Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
PKS "Złodziej" Bełchatów
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post PKS "Złodziej" Bełchatów 
dlaczego pks belchatow nie ma biletow ulgowych na trasie belchatow-lodz?
lepiej jechac pksem radomsko za 5 zl a nie gruchotami belchatowskimi za 8,40 !!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
ma kto? rozk?ad jadzy PKS Radomsko je?dz?cych na ?od? ?

Odpowiedz z cytatem
bo w naszym miescie sa sami bogaci ludzi wiec po co im ulgi hehe a tak swoja droga to pks be?chat?w ma ulgi tylko na miesieczne i na pospieszne rakiety ( autobusy) Smile

Ja chialem z tym isc do Dolsatu czy do radia zeby to naglosnic bo to jest zlodziejstwo !!!

IN HAUSE MUSIC !!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
to jest jakas mysl ale czy to cos da???? szczerze mowiac pewnie beda sie wykrecac slaba sytuacja materialna pks i takie tam sroty pierdoty Smile

Wystarczy spojrzeć na trasę Bełchatów - Piotrków, kursowanie busów sprawiło, że bilety dla uczących się staniały zarówno w mzk jak i w pks.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
8,40 ?? To chyba dawno nie jechałeś do Łodzi, jak ja raz jechałem to musiałem zapłacić 9,30 zł :/ to dopiero jest zdzierstwo!!! PS. wie może ktoś jak kursują autobusy z Bełchatowa do Warszawy? Smile

Odpowiedz z cytatem
jak ja smigalem jeszcze do wawy to zawsze jechalem o 7.10 z dworca ale zatrzymuje sie rowniez na lipowej przed rondem bilet studencki byl w cenie 19.20 zl to byla rakieta z wielunia o 10.40 byl juz na dworcu zachodnim wiem ze jedzie jakis bodajrze o 5.55 ale nie dam se reki za to uciac cos po 13 tez jest Smile

Teraz każdy PKS to odzielna firma, więc ceny się różnią w zależnońci od miasta. No i zdarzają się takie absurdy jak opisany w pierwszym poście Smile

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
Jest straszne ździerstwo. Już się bardziej opłaci jeździć samochodem na gaz niż PKSem na 8,40. Rolling Eyes

Dupna firma. :/ Żeby jeszcze były to jakieś komfortowe w miarę warunki, ale nie - palce w zimę marzną a latem się z człowieka leje. Evil or Very Mad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Odpowiedz z cytatem
no wiesz jak kcesz miec takie luksusy to pks musialby dodatkowa oplate w wysokosci 5zl wprowadzic za komfort jazdy heheh Smile

Jest straszne ździerstwo. Już się bardziej opłaci jeździć samochodem na gaz niż PKSem na 8,40. Rolling Eyes

Dupna firma. :/ Żeby jeszcze były to jakieś komfortowe w miarę warunki, ale nie - palce w zimę marzną a latem się z człowieka leje. Evil or Very Mad

poczekaj 10lat dostanie PKS autobusy z Niemiec do "recyklingu" ktore dzisiaj sa na wysokim poziomie konfortu klima itp ale za 10lat itak zel ci bedzie nimi jezdzic tak czy inaczje PKS był niekomfortowy, drogi , jets i bedzie i nic tego nie zmieni Wink chyba ze wykupisz ta firme Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Zawsze zostają busiki. Chociaż nie wiem czy jakiś kursuje z Bełchatowa do Łodzi. Zawsze ktoś może pokusić się i założyć prywatne przedsiębiorstwo przewozów osobowych i zrobić konkurencje PKS'owi. Większa konkurencja na rynku mogłaby doprowadzić do podwyższenia jakości przewozów w PKS'ie.

Odpowiedz z cytatem
Ulatwienie dla osoby chcacej zalozyc prywatna firme przewozowa na terenie Bełchatów-Łódż

Kupic 2 Busy w opłakanym stanie technicznym Wydatek: 2000zł x 2 = 4000zł
Zatrudnic 2 kierowcow, wypłata 800 zł na reke Wydatek: 800zł x 2 + 300 x 2 za ZUS = 2200zł
Badania techniczne samochodow + lapowki = 800 zł
Paliwo = zalezy ile km, ale zamiast ropy lejemy Olej Opałowy

Podsumowanie: tak sie robi w polsce biznes, zalosne ale prawdziwe

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post PKS 
niom kiedyś jechałam do domu busem ze szkoły , w strone Łodzi jechał i bylo super , ale coś sie z tym stalo że już busy chyba zlikwidowali :/ bo jakoś już od jakiegoś czasu nie widziałam :/

a szkoda , bo i szybciej i taniej było
niom Radomsko jest taniej , też PKS ŁÓDZ ma taniej

a Radomsko jedzie hmmm ok 13 jest pod kinem

a do Warszawy tez jest o 16 z tego co wiem Wink
i na 19 jest się w Warszawie

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny