę małolaty kręcące się po mieście czy lokalach w takim stanie, że szkoda gadać Mad Wiadomo właściciele lokalów liczą się z zyskiem, ale przez takie coś mogą zniszczyć reputację Confused .... przykład Mezo Confused

Odpowiedz z cytatem
To teraz mi powiedz,gdzie mają iść osoby jeszcze bez dowodu? lepiej siedziec pod blokiem? tylko mi nie pisz,że mają się uczyć...

Odpowiedz z cytatem
Nieletnie to po dobranocce do łóżka... a nie szlajać się po mieście Razz

PUB - jak sama nazwa wskazuje jest miejscem dla ludzi dorosłych, a nie podrostków Wink Także Miszkos, dziś o 19.30 siusiu, paciorek i spać!!! Razz Laughing

Hehe Fedajkin tak jakbyś Ty w wieku np. 17 lat nie chodził po Pubach Razz Niech niepełnoletni chodzą ale na ... soczek Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
ta a a za 4 miesiące z dniem osiemnastki pstryk! i wolno mi wszystko,paranoja Razz Razz

Odpowiedz z cytatem
Miszkos, wszystko powiadasz ... Razz A tak na poważnie wiadomo, że ten kto nie chce czekać do 18 to wypiję bez problemu wcześniej, proste ... Ale chodzi głównie o to żeby młodzi nie mieli dostępu do alkoholu, młody jest głupi - popisówka ile to się nie wypije, jaki jest się kozak, a potem lament, że syneczka ktoś pobił ... Rodzice pozwalają pij w domu, a nie na mieście Wink To, że ktoś ma 18 lat też niczego nie zmienia, w tym momencie powinni zmienić na 21 lat jak w stanach Smile
Na imprezki zawsze by się skołowało alkohol ale piliby w domu a nie na mieście ...

Tak na marginesie
Śmieszny jest wymóg żądania dowodu osobistego skoro mało kto z tego korzysta, powinny być podpuchy raz za razem aż ludzie by się nauczyli nie sprzedawać gówniarzom alkoholu - przykłady takiej "wolności" były niedawno - vide Zakopane.

Wiadomo ja prawie jak każdy nastolatek piłem Wink Od 14 czy 15 roku życia nikt mnie o dowód osobisty nie pytał przy okazji zaopatrywania się na wycieczki klasowe ... i nie uważam to za dobry uczynek .... hehe, może wtedy tak Smile

Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie te wszystkie zakazy sprzedazy różnych artykułów nieletnim są śmieszne.
Przecież jak nieletniemu zależy to i tak kupi,jeżeli nawet nie sam to poprosi przypadkowego przechodnia i bezproblemowo co chciał to dostanie.
A z podpuchami to różnie bywa-zawsze kasjerka się może wytłumaczyć,że dla niej to wygląda jak osoba dorosła(jeżeli faktycznie jest wyrośnięta) i kto jej udowodni,że sprzedała ten alkohol czy papierosy nieletniemu z "premedytacją" ??

Odpowiedz z cytatem
Miszkos ok poprosi kogoś i to czy ktoś mu kupi będzie zależało od drugiej osoby, na 10 osób myślę, że może 3 by się zgodziło zależy jak osoba prosząca by wyglądała.
A to, że ktoś wygląda na pełnoletniego wcale nie tłumaczy sprzedawcy ... pierwsze sprzedanie nieletniemu kara finansowa w miarę do "przełknięcia" dla właściciela, druga sprzedaż zamknięcie interesu ... i gwarantuję Ci, że byłyby osoby sprawdzane nawet pod 30tkę. Dodatkowo jak wchodzi w grę kara właściciel na pewno nie pokryje tego ze swoich pieniążków a wypłaty pracownika a to dodatkowo zmobilizuje do bardziej szczegółowego sprawdzania ...

Taka historyjka: dwa lata temu, kumpel pojechał na Festyn na Wawrzkowiznę z żoną, miał wtedy 28 lat a wyglądał na około 20, nie miał dowodu przy sobie chciał kupić piwo w tych butikach koło mostu i nie kupił Wink Nie dało nic to, że miał obrączkę, wrócił skruszony do żony i dostał opierdol, że z nim to wstyd wychodzić bo nawet piwa nie może kupić Wink

I tak to powinno się odbywać wszędzie ....

Odpowiedz z cytatem
....ale czy fajnie wyglądają nastolatki wracające prawie na czworaka z lokalu czy disco nad ranem. Ja pierwszy raz wyszłam do lokalu w wieku 17 lat i musiałam być o 22.00- 22.30 i nie było ale.. Wyobrażacie sobie, żeby w przyszłości Wasze dziecko chodziło w takim stanie po mieście??

Odpowiedz z cytatem
Ja mu zabraniać nie będe,raz doprowadzi się do takiego stanu i będzie miało nauczkę-więcej tak nie zrobi.Proste.

Odpowiedz z cytatem
ja jak miałem 16 lat to chodziłem po pubach teraz jak wspominam te czasy to mi sie nie dobrze robi Neutral tragedia , powinni w każdym pubie patrzec czy oaoba która wchodzi jest pełnoletnia Very HappyVery Happy

Odpowiedz do tematu Strona 7 z 8
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny