Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
LanParty
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post LanParty 
Witam
Moze zaczne tak ze jest organizowane LanParty w te ferie w MCK Piwnica (juz XIII) jesli wsrod uzytkownikow trego forum znalazlyby sie jakies osoby ktore chcialyby wziac w nim udzial proszone sa o PM do mnie bedzie organizowane spotkanie jeszcze przed LP jesli byliby chetni to serdecznie zapraszam termin podam na dniach(i spotkania i LP),dodam jeszcze ze gry w ktore gramy to gry FPP glownie UT99,CS i CoD srednio jest nas od 15-20 osob czasem nawet kolo 30 ale wszystko zalezy od terminu(wiadomo ludzie maja sesje jeszcze inni pracuja i takie tam).Udzial dla osob ktore beda pierwszy raz bedzie bezplatny.Jesli komus sie spodoba i bedzie chcial z nami w przyszlosci pograc na LP to bedzie musial wplacic jednorazowa skladke w wysokosci 10zl(ale to na drugim LP,pieniadze sa przeznaczane na kabel i koncowki dla takiego uczestnika czyli tak naprawde wydajesz 10zl na siebie).TO TYLE JAK COS TO PROSZE O PM.
P.S wiadomo komputer,monitor i wszystko do gry kazdy uczestnik zalatwia w swoim zakresie,my zapewniamy miejsce i otoczenie sieciowe + internet (glownie do GG i takich tam to LP wiec gramy na lanie).
Jak cos mozecie pytac Scr34m vel SIWY bral udzial w kilku LP przez nas organizowanych Cool

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
a jak bylem na 3 to musze jeszcze placic? Razz

Odpowiedz z cytatem
Tutaj kilka fotek
http://www.chorwat.dolsat.pl/Obraz%20020.jpg
http://www.chorwat.dolsat.pl/DSCN0947.JPG
http://www.chorwat.dolsat.pl/Obraz%20059.jpg
http://www.chorwat.dolsat.pl/Obraz%20062.jpg
http://www.chorwat.dolsat.pl/z26.jpg
http://www.chorwat.dolsat.pl/z48.jpg

Odpowiedz z cytatem
OOO to cos takiego jest u nas w Be?chatowie ?? Pierwsze s?ysze Surprised jestem w g?ebokim szoku :O Kurde musze zebrac troche pieniedzy i kiedys sie wybrac...

IN HAUSE MUSIC !!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Chlopaki sie nakrecili po 2 edycjach KILERNIA lanparty SmileSmile .. tam byl klimacior , zwlaszcza jak koles z pizza przyjechal ^^

Odpowiedz z cytatem
Chlopaki sie nakrecili po 2 edycjach KILERNIA lanparty SmileSmile .. tam byl klimacior , zwlaszcza jak koles z pizza przyjechal ^^

Sorrki ale ja osobiscie nie bylem na zadnej edycji KILLERNI (chociaz ponoc niezle byly-chyba Grafix to organizowal) to po pierwsze
Nakrecilismy sie po LP na Sloku w ktorym brala udzial Polska smietanka UT 99 i UT2k4 to po drugie
Zapoczatkowala to ekipa grajaca glownie w UT z Belchatowa a ze doszly osoby z CSa to bardzo dobrze bo im wiecej tym lepiej to po trzecie

BTW-czy czasem soPro to nie Huan czy jak kto woli Playboy czy jak sie on tam teraz zwie???

Odpowiedz z cytatem

PAMIETAM JAK MAD GADAL Z TYM GOSCIEM OD PIZZY -D

Troche biedny sie wystraszy? :>

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz z cytatem
Post LanParty 
ja jestem chetny na LP Razz jak moge sie zapisac ?? ilke to kostzuje Razz a tak pozatym bedzie mozna grac w TIBIE Razz ?? i q2 ??

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
soPro^^ napisał:

Sorrki ale ja osobiscie nie bylem na zadnej edycji KILLERNI (chociaz ponoc niezle byly-chyba Grafix to organizowal) to po pierwsze
Nakrecilismy sie po LP na Sloku w ktorym brala udzial Polska smietanka UT 99 i UT2k4 to po drugie
Zapoczatkowala to ekipa grajaca glownie w UT z Belchatowa a ze doszly osoby z CSa to bardzo dobrze bo im wiecej tym lepiej to po trzecie

BTW-czy czasem soPro to nie Huan czy jak kto woli Playboy czy jak sie on tam teraz zwie???

Potwierdzam s?owa tego Pana Lan Party powsta?o tylko i wy?acznie dzieki ekipie z UT z czego najwieksza zas?uge mia? Chorwat ktory to swietnie ciagnie do dzis:)

Odpowiedz z cytatem
Post Re: LanParty 
ChubbChubbs napisał:
ja jestem chetny na LP Razz jak moge sie zapisac ?? ilke to kostzuje Razz a tak pozatym bedzie mozna grac w TIBIE Razz ?? i q2 ??

Preferowane gry to przedewszystkim UT pozniej CS ale jak sie ludzie zgodza zagrac w cos innego to moze zagrasz:) , wazne zeby wszyscy grali to samo w 1 czasie. Zeby sie zapisac napisz prywatna wiadomosc do Chorwata a on juz Ci dalej wszystko powie.

Odpowiedz z cytatem
Post Re: LanParty 
ChubbChubbs napisał:

Lizak-Chuppa-Chupps czy jak sie to tam pisze Wink wrzuc na luz albo skocz na banie ala Malysz Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
ta bania w sniegu 2 Very Happy to bedzie hit

Odpowiedz z cytatem
Fakt ze zalozycielami lan party by?a ekipa z kilerni, ale co do tego ze graja oni tylko w utka to sie grubo mylicie =]

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz z cytatem
OOO to cos takiego jest u nas w Be?chatowie ?? Pierwsze s?ysze Surprised jestem w g?ebokim szoku :O Kurde musze zebrac troche pieniedzy i kiedys sie wybrac...

Pierwszy raz s?yszysz?? Przeciez Cie widzia?em kiedys na 1 ze zlotow, by?es bez kompa ale by?es. Osob nie pomyli?em bo twoje foto sam zamiesci?es na tymze forum.

Odpowiedz z cytatem
Nie by?em na jednym bylem wiecej razy Smile) CiiIi chialem pocisnac sciemy zeby nie by?o ze to takie slawne jest Razz ale mi nie posz?o ^^

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny