Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
CZEGO BRAKUJE W BEŁCHATOWIE???
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Bełchatowskie braki 
Witam

dziękuje za obszerne wypowiedzi. Widzę, że trochę tego jest ale posługujecie się nazewnictwem "miejscowym". Ja nie jestem w nim obeznany a szczerze interesuje mnie "postawienie" tego miasta na nogi, sprawienie aby żyło się TU dobrze i co najważniejsze samowystarczalnie.
Impreza - ok, ale za piwkiem idzie apetyt - może brakuje jakiegoś Fast foodu (nie piszę o McDolands)??, aby isć się pobawić trzeba mieć fajne ciuchy - mamy sklep House, mini galerię ok - ale wystarczy??, to tylko przykłady.
Chciałbym poznać realne potrzeby Was młodych ludzi ale także Was ludzi dojrzalszych wiekiem - aby Nam się TU dobrze żyło.
Dzięki za odzew - prosze o opinie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
z tego co wiem malo osob ubiera sie w belchatowskich sklepach z dwoch prostych wzgledow
- sklepy sa do dupy
- nawet jesli cos sie wybierze to chodzi w tym 20 innych osob

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
z tego co wiem malo osob ubiera sie w belchatowskich sklepach z dwoch prostych wzgledow
- sklepy sa do dupy
Słabo wiesz, jeśli tak piszesz... bardzo dużo osób ubiera się w Bełchatowie, a świadczy o tym obrót w sklepach typu TopSecret czy Troll...

Post Re: Bełchatowskie braki 
tand1912 napisał:
Chciałbym poznać realne potrzeby Was młodych ludzi ale także Was ludzi dojrzalszych wiekiem - aby Nam się TU dobrze żyło.
Dzięki za odzew - prosze o opinie.

scianki wspinaczkowej nie ma, ale pytalem Prezydenta co z tym i podobno ma byc "jak dobrze pojdzie" na wiosne w Energii, jedna w srodku, druga na zewnatrz. Jak zle pojdzie to sam taka otworze, qrde :-]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Rossi napisał:
- sklepy sa do dupy
Słabo wiesz, jeśli tak piszesz... bardzo dużo osób ubiera się w Bełchatowie, a świadczy o tym obrót w sklepach typu TopSecret czy Troll...

Laughing
wole wydac 8zl na bilet do lodzi i miec cos czego nie ma pol naszego miasta
pozatym ostatnio w wakacje bylem sobie kupic koszulke, obszedlem wszystkie sklepy to mi sie smiac chcialo nad wyborem jaki oni maja, w niektorych sklepach to po 2 koszulki byly wywieszone Laughing
a w lodzi niedosc ze masz wybor to jeszcze kupisz to co chcesz taniej i mozesz sie potargowac Wink

EDIT.
Fedajkin dalej zbierasz pokemony?
Laughing

Odpowiedz z cytatem
Rossi napisał:
- sklepy sa do dupy

to rozni naszych znajomych, moi maja troche wieksze wymagania
ja pisalem o ludziach ktorych znam
na rynku tez pewnie jest duzy obrot
nastepnym przykladem jest house - tam tez ubiera sie masa ludzi, szkoda tylko ze 90% tych ciuszkow to kicz

dlatego lepiej jest (dla wielu) jak wspomnial syntetyk zaplacic za bilet albo wsiasc w samochod i jechac np do lodzi

Odpowiedz z cytatem
boiska do piłki noznej trawiaste darmowe a nie jakies prowizorki osiedlowe ...
Co do sklepow i ubran to coz specjalnego wyboru nie ma a jak juz sie cos znajdzie to jest po prsotu drozej niz w Łodzi czy Warszawie

dlatego lepiej jest (dla wielu) jak wspomnial syntetyk zaplacic za bilet albo wsiasc w samochod i jechac np do lodzi
A w Łodzi tak czy tak, dużo sklepów zakupuje rzeczy w firmie REDAN, która jest właścicielem sieci Top Secret i dostarczycielem House i Troll.. tak czy tak te same ciuchy.

Rossi napisał:
A w Łodzi tak czy tak, dużo sklepów zakupuje rzeczy w firmie REDAN, która jest właścicielem sieci Top Secret i dostarczycielem House i Troll.. tak czy tak te same ciuchy.

Neutral odnosze wrazenie ze nigdy nie byles w lodzkich sklepach
edit. mi nie chodzi o takie marki jak Top Secret, House, Troll... wymieniasz wciaz trzy firmy, ktore moim zdaniem robia gowniane ciuchy, a o pozostalych 98% innych firam zapominasz

Odpowiedz z cytatem
Szczerze... mam "zniżkę 95%" w TS więc zapominam o innych Razz i jakoś jeszcze nie zauważyłem masowego nalotu tak samo ubranych ludzi... może dlatego, że mam spory wybór ciuchów w szafie Wink a większy ma żonka, która już nie ma gdzie ich układać Razz

I co dostales znizke i na sile z niej korzystasz, kupujac tylko te ciuchy ktore masz prawie za darmo, mimo ze chujowo wygladaja?

Odpowiedz z cytatem
To forum zmieniło orientacje, że się o ciuchy kłócicie? Laughing Laughing

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
Szczerze... mam "zniżkę 95%" w TS więc zapominam o innych Razz i jakoś jeszcze nie zauważyłem masowego nalotu tak samo ubranych ludzi... może dlatego, że mam spory wybór ciuchów w szafie Wink a większy ma żonka, która już nie ma gdzie ich układać Razz

Laughing
co lansik poszedl
szkoda ze lansujesz sie szmatami z najgorszych sklepow gdzie materialy ktore uzywaja na te ciuchy nadaja sie jedynie do mycia podlog a wzornictwo maja takie orginalne ze wolabym je nosic na lewej stronie Wink

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
myslalem ze faceci pojawiaja sie w sklepach z ciuchami tylko jak ich tam kobieta zaciagnie... mnie do szczescia wystarcza dwie pary spodni, dwa polary i koszula flanelowa Cool

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny