Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Jaki sklep Komputerowy polecacie na terenie Bełchatowa??
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Już gdzieś taki myk wydziałem 
[quote="pablo&pedronapewno sparzyłeś sie sklepem articom na placu Narutowicza miałem to samo, tam dalej jeszcze sa 3 sklepy comcas enter i rambit z tych 3 to tylko enter cos ma na pułkach . pozdrawiam

sklepy]Nie pamiętam na którym forum coś takiego już było. Jakiś gość niby obcy pisał gdzie jest najtanszy windows. No i ten niby PR'owiec od razu odpisał już z innego nicka że najtaniej jest e Centrum Elektroniki (Mogielski) obok kleoeparty. Pozniej sie tłumaczył ze nie pracuje tam czy cos takiego, ze tylko chciał sie dowiedziec ale nie przeszło. jakkolwiek poszedłem sobie do tego sklepu psprawdzic tego windowsa i kurcze faktycznie był najtanszy. Nawet mnie kawka poczęstowali... Ogolnie super sie tam czułem chociaz wystrój jak w wiekszosci sklepów w bełchatowie czyli nadal lata 90 - czas cos z tym zrobic - TO DO WSZYSTKIch! Nie mniej jednak juz robie tam zakupy bo mi dobrze doradzili z notebookiem i za to ich nagradzam. Jewsli chodzi o ceny to maja róznie bo np plytki wszelkie maja bardzo tanio a inne rzeczy to juz róznie - nikktore super promo cena a inne duzo drozej niż konkurencja. Ocena jest taka (skala od 1 lipa - 10 super): i poszczególne kategorie:
wystrój/ ceny/ obsługa klienta/ fachowość/ inne opinie
Centrum Elektoroniki - komputerowy na 1 piertrze - 4/8/11/10/raczej dla wymagających podejscia i porady
Zwierzak bo obok 3/6/6/9/dla tuningowców, mrocznie
ECS 5/7/8/8/srednio
Vobis 9/8/5/3/ładnie i to niestety wszystko

Z innych nie korzystam wiec nic nie napisze oprocz tego ze kiedys byłem po płyte dvd w sklepach na 19 stycznia i była straszna lipa nie wiedzieli co maja a czego nie maja pozniej chcieli mi sprzedac złą wiec sam nie wiem co mam sadzic. Czy to tylko przypadek ze jednego dnia na jednej ulicy 2 sklepy miały ten sam problem? Nie wiem, ale juz nie wróce. A jesli chodzi o sklepy w marketach to zauwazylem ze tam sie wchodzi a sprzedawcy maja klienta w dupie i siedza dalej na internecie czy innym badziewiu...[/quote]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Odswiezam temat, bo odpowiedzi sa z kilku lat wstecz.... sporo się pewnie pojawiło różnych serwisów i sklepów - macie jakies swoje aktualne typy?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3