Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Meganet
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Meganet 
Byl ktos moze w tej nowej kawiarence (moze powinienem napisac kawiarni)Podobno do dyspozycji jest ponad 50 stanowisk z kompami i inne atrakcje.
Ale chcialem zapytac bywalcow czy jest tam jakis fajny klimat i mozliwosc wybrania sie np w grupie i spedzenia mile czasu.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ja nie byłem,ale słyszałem,że jest zajebiście.Muszę to sprawdzić :}

Odpowiedz z cytatem
Chodzi o ten lokal na skrzyżowaniu 9 maja? Podobno nawet bilard tam jest Smile

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
jest duzo komputerów .. strzałki .. 3 stoły do bilarda Smile
jedyne miejsce gdzie chyba gdzie nie mozna palic papierosów i pic alkocholu ;d przy grze w bilarda Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
bylem bilard za 2,70 za godzine Smile duzo kompow, duzy monitor z kierownica, pilkarzyki, dart,pufy,bar Smile

2,70 placi kazdy kto wchodzi do lokalu i korzysta ze sprzetu na godzine, przy wejsciu dostaje sie karte, a przy wyjsciu kontrolowany jest czas i wtedy dopiero placi sie za pobyt (oczywisci mozna byc krocej wtedy automatycznie kwota maleje)... to dobre rozwiazanie, klimat ok, muzyka tez dobra, ja akurat trafilem na dnb Very Happy polecam ten lokal! moim zdaniem jeden z nielicznych w miescie ktory zasluguje na pochwale... wielki plus za pomysl
na komputerach zainstalowane sa wszystkie kultowe gierki do gry w necie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
jak oficjalnie wroce do zdrowia Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
dzis gralo okolo 8 osob w csa Smile Very Happy narazie to malo

jutro ide na rozmowe do MegaNetu w sparwie turnieju cs-a . ktory odbedzie sie w połowie pazdziernika .

wszelkie inf zamieszcze na forum

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Bylem wczoraj z kilkoma znajomymi i musze powiedziec ze ogolnie sprzet na naprawde wysokim poziomie szkoda tylko ze nie mozna zapodac CD do kompa bo sa w zabudowie no i za najwiekszy dyskomfort uwazam brak glosnikow lub sluchawek bo granie w CSa raczej bez nich jest niemozliwe,bilard pilkarzyki rowniez sa cacy.No ale musze tez powiedziec ze dosc szybko minal mi zapal grania na kompie wlasnie z powodu braku dzwieku Twisted Evil
ChubbChubbs napisał:
jutro ide na rozmowe do MegaNetu w sparwie turnieju cs-a . ktory odbedzie sie w połowie pazdziernika .

wszelkie inf zamieszcze na forum

ChubbChubbs nie zdziw sie jak zapytasz pania o LP a ona ci powie o co chosi ? Very Happy bo dziewczyny widac nie maja na takie tematy jakiegos pojecie(chce dodac ze rozmawialem z jedna zeby nie bylo ze juz kogos osmieszam czy takie tam,bo w sumie nie wiem jak facecie o calym szefie nie wspomne, bo raczej malo prawdopodobne jest zeby nie wiecieli nic o LP i takich tam.Ale sprzet i miejsce na turniej(jesli dadza jakies sluchawki) smiem powiedziec ze najlepsze w Belchatowie no i zawsze w miedzy czasie osoby nudzace sie moga sobie znalesc jakiegos innego zlodzieja czasu.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Odpowiedz z cytatem
ChubbChubbs nie zdziw sie jak zapytasz pania o LP a ona ci powie o co chosi ? bo dziewczyny widac nie maja na takie tematy jakiegos pojecie(chce dodac ze rozmawialem z jedna zeby nie bylo ze juz kogos osmieszam czy takie tam,bo w sumie nie wiem jak facecie o calym szefie nie wspomne, bo raczej malo prawdopodobne jest zeby nie wiecieli nic o LP i takich tam.Ale sprzet i miejsce na turniej(jesli dadza jakies sluchawki) smiem powiedziec ze najlepsze w Belchatowie no i zawsze w miedzy czasie osoby nudzace sie moga sobie znalesc jakiegos innego zlodzieja czasu.

byłem dowiedziałem sie

13-15 turniej cs-a 1.6 Very Happy 4vs4 RazzRazz ( inf nieoficjalna Razz )

szczegół juz wkrotce tzn regulami i zasada gry (tzn drabinka czy kazdy z kazdym )

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
chub bedziesz ten turniej organizowal?Razz z nimi?

memory napisał:
chub bedziesz ten turniej organizowal?Razz z nimi?

tak ;]

wszystko dokładnie bede wiedział w poniedziałek . informacje zamieszcze dotyczace:
1 Regulaminu
2. rozgrywek
3. termin dokłądny ( czyli data i godziny ) jak narazie na 90% termina 13-15 pazdziernik
4. ile wpisowe ( ale parawdopodobnie 80żł od klanu)
5. nagrody : tzn czy jakies nagrody typu myszki czy tez jakas kwota ( prosze o propozycje Wink )

na dzien dzisiejszy wiadomo:

1. turniej 4vs4
2. sprzet typu myszka , klawa słuchawki bedzie mozna swoje
3. steroniki do myszki I config bedzie trzeba wysłac lub dostarczyc do caffe ( gdyz niema dojsca do napedu w komputerze z dlatego trzeba dostarczy bedzie to zgrane na dysk USB )

PS. jak bedzie regulamin zrobiony i wyznaczony dokłądny termin załozony zostanie topic na forum.

pozdrawiam

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny