Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Holowanie-ku przestrodze
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Holowanie-ku przestrodze 
A ja z innej beczki. Chciałbym ostrzec wszystkich kierowców i zachęcić do poszukania taniej auto-pomocy zanim znajdziecie się w sytuacji, która zmusi Was do korzystania z pomocy drogowej, która może się okazać dużo droższa od wszystkich innych. Parę dni temu ja znalazłem się w takiej sytuacji i w okolicach Dłutowa utknąłęm na środku drogi z powodu awarii skrzyni biegów. Niestety nie miałem przy sobie żadnego numeru telefonu do pomocy drogowej i przez telefon ktoś podał mi numer pierwszy z brzegu jaki znalazł w internecie. Była to firma Hako z Zamościa. Gdy zadzwoniłem, Pani wysłała pomoc ale nie chciała podać mi nawet orientacyjnych kosztów odholowania samochodu do Bełchatowa i powiedziała, że dowiem się od kierowcy. Ucieszyłem się, że uda mi się usunąć uszkodzony samochód z drogi i zawieźć do jakiegoś warsztatu. Nie powiem, ale pomoc przyjechała dosyć szybko i sprawnie załadowała mój samochód. W drodze do Bełchatowa dowiedziałem się, że za usługę muszę zapłacić 300zł i to bez rachunku bo z rachunkiem byłoby dużo drożej. Po dojechaniu na miejsce zapłaciłem z bólem bo nie miałem pojęcia jaki może być koszt takiej usługi. Jednak na drugi dzień sprawdziłem w internecie jakie są średnie ceny holowania i okazało się, że zostałem oszukany bo są one w całej Polsce dużo niższe. Zadzwoniłem więc do szefa firmy Hako i zapytałem dlaczego musiałem zapłacić tak dużo skoro średnie ceny w całym kraju są dużo niższe. Pan poinformował mnie, że takie ma ceny i że i tak powinienem się cieszyć bo z rachunkiem zapłaciłbym ponad 500zł.
Zadzwoniłem zatem jeszcze do dwóch innych firm w Bełchatowie. które oferują usługi holowania i dowiedziałem się że u nich za odholowanie mojego samochodu z Dłutowa do Bełchatowa zapłaciłbym 150zł czyli o połowę mniej!!!!!!!
Radzę więc wszystkim kierowcom aby mieć przy sobie telefon do pomocy drogowej, która ma normalne ceny zanim będziecie w sytuacji, którą ktoś wykorzysta i zostaniecie naciągnięci.
Pozdrawiam wszystkich kierowców.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  


Farby Bełchatów
Projektant wnętrz