Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Wesela, imprezy okolicznościowe Polecam !!! www.laura.bai.pl
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
dziewczyny mlode sa to mozna je wykorzystac za marne 50zl od imprezy Smile

Grypserek:
Pozostali z obslugi sa krócej, nie tak dlugo jak ta trojka.

Grypser czytaj do końca... a apropo menu to juz mowiłam że to nie tyczyło się Laury... więc kończmy już ten temat ok? Smile
Pozdrówka

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
kama odnośnie menu ok, a odnośnie tego czytania to raczej się mnie nie tyczy Smile To co zacytowałaś było dodane do postu przez LukiQ ponad 24 godziny po mojej odpowiedzi Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Wszystkim młodym, szukającym sali na przyjęcie weselne chcę polecić Centrum Bankietowe Laura. W ubiegłą sobotę odbyło się tam nasze wesele, które było super! Właściciele to bardzo mili ludzie, obsługa również, a gorących posiłków oraz przystawek jest mnóstwo, tak dużo, że nie można przejeść! Należy dodać, że jedzenie jest bardzo smaczne!
Jesteśmy bardzo zadowoleni! Pełna kultura! Serdecznie polecam!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Odpowiedz z cytatem
moj brat mial w tym roku tam komunie i tez jestesmy bardzo zadowoleni Smile jedzenie dobre, obsluga mila i sala tez bardzo przyjemna no i plus, ze mozna wyjsc na powietrze w trakcie imprezy Razz takze polecam Smile

no to teraz sie przyznajcie ze tam pracujecie

Odpowiedz z cytatem
Przykro mi przyznać się, ale nie pracuję w Laurze i nie mieszkam nawet w Bełchatowie. Nie życzę sobie takich komentarzy ponieważ nie można psuć komuś opinii jeśli się tam nie było i nie organizowało wesela. Ponadto jeśli moja firma będzie organizować szkolenie to zorganizuje je właśnie w Laurze bo to co obiecał właściciel lokalu było spełnione.

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Czy osoba pod nickiem bial ma jakieś kompleksy albo niespełnione oczekiwania co do właścicieli Laury bo jeśli tak to chyba wystarczy porozmawiać i wszystko ustalić, a potem mieć dopiero pretensje jeśli coś co uzgodniono było inaczej. Tak jest najzdrowiej polecam i pozdrawiam.

P.S.
Chyba, że mamy do czynienia z nieczystą konkurencją chcącą popsuć z trudem budowaną markę firmy

Odpowiedz z cytatem
nie traktuj tak wszystkiego na serio, ok ?

do laury nie mam zastrzeżeń, tym bardziej ze mogę impreze z laury porównać do innych lokali w mieście

lepiej spróbowac kilka smaków i wtedy wybrać najlepszy

juz, ok ?

Odpowiedz z cytatem
Dzięki Biel, u mnie ok i chodziło tylko o rzetelne stwierdzenie faktu. Każde miejsce może mieć swoje plusy i minusy. Z moją żoną denerwowaliśmy się przed weselem o to, że coś może być nie tak. Czytaliśmy również wypowiedzi na forach odnośnie Laury, jednak po weselu i po poprawinach mamy same sympatyczne wspomnienia. Chodzi tylko o to, żeby przyszłym małżonkom zdjąć z głowy bagaż nerwów związanych z salą.
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
poszukuję osób, które organizowały wesele w Laurze.
Interesuje mnie informacja na temat umowy przedwstępnej, kaucji, kar itd. jak to wygląda od strony formalnej.
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Nic nie uzgadniaj z wlascicielem ustnie pisz wszystko w umowie.

Odpowiedz z cytatem
Nic nie uzgadniaj z wlascicielem ustnie pisz wszystko w umowie.

czyżby był niesłowny ?

Odpowiedz z cytatem
Moja dobra znojoma miala wesele na tej sali. Powiedziala mi, ze z tym panem nic ustnie sie nie uzgadnia tylko na pismie, bo przed samiutkim weselem sa niedomowienia.

Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny