Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
7-demki
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Dyskusja dotyczy Pubu 7 Grzech?w a nie w?a?cicieli.
Prosz? trzyma? si? tematu.

Jak by na to nie patrze? to w?a?ciciele s? integraln? cz??ci? danego pubu Wink tak samo jak personel, kelnerzy... to wszystko pracuje na atmosfer? w danym klubie/pubie (pozytywn? lub negatywn?).
Ja tam na 7-demki nie narzekam, czasem mo?na mi?o sp?dzi? tam czas siedz?c na wygodnej kanapie Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
Post Dancing 
Jak dla mnie to najlepszym lokalem na pota?c?wki jest MEZO i EGIPT ! Jest disco, jest, piwko, sa kobiety, jest ?piew !

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
w 7 kach raz bylem i to po pjanemu Smile.Fakt faktem male pomieszczenie, somg papierosowy i klimaty rock metal Smile nie bardzo trawie Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
a w kt?rym lokalu nie ?mierdzi fajkami, co??

Odpowiedz z cytatem
a w kt?rym lokalu nie ?mierdzi fajkami, co??

Sami swoi - niestety jest to lokal dla niepal?cych

Bywa?em wielkrotnie w si?demkach, g??wnie mocno upojony r??norakimi napojami wyskokowymi Very Happy Najlepszy klimat by? podczas transmisji z mecz?w: fina? Ligi mistrz?w z Dudkiem oraz Anglia-Polska. Full lokal, spiewy, fajnie by?o Smile Jedyny minus, ?e strasznie tam ma?o miejsca :/

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
by??m na piwku i powiem z eok Wink nie ma co narzekac. Choc takich miejsc jak dla mnei jest zdecydowanie za ma?o w Be?chatowie.

IN HAUSE MUSIC !!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
7 to chyba najfajniejszy pub w be?chatowie ej. co prawda, ?eby tam znale?? miejsc?we w weekend to troch? ci??ko, bo rzeczywi?cie powierzchnia nieco ma?awa, ale klimat jest i to najwa?niejsze. no i tyyyle wspomnie?... Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio, ze wzgledu na scisk w 7, preferuje SpeedRock (jest bilard, pilkarzyki, TV), duzo luzniej. Zastrzezenie, ktore potwierdzilo kilka osob - panowie z obslugi powinni byc bardziej uprzejmi. Chyba sa za bardzo ciemiezeni. :>

a w speedzie to obs?uga jest niez?a Very Happy kiedy? poszli?my z kumplami w liceum ( stare czasy ) no i kupili Ci co mieli dowody , a 3 nie mia?o no i po pewnym czasie barman zabra? tym co nie mieli 18, sprawdzi? przy stoliku dowody Laughing

a no tam wlasnie mozna pograc cos, ale w 7 jest moim zdaniem lepszy klimat, lecz ma?o miejsca.

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Nie moje klimaty Wink Nie miejsce dla mnie. Jesli chodzi o puby to ja wole spokojniejsze, cichsze, nie rzucaj?ce sie w oczy, gdzie mozna w spokoju przechylic kufel Smile
Np. Muminek na przeciwko Parku ?ula Very Happy

Odpowiedz z cytatem
7 to chyba najfajniejszy pub w be?chatowie ej. co prawda, ?eby tam znale?? miejsc?we w weekend to troch? ci??ko, bo rzeczywi?cie powierzchnia nieco ma?awa, ale klimat jest i to najwa?niejsze. no i tyyyle wspomnie?... Smile

Nic mi nie pozostaje, jak tylko potwierdzi? Twe zdanie Smile Jednak z ?alem musz? te? stwierdzi?, ?e brak miejsca jest zdecydowan? wad? lokalu. A smr?d papieros?w jest to cena, kt?ra trzeba zap?aci? za spotkanie ze znajomymi, pos?uchanie dobrej muzyki i ?wietn? zabaw?.... W og?lnym rozrachunku wol? wdycha? dym i cia?ni? si?, wszak na co? umrze? trzeba.

w 7 wymieni?bym schody bo juz sie na nich przejecha?em konkretnie Twisted Evil Laughing

w 7 wymieni?bym schody bo juz sie na nich przejecha?em konkretnie Twisted Evil Laughing

zgadzam sie a przedewszystkim przedostatni schodek ten "zjechany"

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny