Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Kolejna wpadka :( policja szaleje
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Kolego, ustawa ustawą, prawo prawem, a wy i tak robicie swoje (wy = handlowcy/serwisanci/producenci). W ustawie mowa jest o 14 na rozpatrzenie i 21 na wymianę - to fakt, ale nie jest powiedziane czy te dni się sumują i czy czas liczy się od dnia zwrotu do sklepu, czy od dnia dstarczenia do serwisu/producenta.[/quote]

Dokładnie ja też miałem napisane że mają 21 dni na wymianę NO I CO Z TEGO jak czekałem prawie 2 miechy mimo ze co 2 gi dzień szłem do nich do sklepu sie pytać kiedy w końcu odzyskam moje części.
A takie cwaniactwa jak w artcomie to wcześniej na oczy nie widziałem w każdym innym sklepie reklamacje ponizej 21 dni mi rozpatrywali.
W CSC w 8 dni mi wymienili na nowy sprzęt bez kręcenia zaniosłem powiedzieli żebym za tydzień sie przyszedł dowiadywać i nie było problemu.

Tak samo serwis w articomie jest na tragicznie niskim poziomie jak miałem uszkodzone ramy to zamiast poszukać rozwiązania żeby chodziły w dualu rozłączyli mi duala i oddali kompa bez słowa o tym ze ramy nie pracują w dualu tylko ze już działa i jest naprawiony...

Kiedy dysk mi nie chciał działać zawsze jak odbierałem od nich komp działał 15 minut i znowu przestawał mimo ich zapewnień ze testowali go cały dzień mi wystarczyło kopiowanie pliku 4 gb aby doprowadzić do reseta "serwis" Articomu po dziś dzień pewnie nie wie co było nie tak mimo ze problem był banalny i w końcu sam znalazłem rozwiazanie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
święte słowa banda, a do tego śmierdzi od nich jak by sie nie myli.
ale teraz sedno sprawy, articom zmienił nazwe i miejsce nazywa sie teraz "CompMar" Dąbrowskiego 26A.
tak juz są sławni z wałków że szok, moja koleżanka zam. u nich kompa i zapłaciła 12 listopada 2009 całą sume 3440 i do dziś nie ma kompa ani kasy. po prostu złodzieje.
a przy niej odbyła sie kłótnia o laptopa który był brany na raty i to samo ani kompa ani kasy, koleś od laptopa juz zapłacił pierwszą rate a nie dostał kompa....
uwaga to złodzieje

murjak napisał:
Tak to Articom a oto moja opinia o tym sklepie:

STANOWCZO odradzam wam Articom pracuje tam banda cwaniaków jeżeli już coś wam sie zepsuje i oddacie na gwarancje to nie liczcie że odzyskacie szybko sprzęt będą wam wkręcać kity. Ja czekałem z 2 miesiące aż mi wymienili uszkodzona płytę główna co według mnie jest jawną kpiną....

Ciekawą właściwością tego sklepu jest też to że każą sobie przynosić sterowniki jak im dajesz komputer niby nic w tym dziwnego lecz dziwne jest to że ja przez 7 miesięcy nie odzyskałem moich sterowników bo im sie zapodziały...

A jeżeli już zakupiliście komputer w Articomie:

Jeżeli to oni będą wam skręcali kompa to sprawdźcie co macie w środku bo może sie okazać że jednak nie ma cię tam tego co na fakturze kumpel kupił u nich kompa zanim zaczęli oblepia wszystko plombami, otwiera go w domu patrzy a tam ma jakieś noname ramy zamiast kingstonów za które zapłacił.

Odpowiedz z cytatem
murjak napisał:
Tak to Articom a oto moja opinia o tym sklepie:
święte słowa banda, a do tego śmierdzi od nich jak by sie nie myli.
ale teraz sedno sprawy, articom zmienił nazwe i miejsce nazywa sie teraz "CompMar" Dąbrowskiego 26A.
tak juz są sławni z wałków że szok, moja koleżanka zam. u nich kompa i zapłaciła 12 listopada 2009 całą sume 3440 i do dziś nie ma kompa ani kasy. po prostu złodzieje.
a przy niej odbyła sie kłótnia o laptopa który był brany na raty i to samo ani kompa ani kasy, koleś od laptopa juz zapłacił pierwszą rate a nie dostał kompa....
uwaga to złodzieje

STANOWCZO odradzam wam Articom pracuje tam banda cwaniaków jeżeli już coś wam sie zepsuje i oddacie na gwarancje to nie liczcie że odzyskacie szybko sprzęt będą wam wkręcać kity. Ja czekałem z 2 miesiące aż mi wymienili uszkodzona płytę główna co według mnie jest jawną kpiną....

Ciekawą właściwością tego sklepu jest też to że każą sobie przynosić sterowniki jak im dajesz komputer niby nic w tym dziwnego lecz dziwne jest to że ja przez 7 miesięcy nie odzyskałem moich sterowników bo im sie zapodziały...

A jeżeli już zakupiliście komputer w Articomie:

Jeżeli to oni będą wam skręcali kompa to sprawdźcie co macie w środku bo może sie okazać że jednak nie ma cię tam tego co na fakturze kumpel kupił u nich kompa zanim zaczęli oblepia wszystko plombami, otwiera go w domu patrzy a tam ma jakieś noname ramy zamiast kingstonów za które zapłacił.

TO JA CZEGOS NIE ROZUMIE WES MI WYJASNIJ JEDNO JEZELI MASZ TAKA SPRAWE TO DLACZEGO NIE UDALES SIE DO SKLEPU I NIE WYJASNILES TEGO. WEDLUG MNIE JEST ALBO GLUPI ALBO COS SCIEMNIASZ. BO JA NA TO BYM NIE POZWOLIL. WEDLUG MNIE SMIESZNY JESTES I OCZERANIASZ KOGOS. A PO DRUGIE WEDLUG USTAWY MASZ 14 DNI NA ROZPATRZENIE WNIOSKU NA REKLAMACJE A 21 NA NA WYMIANE SPRZERU NA NOWY, CHYBA ZE CZESCI SA SPROWADZANE Z ZAGRANICY W TEDY PRZYPADA 3MIESIACE A W TYM WYPADKU NIE SADZE ZE TAK BYLO

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2