Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
opuszczone budynki 2
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
a pomyślałeś o tym,że pod wpływem głośnej muzyki i skaczącego tłumu są takie drgania,że często nowe budynki nie wytrzymują a co dopiero te stare i opuszczone przed laty.

nie dramatyzuj Wink zreszta to bylby punkt wyjsciowy do jakichkolwiek staran o zgode.

miszkos musisz wziac pod uwage to ze organizacja zajeliby sie dorosli ludzie
tu nie chodzi o dyskoteke szkolna...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
a pomyślałeś o tym,że pod wpływem głośnej muzyki i skaczącego tłumu są takie drgania,że często nowe budynki nie wytrzymują a co dopiero te stare i opuszczone przed laty.

Nie zachowuj sie jak jakis spoleczniak, imprezy w takich miejscach to nie jest jakas nowosc, maja one racje bytu czego najlepszym przykladem jest np. klub fabryka trzciny..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam czy tacy dorośli, skoro nie biorą pod uwagę bezpieczeństwa innych osób Confused

Odpowiedz z cytatem
za przeproszeniem argument z dupy.. zreszta nie chce mi sie tlumaczyc, ze nikt by nawet slowem sie nie zajaknal a propos wydania zgody na organizacje czegokolwiek w takim budynku

edit:
dla przykladu w lodzi czy we wroclawiu istenieja poprzemyslowe budynki przerobione na kluby, co prawda az takich ambicji (i srodkow finansowych) nie mamy, ale jezeli jakis budynek stoi odlogiem, bo nie ma kto w niego zainwestowac, jezeli jego stan techniczny jest odpowiedni i jezeli przy odrobinie dobrej woli ze strony miasta (jezeli jest ono wlascicicielem danej dzialki) i naszej inwencji tworczej (tak zeby miec jakas ciekawa argumentacje jezeli dojdzie do rozmow z miastem) to mysle ze podjac temat.

a jezeli ktos dalej uwaza ze to bezsensu to pozostaje dalsze wystawanie pod klatka i pomarudzenie ze w tym miescie sie nic nie dzieje Laughing

za przeproszeniem,trochę bardziej znam się na takich budynkach i wiem jaki jest ich stan techniczny..w większości od samego chodzenia zawala się podłoga,więc zanim cokolwiek byś chciał tam zrobić,to na wstępie setki tysięcy zł na remont(tak jak napisałeś,są kluby w takich budynkach ale po remontach) lub na renty dla poszkodowanych osób.
Nie jestem społeczniakiem,też lubię się zabawić,ale patrzę na to "trzeźwym okiem",trochę się już napatrzyłem na stan techniczny tych budynków.A kto nie wierzy niech obejży chociazby foty z tej strony którą ktoś tam wczesniej podał,w jednym takim budynku zawaliła się pod moim kumplem podłoga i przeleciał dwa pietra,rozbijając po drodze podłogi i zatrzymał się na rurach w piwnicy=budynki do kapitalnego remontu(taniej by chyba wyszło postawić nowy)

Odpowiedz z cytatem
Rossi napisał:

Ja się zastanawiam czy tacy dorośli, skoro nie biorą pod uwagę bezpieczeństwa innych osób Confused

ty kretynko z całym szacunkiem nikt nie oczekuje twojej obecnosci, ba smiem tak twierdzic, to tak jak ja bym miał isc na zjazd miłosnikow pokemonw nie interesuje mnie nie ide i sie na ten temat nie wypowiadam takiego samego zdrowego podejscia życze ... A fabryka to genialne miejsce czy stara mleczarnia znakomicie odda klimat, muzyka plus otoczenie znakomity pomysł .... duzo lepszy niz bar 7 czy speed minus taki ze ogrzewania nie ma Wink ale zawsze mozna cos wybrzydzic wiec dalej o pierdołach nie pisze
PS: A tam kolo Leclerka jest taki budynek z niebieskim dachem tam cos pisze ze jest bodajrze na sprzedaz czy cosik takiego hmm :> Jutro oblukam co to dokładnie

wy tu gadu gadu a ja zalatwilem juz pierwsze namiary na budynki nadajace sie pod nasz cel, ktorych wlascicielem jest miasto Wink i w zadnym wypadku nie sa to rozpadajace sie rudery ktorymi straszysz miszkos Wink, w weekend bede w belchatowie to sie tam rozejrze.

chill... Wink

wy tu gadu gadu a ja zalatwilem juz pierwsze namiary na budynki nadajace sie pod nasz cel, ktorych wlascicielem jest miasto Wink i w zadnym wypadku nie sa to rozpadajace sie rudery ktorymi straszysz miszkos Wink, w weekend bede w belchatowie to sie tam rozejrze.

Miszkos jak po jakis burdelach chodzi to tak jest ... ech z resztą szkoda gadac nie dawno chciał sie bawic w comandosów a teraz poucza innych dorosłym podejsciem do sprawy ech n/c z reszta najgorzej jak osoby ktore i tak nie maja zamiaru przyjsc sie wypowiadaja Rolling Eyes

jobas,może ty po burdelach chodzisz,nie taniej jest sobie dziewczynę znaleźć? ja takich zwyczajów nie mam.
W komandosa nikt się bawić nie chciał a to co chciałem robić,robię i absolutnie nie mam zamiaru nikogo pouczać.Chcecie-róbcie, próbujcie, ja Wam tylko mówię, jakie są szanse na uskutecznienie czegoś takiego, ale zawsze mogę się mylić, jak się Wam to uda to z chęcią sam na taką imprezkę przyjdę.

Odpowiedz z cytatem
Rossi napisał:

haha dziewczyno :*
ale mam ubaw...
kurwa przeciez nie macie pojecia kim oni sa i jakie maja doswiadczenie w tym co robia
przyjdzcie wszyscy tak jak miszkos zobaczyc czy bedzie fajna impreza
jak ktos lubi chilloutowe klimaty pewnie pobawi do rana

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
wojtek jakby byly problemy z zalatwieniem bbudynku przez UM to daj znac, powiem tacie..

Odpowiedz z cytatem
dajcie mu spokoj on ma dopiero 17lat

oczywiście,że mam 17 lat...jeszcze przez 11 dni :}

Odpowiedz z cytatem
no nie mogę Mad po co tyle pieprzenia na forum o kulturze na ulicach Bełchatowa, o młodzieży, o jej zachowaniu ... jak niektórzy to nawet spokojnie nie potrafią się zachować w małym wirtualnym światku. Bo co te bluzgi, po co te wyzwiska? wszyscy jesteśmy (większość) z jednego miasta, to raczej powinniśmy żyć w zgodzie a nie wrzucać na siebie od kretynów etc. <peace>

Ktoś wcześniej wspomniał o ciepłowni na przemysłowej ... już jest rozebrana Smile a Mleczarnia też raczej nie nadaje się do wynajmu.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny