Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Wesela, imprezy okolicznościowe Polecam !!! www.laura.bai.pl
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

LukiQ napisał:
Fedajkin, rzeczywiście z tą szatnią na sylwestrze 2004/2005 tak było, na kolejnym 2005/2006 się to już nie powtórzyło, co do braków napoi, to chodziło tylko o wodę mineralna, bodajże brak było niegazowanej, różne wpadki się zdarzają, błędy się popełnia i wyciąga konsekwencje.

LukiQ wybierasz tematy do odpowiedzi czy nie zauważyłeś mojego pytania? Napisałeś, że dajecie menu do domu, od kiedy? Nie chodzi o dokładną datę ale mniej więcej ...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
]; smutno mi, ale slim to nie ja :f

szkoda szkoda Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
(...) Nie chodzi o dokładną datę ale mniej więcej ...

znajac zycie to od wczoraj [;

Dal zainteresowanych
-->nie jest to menu weselne, ale na stronie pojawiła się oferta sylwestrowa, jeśli mi starczy czasu to wezmę się za ofertę weselną, ale już mi się zaczęły kolokwia, a studia na pierwszym miejscu.

Grypserek, nie wybieram sobie tematów do odpowiedzi, menu jest dawane do domu, odkąd poruszyłeś ten temat Smile, więc forum na coś się przydaje.

Odpowiedz z cytatem
LukiQ napisał:
grypserek ----> z tego co wiem menu mozna sobie dowolnie ogladac na miejscu, poza tym to jest menu przykladowe i na kazde wesele chyba uklada sie wlasne

Ostatnio:
LukiQ napisał:
Grypserek, nie wybieram sobie tematów do odpowiedzi, menu jest dawane do domu, odkąd poruszyłeś ten temat Smile, więc forum na coś się przydaje.
Czyli jednak Adaś miał rację, menu nie można było uzyskać od Laury...

LukiQ napisał:
Ciekaw jestem jak się bawili Twoi rodzice, mam nadzieje że poza tymi wpadkami wszystko było OK.
Przez grzeczność nie przytoczę tego co mówili moi rodzice, ale powiem Ci, że na pewno Laurę i Lorda będą omijać duuuuuużym łukiem.

Czyli jednak Adaś miał rację, menu nie można było uzyskać od Laury...

Kiedyś Menu było do wglądu tylko na miejscu, ale to minęło.

LukiQ napisał:

Widzisz zmyliła mnie Twoja pewność na pytanie Chorwata, czy dajecie menu do domu - odpowiedź: Pewnie ...

Jakby to było oczywiste odkąd tylko lokal zaczął funkcjonować ....

Forum oczywiście jest do dyskusji, poruszyłeś temat akurat który był u mnie "na tapecie" i wyraziłem swoje zdanie.

Jeżeli tylko jest chęć do poprawy i coś się zmienia na lepsze to tylko przyklasnąć i ... się cieszyć, że jednak dyskusja na coś się przydaje. Zresztą konkurencja jest na rynku duża i właściciele takich lokali sami powinni wiedzieć co poprawić, ewentualnie mieć ludzi od tego co niestety jeszcze nieczęsto sie zdarza ...

Podsumowując działalność domów weselnych w Bełchatowie:
- większość właścicieli patrzy żeby jak najwięcej się nachapać przy okazji takiej uroczystości,
- mają małą wiedzę co do wymagań klienta, bądź mają je w d....,
- robią coś szablonowego cały czas, w większości na odwal się, coś na wzór budowlańców.

Sugestia: przygotować uroczystość dla innych tak jakby była przygotowana dla siebie lub swoich dzieci ...

Odpowiedz z cytatem
Podsumowując działalność domów weselnych w Bełchatowie:
- większość właścicieli patrzy żeby jak najwięcej się nachapać przy okazji takiej uroczystości,
- mają małą wiedzę co do wymagań klienta, bądź mają je w d....,
- robią coś szablonowego cały czas, w większości na odwal się, coś na wzór budowlańców.

Sugestia: przygotować uroczystość dla innych tak jakby była przygotowana dla siebie lub swoich dzieci ...
Pierwsze zdanie z cytatu zmieniłbym na Podsumowując działalność większości prywaciarzy i polityków... i też miałbym rację.

Jeśli chodzi o 3 podpunkt, to od pary młodej zależy jak chcą poprowadzić/przeprowadzić tę imprezkę i na ten temat raczej nie z samym domem weselnym się rozmawia a z prowadzącymi czyli świadkowie+orkiestra/dj+dom weselny/szef sali Very Happy

Ja z Madzią miałem taki mały scenariusz na odpowiednie godziny, który dostał DJ i szef sali i musieli się dostosować... Smile i zrobili to a wręcz sami zaproponowali małe poprawki Very Happy

Planuje wesele wlaśnie w lokalu o którym tu piszecie... Właściciel wydawał się na początku dziwny.. ale to nie pierwszy raz. Dla porównanie o wiele lepiej mi się z nim rozmawiało aniżeli z właścicielem Starej Szkoły w Grocholicach. Menu dostaliśmy od razu na pierwszym spotkaniu!! A Laura to nie jedyny lokal co niby nie daje Menu do domu (może tak było wcześniej - teraz jak mówie dostaliśmy) ale w restauracji Karpatia przy Wawrzkowiźnie było to samo!! Pani się tłumaczyła że to tajemnica lokalu itp itd. W sumie nie ma się co dziwić konkurencja nie śpi.

Jak mówie rozglądaliśmy się po klubach w Bełchatowie i Laura przypadła nam najbardziej do gustu. A macie jakieś inne jeszcze zastrzeżenia co do lokalu, a nie tylko do dawania Menu? Hmm pytam o jedzenie, obsługe w trakcie wesela?

Jaki stosunek macie do klubu Kubuś w Bełchatowie?
Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez kama dnia Nie 04 Mar 2007 16:07, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz z cytatem

Laurę można pochwalić za jedną rzecz mają najlepsze jedzenie w Bełchatowie i okolicach, ale to zależy od kogoś kto przygotowuje jedzenie a nie od tego co jest podawane ...

Co do obsługi nie było jeszcze żadnych zastrzeżeń i staramy się żeby tak zostało.

Kama : jeśli interesuje Cię więcej zapraszam osobiście na jedno z wesel, najbliższe będzie 8 kwietnia.

P. S. Jaki termin Cię interesuje ?

Kama odnośnie obsługi w Laurze nie mogę się wypowiedzieć, odnośnie samego lokalu znajdziesz coś jeszcze jak uważniej przeczytasz temat. Tłumaczenie odnośnie menu, że konkurencja nie śpi jest co najmniej śmieszne, liczy się nie tylko co jest na stołach ale jak jest podane i jak smakuje. W Kubusiu raz byłem ale na żadnej większej imprezie się tam nie bawiłem. Ogólnie rzecz biorąc w każdym lokalu znajdzie się coś co się nie spodoba, ponieważ nadeszły takie czasy że właściciele nie mogą narzekać na brak klientów, ale kiedyś to się skończy i Ci co będą najbardziej w porządku dalej będą mieli klientele a reszta ....

Kama sala godna odwiedzenia to np. w Zwierzchowie, niedaleko a całkiem, całkiem Smile
Ja miałem wesele w Dworku Stara Szkoła i nie mogę narzekać Smile Obsługa super jedzenie również ... Smile

Odpowiedz z cytatem
Grypserek mówisz, "liczy się nie tylko co jest na stołach ale jak jest podane i jak smakuje"

To co wynika, że mają nie wykwalifikowaną kadrę kelnerską i kucharke? czy jak ;/ Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobre pytanie... kadra kelnerska jest wykwalifikowana, szef obsługi jest w Laurze od ponad 2 lat, to samo z 2 kelnerami(płci żeńskiej).

Grypserek:
Pozostali z obslugi sa krócej, nie tak dlugo jak ta trojka.

Smile

Ostatnio zmieniony przez LukiQ dnia Wto 13 Mar 2007 21:20, w całości zmieniany 2 razy

Kama to stwierdzenie odnosiło się akurat do tego że ktoś nie chce dać menu, bo "konkurencja nie śpi" a dla mnie to tylko mydlenie oczu i zwykłe chamstwo.

LukiQ chcesz powiedzieć, że w Laurze są tylko 2 kelnerki? To muszą nieźle popitalać w czasie wesel np na 100 osób.
Bo trochę mało jak na obsługę zwłaszcza że goście są wymagający i długo na jedzenie nie chcą czekać Smile

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny