Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 8
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
nieletni w pubach
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ja się bardzo młodo wyszalałem a teraz na księdza się szykuję Razz

więc już nie mogę Razz

Odpowiedz z cytatem
Prawda jest taka ze ciezko teraz trafic na jakas fajna laseczke, ktora sie szanuje (;
Pozdrawiam

To samo można powiedzieć o chłopakach Wink
Pozdrówka ;]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
To nie znaczy ze sie kobiety moga ku... , a faceci nie sa tacy glupi skoro wykorzystuja 40 procent kobiet Laughing

To kobieta powinna kojarzyc sie z "czystoscia" - "niewiasta" - spokojna, delikatna, inteligentna

To kobieta powinna czekac na swojego "rycerza", a nie sypiac z kim popadnie twierdzac ze w ten sposob szuka "milosci" - tak dzis tej "milosci" szukaja nastolatki Laughing

Szkoda mi bardzo dzisiejszych dziewczyn bo utracily najwazniejsze kobiece wartosci

Pozdrawiam

A dlaczego nie chlopcy Razz Very Happy Patrzac z perspektywy dziewczyn one ten by chciały aby ten "rycerze" nie szedl do lozka z jaka popadnie, nie szlajał sie po parkach zula itp ;p

Odpowiedz z cytatem
Co tu duzo pisac w wiekszosci zgadzam sie z iksiem ale tez uwazam ze "milosc" to tylko na filmach sie widzi : )
mlody jestem wszystko jeszcze przedemna (a moze i nie)

p0zdro : )

//Odwaga to tylko dobrze ukrywany strach.//

//(SAA) kox... komu? msg me//
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi bardzo dzisiejszych dziewczyn bo utracily najwazniejsze kobiece wartosci

Nie powiedziałabym, że wszystkie dziewczyny utraciły te wartości, nawet jestem pewna, że nie wszystkie.

Odpowiedz z cytatem
Te ktore nie utracily sa madre i siedza caly czas w domu ( z tym sie zgodze Smile )
Ja juz sie tylko naogladalem, nasluchalem ze mi zal dziewczyn.

Gdybym teraz zaczal opowiadac jak kumpel wszystkie laski w parq wyrywal, a pozniej chodzil z trzema na raz to byscie boki zrywali ze smiechu. ( jak bardzo kobiety sa naiwne )
Te wszystkie laski, ktore chodza do parq sa latwiejsze niz instrukcja obslugi pralki.

Co do facetow tez racja, ale wielu z nas jest wstydliwych i to najczesciej nie od nas zalezy czy sie umowi z nami laska na "cherbatke". Wszystko zalezy najczesciej od kobiet. To one podejmuja decyzje, a teraz te decyzje sa poporostu fatalne.

Pozdrawiam.

No wiesz dużo racji masz na pewno, ale pisz może, że większość a nie że wszystkie :/

Odpowiedz z cytatem
Mysle ze gadanie typu wina jest po stronie kobiet jest jak najbardziej bledna bo do tanga trzeba dwojga jak to tam ktos spiewal(budka Suflera chyba).Jesli chodzi o plec piekna to trzeba przyznac ze dziewictwo traca napewno w mlodszym wieku w stosunku do powiedzmy ostatnich kilkudziesieciu lat,ale napewno to samo dotyczy mezczyzn to nie ulega watpilowsci.
Wiec nie ma sensu pisac ze to jednak wina kobiet TYLKO jest.
iKsiO pisal ze kobiety sa naiwne bo np.kolega mial trzy dziewczyny w jednym czasie,moge podac taki sam przyklad z drugiej strony.Mysle ze najlepszym rozwiazaniem byloby jakies wysrodkowanie tego wszystkiego.Bo wychodzi na to ze kobiety bronia siebie a faceci siebie.zaczynam zastanawiac sie czy nie zalozyc konta dla zony na tym forum ale moze lepiej nie Twisted Evil
P.S z ta herbatka Question to specjalnie Question zrobiles blad Wink

P.S 2 Zaczynamy strasznie odbiegac od tematu glownego moze lepiej zalozyc nowy temat wiernosc czy jakos tak Laughing

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ups byk tak mi chyba z neta zostalo Laughing Razz

Nie znam zadnej laski ktora krecilaby z dwoma facetami na raz, a co dopiero z trzema Smile

, a to co faceci robia z kobietami to ho ho Laughing

Pozdrawiam.

heh... to wszystko co w wiekszosci przeczytalem jest wrecz smieszne... piszecie o malolatach w pubach a ja sie zapytam ile wy mieliscie lat jak pierwszy raz poszliscie do reda ? exodusa? granda? cafe? Soku napisales ze 14-15 kupuja wina, sorry stary ale o ile dobrze pamietam my w tym wieku nalewki odracalismy-.- nie powiem ze mnie nie denerwuje brak mniejsc w pubach tymbardziej kiedy miejsca sa zajete przez gimnazialistow, ale maja do tego takie samo prawo jak i my mielismy, powiedzcie co maja robic ? belchatow to dziura jakich malo xD nie popieram tego ale tez nie krytykuje bo sam to robilem...

Odpowiedz z cytatem
Post Nielteni 
hmmm tak , tylko ze np. w moskwie
mnie nie chcieli wpuścić w ostatnią sobote karnawału bo wtedy sporawo było osób,

a jak jest mało , bez żadnej imprezki to wpuszczają bez niczego :/

a co najgorsze to moja koleżanka o rok młodsza odemnie , weszła sobie bez niczego ,a do mnie już się burzyli :/ ... ale na cale szczeście wpuścili Wink

a ja za kilka miesięcy mam 18 ...
nie moja wina że sie rodziłam w grudniu Wink

Odpowiedz z cytatem
Wina rodziców Laughing A swoja drogą moskwa mi sie wogole nie podoba jak wszystkie te bary podchodzace i podszywajace sie pod puby w tym miescie Cool

Odpowiedz do tematu Strona 6 z 8
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny