Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
opuszczone budynki 2
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post opuszczone budynki 2 
panie miszkos ja wiem ze bycie moderatorem sprawia ze niektorzy nie mysla racjonalnie i chca pokazac jaka to maja wladze nam szarym uzytkownikom, aczkolwiek mam prawo twierdzic ze blokada mojego tematu jest wyrazem pewnego rodzaju nadgorliwosci z twojej stronie. nie mam tez lat nascie, zeby mnie traktowac jako potencjalnego wandala, ktorego zamiarem jest zniszczenie czyjegos mienia. czemu nie zadales pytania typu czy chcemy to zrobic legalnie, czy nielegalnie? a moze wlasnie chodzilo o to zeby zdobyc namiary gdzie nadaje sie cos do wykorzystania i pozniej w naszej gestii jest zalatwienie odpowiednich zezwolen, bo jako organizator nielegalnej imprezy narazam sie na duzo wieksze koszta i straty.

Cool

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
widac kolega miszkosz ma sporo kompleskow i problemow w zyciu prywatnym i proboje nadrobic to glupim blokowaniem tematow i kasowaniem postow bo w koncu tu jest "kims" Laughing
co do tego zeby wynajac lokal to chyba masz nikle pojecie jakie w naszym miescie sa realia i szanse aby taki lokal dostac na impreze dnb takze nie pisz juz nic wiecej bo jedyne co potrafisz to napisac:
- niepotrzebne posty zostaly wykasowane
- nie klocie sie bo zamkne temat
- zamykam temat
Laughing

co do tematu to zajebisty pomysl, impreza w jakiejs opuszczonej fabryce to by byla mila odmiana od imprez w lokalach
gdzies mi migla kiedys strona o takich lokalach w naszej okolicy jak znajde to wkleje Wink

Odpowiedz z cytatem
ta, mnie najbardziej bawily posty typu "spokoj!" Laughing
przeciez w innym temacie wyraznie zostalo napisane ze nie ma mozliwosci w belchatowie na wynajecie lokalu na tego typu impreze, wiec normalnym jest ze oganizator szuka alternatywy
na dzien dzisiejszy zadna miejscowka mi nie przychodzi do glowy, ale popytam
na przemyslowej jest sporo tego typu budynkow

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
wazne zeby budynek nie grozil zawaleniem, bo zadne prosby/pisma nie poskutkuja, no i zeby okolica byla troche bezludna, co by nikt nie mial argumentow ze za glosno Wink

http://www.miszkos.easyisp.pl/op/wyprawy.php

znalazlem link
zgadnijcie kogo strona?
Laughing
ale nie widze tam zadnych dobrych miejscowek na zrobienie imprezy Wink

Odpowiedz z cytatem
1.Siedzę trochę w temacie opuszczonych budynków i nie udostępniam dokładnych namiarów na nie,bo to jest Polska-roi sie od złomiarzy i innych dewastatorów.
2.Impreza w takich budynkach jest niemożliwa bo grożą one zawaleniem.
3.Raczej nie wynajmiesz takiego budynku bo właściciele(o ile takowi się przynają do posiadania takiego budynku)są niechętnie na jednorazowy wynajem nastawieni-albo kupujesz albo spadaj.
4.Temat zablokowałem bo wszystko wskazywało na to,że szukasz meliny.
5.Syntetyk-ty się najpierw naucz czytać i wymawiać/pisać mój pseudonim.
6.Nie mam żadnych kompleksów w życiu prywatnym,ani też nie wykorzystuje władzy.
7.Uważasz się za odpowiednią osobę?-zgłoś się do admina,może ci moda przyzna.
8.W kwestii moderatora jest to aby na forum był porządek i spokój,a wszelkie kłótnie załatwiane na PW,więc Rosii masz bardzo specyficzne poczucie humoru.
9.Strona jest moja,bo jak sam wcześniej napisałem,interesuję sie tematyka takich miejsc i będe robił wszystko aby je jak najdłużej chronić przed "rozrywkową młodzieżą", zresztą jak cały ruch Urban Exploration na świecie.
10.Koniec zbędnej gadaniny.

Ostatnio zmieniony przez Miszkos dnia Wto 19 Gru 2006 20:52, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
a tą starą ciepłownie na przemysłowej juz zburzyli czy jeszcze ?

moze manh jak ich interes sie nie kreci ? Laughing

<mysli dalej>

Odpowiedz z cytatem
pomysł zajebisty z tym opuszczonym budynkiem Cool oblukam co jest u nas grane ...
" rozrywkowa młodziez " wole to niz zmocherowanych gimnazjalistów ... ech daj facet spokoj ^^^

3.Raczej nie wynajmiesz takiego budynku bo właściciele(o ile takowi się przynają do posiadania takiego budynku)są niechętnie na jednorazowy wynajem nastawieni-albo kupujesz albo spadaj.

za duzo takich miejsc odpowiada urzad miasta, o ile np nie udalo nam sie uzyskac zgody na organizacje w cieplowni na przemyslowej, tak o mniejsze budynki spokojnie mozna byloby powalczyc przedstawiajac jakis pomysl jednorazowe wynajecie np jako performance artystyczy - stad gole sciany, wystajace kable pasuja jak ulal Wink

Przyznam ze bardzo dobry pomysl z ta impreza... mhmm na mleczarnie wystarczy sie przejechac i tam bodajze na budynku nr 3 od strony olsztynskiego jest podany wielki telefon kontaktowy do wlascicieli Wink

Odpowiedz z cytatem
a pomyślałeś o tym,że pod wpływem głośnej muzyki i skaczącego tłumu są takie drgania,że często nowe budynki nie wytrzymują a co dopiero te stare i opuszczone przed laty.

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
1.Siedzę trochę w temacie opuszczonych budynków i nie udostępniam dokładnych namiarów na nie,bo to jest Polska-roi sie od złomiarzy i innych dewastatorów.
4.Temat zablokowałem bo wszystko wskazywało na to,że szukasz meliny.
5.Syntetyk-ty się najpierw naucz czytać i wymawiać/pisać mój pseudonim.
6.Nie mam żadnych kompleksów w życiu prywatnym,ani też nie wykorzystuje władzy.
7.Uważasz się za odpowiednią osobę?-zgłoś się do admina,może ci moda przyzna.
8.W kwestii moderatora jest to aby na forum był porządek i spokój,a wszelkie kłótnie załatwiane na PW,więc Rosii masz bardzo specyficzne poczucie humoru.
9.Strona jest moja,bo jak sam wcześniej napisałem,interesuję sie tematyka takich miejsc i będe robił wszystko aby je jak najdłużej chronić przed "rozrywkową młodzieżą", zresztą jak cały ruch Urban Exploration na świecie.
10.Koniec zbędnej gadaniny.

nawet mi sie tego kurwa nie chce komentowac
ochujrozbic te punkty
a koniec bedzie jak kazdy z nas uzna to za stosowne lub kiedy usuniesz nasze posty

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny