Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
zaplecze gastronomiczne
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post zaplecze gastronomiczne 
Witajcie!
Czasami zdarza mi się przejeżdżać przez Wasze miasto, więc chciałabym je lepiej poznać...
Ze dwa tygodnie zatrzymaliśmy się z moim chłopakiem, aby odpocząć i coś zjeść. Przypadkiem trafiliśmy do pizzerii "Kwadrat" , w której zjedliśmy przepyszną, duużą pizzę Smile no, ale troche pokrążylismy po miescie zanim tam trafilismy...
Mam więc pytanie - gdzie Wy lubicie chodzić, jeśli niekoniecznie na piwo? (Aczkolwiek w Kwadracie tez bylo piwko;))
Pozdrawiam, An.
Ps.Moze kiedys zostaniemy na nocleg i poznamy tez jakies fajne puby? Wink) Mysle, ze jest u Was w miare okay z klubami, nie jest to Łódź, ale nie ma co narzekać.

pizza - Kwadrat
pub - 7 grzechów ( w budynku "DOM RZEMIOSŁA" )
posiedziec pogadac wypic kawke herbatke piwko , pograc w bilarda dartsa , na kompach - megaNETcaffe w budynku POD ZEGAREM tak jak sklep hause i rossman trudno nie zauważyc ;]
balety - hmm z tym ciezko niema zabardzo gdzie w "7 grzechach mozna ale ciasno jedynie dyskoteki MANHATTAN w bełchatowie lub PROTECTOR poza bełchatowem lub jeszcze EGIPT lub JUPITER w bełchatowie
cos zjesc porzadnego GOSCINIEC naprzeciw kina i OSP

a napic sie "winka ze sklepu ;] na swiezym powietrzu" za "parawanem" tzn jak pizzeria kwadrat za parawanem Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
ucieczka przed organami scigania - bezcenne Smile

Ja lubię udawać się w miejsca ustronne i ciche Smile dlatego zawsze jak mam chęć na piwko to mykam do jednego z typowych żulerskich barów gdzie zawsze przesiadują tylko stali klienci Smile Gdy mam chęć bardziej się "rozerwać" po piwku wskakuję ze znajomymi do MegaNET Caffe Wink i cioramy w bilardzik. Jeżeli są jakieś konkretne koncerty to też sie wybiorę Speed, 7ki, piwnica, mok Smile A co do pizzy to zawsze zamawiam z DaGrasso Razz z dostawą do domu ;D

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
blz weź się uspokój i zacznij pisać coś mądrego.. bo co drugą twoją wypowiedź muszę usuwać bo nie wnosi nic do nowego do tematu ba jest kompletnie nie na temat.

Odpowiedz z cytatem
blz weź się uspokój i zacznij pisać coś mądrego.. bo co drugą twoją wypowiedź muszę usuwać bo nie wnosi nic do nowego do tematu ba jest kompletnie nie na temat.

ja wyrazam swoje zdanie. chyba po to jest to forum. nie lubisz jesc w zulu twoja sprawa. zreszta usun tego posta krzywde wielka mi zrobisz.

chodzi mi o to,że większość twoich wypowiedzi to są docinki komuś.

Odpowiedz z cytatem
chodzi mi o to,że większość twoich wypowiedzi to są docinki komuś.

nie wiem dlaczego tak uwazasz. widocznie zle interpretujesz moje wypowiedzi. to ze nie umieszczam na koncu usmieszkow w stylu Smile Very Happy to nie znaczy ze komus docinam. poprostu mam taki sposob wypowiezi. nikogo nie obrazam proboje czasami tylko zazartowac lub poprostu wypowiedziec sie na dany temat. moze ta Pani o kicku ajmp kiedys skorzysta z budki w zulu i mozliwe ze jej posmakuje czego bardzo zycze.

on moze nawet zamknac ten temat...

Crying or Very sad

Odpowiedz z cytatem
hmm...ja baardzo polecam MEGA NET CAFE (bilard, kawiarenka internetowa, cs Razz Very Happy itp.), pub "SAMI SWOI" jest dosc przytulny ma dosc fajny klimat(obok kina), "7-ki" tez niczego sobie:P a jesli chodzi o jedzenie to polecam knysze z parku zula lub kanapki niedaleko parku Olszaka Smile . A osobiscie uwazam ze najlepsza pizze ma "soprano" ale oni tylko rozworza Smile

Odpowiedz z cytatem
a ja slyszalem ze w siodemkach jakis zajebisty gosc, jakies zajebiste kebaby robi..

Odpowiedz z cytatem
a ja slyszalem ze go szefowa caly czas jebie ze a to mieso jest zimne a to napluje do kebabu a to cos znowu spierdoli...
nie polecam

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny