Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Kolejna wpadka :( policja szaleje
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Kolejna wpadka :( policja szaleje 
Tutaj info
http://www.dolsat.pl/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=2112&Itemid=2

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
robi wrazenie jak nakaz zbierania kupy po psie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Żeby tylko nie było akcji jak kilka miesięcy temu, że chodzili po mieszkaniach. W sumie to nawet byłoby śmieszne. Tony oskarżeń w sądzie. Prokuratorzy w Bełchatowie wyklinali by policje Very Happy

Odpowiedz z cytatem
jak zapukali do mnie pwiedzialem ze nikogo nie ma w domu i poszli, czasem warto zaryzykowac

Odpowiedz z cytatem
ja tam otowrzylem, dwie panie policjantki dobrze zajely sie moimi "plytami"
Wink

Odpowiedz z cytatem
Żeby tylko nie było akcji jak kilka miesięcy temu, że chodzili po mieszkaniach. W sumie to nawet byłoby śmieszne. Tony oskarżeń w sądzie. Prokuratorzy w Bełchatowie wyklinali by policje Very Happy
No widać dobrze jesteś poinformowany i wiesz dokładnie jak to było.

No widać dobrze jesteś poinformowany i wiesz dokładnie jak to było.
"Odwiedzili" mojego kumpla. Coś sugerujesz?

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
wie ktos jaki to sklep?

Słyszałam, że chodzi o Articom i mają robić naloty na chaty Confused

Odpowiedz z cytatem
Articom to pierwsze co przyszło mi na myśl po informacji, że właściciel ma dwa sklepy. Wczoraj byłem na mieście Articom zaklejony gazetami, zdjęty neon a sprzedawca już siedział zaraz obok w następnym komputerowym ...
Drugi sklep Articom jest na "dołku" na Dolnośląskim, ale wieczorem jak tamtędy wracałem wyglądał tak jakby normalnie prosperował ...

Odpowiedz z cytatem
Tak to Articom a oto moja opinia o tym sklepie:

STANOWCZO odradzam wam Articom pracuje tam banda cwaniaków jeżeli już coś wam sie zepsuje i oddacie na gwarancje to nie liczcie że odzyskacie szybko sprzęt będą wam wkręcać kity. Ja czekałem z 2 miesiące aż mi wymienili uszkodzona płytę główna co według mnie jest jawną kpiną....

Ciekawą właściwością tego sklepu jest też to że każą sobie przynosić sterowniki jak im dajesz komputer niby nic w tym dziwnego lecz dziwne jest to że ja przez 7 miesięcy nie odzyskałem moich sterowników bo im sie zapodziały...

A jeżeli już zakupiliście komputer w Articomie:

Jeżeli to oni będą wam skręcali kompa to sprawdźcie co macie w środku bo może sie okazać że jednak nie ma cię tam tego co na fakturze kumpel kupił u nich kompa zanim zaczęli oblepia wszystko plombami, otwiera go w domu patrzy a tam ma jakieś noname ramy zamiast kingstonów za które zapłacił.

Odpowiedz z cytatem

STANOWCZO odradzam wam Articom pracuje tam banda cwaniaków jeżeli już coś wam sie zepsuje i oddacie na gwarancje to nie liczcie że odzyskacie szybko sprzęt będą wam wkręcać kity. Ja czekałem z 2 miesiące aż mi wymienili uszkodzona płytę główna co według mnie jest jawną kpiną....

Ciekawą właściwością tego sklepu jest też to że każą sobie przynosić sterowniki jak im dajesz komputer niby nic w tym dziwnego lecz dziwne jest to że ja przez 7 miesięcy nie odzyskałem moich sterowników bo im sie zapodziały...

A jeżeli już zakupiliście komputer w Articomie:

Jeżeli to oni będą wam skręcali kompa to sprawdźcie co macie w środku bo może sie okazać że jednak nie ma cię tam tego co na fakturze kumpel kupił u nich kompa zanim zaczęli oblepia wszystko plombami, otwiera go w domu patrzy a tam ma jakieś noname ramy zamiast kingstonów za które zapłacił.

TO JA CZEGOS NIE ROZUMIE WES MI WYJASNIJ JEDNO JEZELI MASZ TAKA SPRAWE TO DLACZEGO NIE UDALES SIE DO SKLEPU I NIE WYJASNILES TEGO. WEDLUG MNIE JEST ALBO GLUPI ALBO COS SCIEMNIASZ. BO JA NA TO BYM NIE POZWOLIL. WEDLUG MNIE SMIESZNY JESTES I OCZERANIASZ KOGOS. A PO DRUGIE WEDLUG USTAWY MASZ 14 DNI NA ROZPATRZENIE WNIOSKU NA REKLAMACJE A 21 NA NA WYMIANE SPRZERU NA NOWY, CHYBA ZE CZESCI SA SPROWADZANE Z ZAGRANICY W TEDY PRZYPADA 3MIESIACE A W TYM WYPADKU NIE SADZE ZE TAK BYLO

Odpowiedz z cytatem

ja odniosłem zasilacz w dzień po tym jak sie okazało że nie trzyma napięcia na jednym pinie i zwrócili kasę bez problemu..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
TO JA CZEGOS NIE ROZUMIE WES MI WYJASNIJ JEDNO JEZELI MASZ TAKA SPRAWE TO DLACZEGO NIE UDALES SIE DO SKLEPU I NIE WYJASNILES TEGO. WEDLUG MNIE JEST ALBO GLUPI ALBO COS SCIEMNIASZ. BO JA NA TO BYM NIE POZWOLIL. WEDLUG MNIE SMIESZNY JESTES I OCZERANIASZ KOGOS. A PO DRUGIE WEDLUG USTAWY MASZ 14 DNI NA ROZPATRZENIE WNIOSKU NA REKLAMACJE A 21 NA NA WYMIANE SPRZERU NA NOWY, CHYBA ZE CZESCI SA SPROWADZANE Z ZAGRANICY W TEDY PRZYPADA 3MIESIACE A W TYM WYPADKU NIE SADZE ZE TAK BYLO
Po pierwsze CAPS LOCK! Po drugie nie unoś się bo ci żyłka pęknie... a po trzeci - czyżby właściciel/sprzedawca w sklepie?

Kolego, ustawa ustawą, prawo prawem, a wy i tak robicie swoje (wy = handlowcy/serwisanci/producenci). W ustawie mowa jest o 14 na rozpatrzenie i 21 na wymianę - to fakt, ale nie jest powiedziane czy te dni się sumują i czy czas liczy się od dnia zwrotu do sklepu, czy od dnia dstarczenia do serwisu/producenta.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny