Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Wesela, imprezy okolicznościowe Polecam !!! www.laura.bai.pl
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Wesela, imprezy okolicznościowe Polecam !!! www.laura.bai.pl 
www.laura.bai.pl

Centrum Bankietowe "Laura" otwiera przed Państwem swoje podwoje!

Zapraszamy do organizowania przyjęć weselnych, które zapadną w pamięci wszystkim, którzy będą chcieli zaszczycić nas swoją obecnością.

Wejście na stronę www :

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Heh ... szczerze? Odradzam zdecydowanie organizacji przynajmniej wesel, właściciel baaardzo niemiły oskarża każdego o to, że jest z konkurencji jak tylko chce się zagłębić w menu, nie daje menu do przeanalizowania do domu jak w każdym innym domu weselnym. Jednym zdaniem mówiąc nie polecam tego miejsca ...

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
hmmm byłam tam na weselu i jakos mi sie sie podobała imprezka , tylko głupio tak że ma sie sale np. do 6 a jak goście weselni się rozkręcą to i tak zwijają interes ;p

a jak np. ma sie na sali takiej zwykłej to ma sie sale przez jakieś 3 dni to można imprezować

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
malaala88 mi nie chodzi o samą imprezę ale o same przygotowania, już na samym wstępie jest niedobrze a nie wiem jak dalej. Znam conajmniej 3 pary które były zdecydowane na organizację tam wesel ale zrezygnowały w etapie proszenia o menu do domu ... pojawiały się insynuacje że ktoś jest z konkurencji Smile Poza tym jeżeli mam się do czegoś jeszcze doczepić to otoczenie Wink pomijając już ten cmentarz w sąsiedztwie, to drugie co zwraca uwagę to ogrodzenie, które powiedzmy sobie szczerze nie jest atrakcyjne porównując np. do Jana, Dworku Stara Szkoła, czy nawet Kubusia Smile

Odpowiedz z cytatem
grypserek ----> z tego co wiem menu mozna sobie dowolnie ogladac na miejscu, poza tym to jest menu przykladowe i na kazde wesele chyba uklada sie wlasne, co do ogrodzenia oraz otoczenia : jest, jakie jest, przynajniej na razie; a co do twojej uwagi ze wlasciciel taki bardzo niemily, ciekaw jestem skad to wiesz, moze na wlasnej skorze się przekonałeś, moze zasluzyles ;>,....... i znasz az 3 pary ktore chcialy tam miec wesele, ale zrezygnowaly wlasnie z powodu niemoznosci dostania menu do domu, haha, to strasznie byli zdecydowani wlasnie na ta sale ......
malaala88----->fajnie uslyszec ze sie milo bawilas, co do sali do szostej, to juz zalezne od zespolu, z reguly gra do 5:00, czasem do 5:30, a jak nie ma zespolu to nie ma sie przy czym bawic

Dla wszystkich zainteresowanych, jesli chcesz wyprawic swoje wesele wlasnie w Laurze, to sam sie przekonaj o tym, co tutaj na forum piszemy Smile, wejdz na strone www.laura.bai.pl albo osobiscie udaj sie do Centrum Bankietowego Laura.

Ostatnio zmieniony przez LukiQ dnia Wto 26 Wrz 2006 15:41, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz z cytatem
No to od początku Smile
LukiQ napisał:
grypserek ----> z tego co wiem menu mozna sobie dowolnie ogladac na miejscu, poza tym to jest menu przykladowe i na kazde wesele chyba uklada sie wlasne, co do ogrodzenia oraz otoczenia : jest, jakie jest, przynajniej na razie;

Z tego co wiesz? Czyli nie wiesz do końca? Owszem menu masz przykładowe, w którym masz podane kilka potraw do wyboru, szczerze mówiąc nie wiem jak jest w Laurze, bo ... menu nie dostałem do domu. Ludzie organizując wesele zwracają na wszystko uwagę, a menu jest jednym z tych ważniejszych czynników, obok sali czy zespołu, jednym słowem mówiąc za nieudostępnianie menu - krecha. Otoczenie jak otoczenie na razie nie jest atrakcyjne, ale w sumie na weselu nie jest ono aż tak ważne jeżeli wszystko pozostałe jest jak najbardziej w porządku, a niestety tak nie jest.

LukiQ napisał:
a co do twojej uwagi ze wlasciciel taki bardzo niemily, ciekaw jestem skad to wiesz, moze na wlasnej skorze się przekonałeś, moze zasluzyles ;>,....... i znasz az 3 pary ktore chcialy tam miec wesele, ale zrezygnowaly wlasnie z powodu niemoznosci dostania menu do domu, haha, to strasznie byli zdecydowani wlasnie na ta sale ......

Przepraszam masz rację, zasłużyłem sobie na to pojawiając się w Laurze, pytając czy interesujący mnie termin jest wolny i prosząc o menu do domu ... naprawdę przepraszam ...
LukiQ ile ty masz lat? Jeżeli ktoś wyzywa kogoś od konkurencji wyrywając przy tym menu z ręki i zarzucając, że się uczy go na pamięć, to oczywiście KAŻDY tam zorganizuje wesele ... Shocked

Poza tym jak zachwalasz to może powiedz o ostatnich zgrzytach ... Firma dekoracyjna dzwoni do Młodych Par i niestety odmawia im strojenia sali mimo usilnych prób nawiązania jakiegoś porozumienia z właścicielem .... jeszcze większa krecha

LukiQ napisał:
ale zrezygnowaly wlasnie z powodu niemoznosci dostania menu do domu, haha, to strasznie byli zdecydowani wlasnie na ta sale ......

Zaznaczam jeszcze raz nie z samej niemożności dostania menu, ale sposobu w jaki zostali potraktowani a to jest różnica ...

Tak OT byliśmy zdecydowani na jedną salę, ale po tekście że tydzień wcześniej możemy się dowiedzieć, że z zarezerwowanych pokoi został tylko dla Młodej Pary, bo mogą jacyś goście przyjechać z "zagramanicy" zrezygnowaliśmy. Bo tydzień przed ślubem/weselem ma się inne sprawy na głowie niż uganianiem się za pokojami dla gości ...

Laurę można pochwalić za jedną rzecz mają najlepsze jedzenie w Bełchatowie i okolicach, ale to zależy od kogoś kto przygotowuje jedzenie a nie od tego co jest podawane ...

Skończyły się czasy, że jest mało sal do wyboru, więc trzeba dbać o klienta.

Odpowiedz z cytatem
Grypserek, daj se luz... przecież z samego stylu wypowiedzi widać, że kolega LukiQ ma już organizację niejednego wesela za sobą, a Ty gówno wiesz Wink skoro opisujesz coś na swoim własnym przykładzie, znaczy, że abo byłeś pod wpływem, albo poprostu to nie byłes Ty i głupoty gadasz Wink

Miłej imprezki w najbliższy weekend, a w sobotę postaram się pojawić w umówionym miejscu o umówionej porze... pożegnać cię i ostrzec przed najgorszym Razz Laughing

@LukiQ - każda szanująca się restauracja/bar/sala bankietowa, daje możliwość przemyślenia oferty w domu... skoro chcą pozyskać klientów, to muszą dać mu szansę zastanowić się...

Z tego co wiesz? Czyli nie wiesz do końca?

Wiem z pierwszej reki Smile

grypserek napisał:

Jeżeli ktoś wyzywa kogoś od konkurencji wyrywając przy tym menu z ręki i zarzucając, że się uczy go na pamięć, to oczywiście KAŻDY tam zorganizuje wesele ...

Bardzo to teatralne, sam to napisales czy ktos ci pomagala .....haha

grypserek napisał:

Poza tym jak zachwalasz to może powiedz o ostatnich zgrzytach ... Firma dekoracyjna dzwoni do Młodych Par i niestety odmawia im strojenia sali mimo usilnych prób nawiązania jakiegoś porozumienia z właścicielem .... jeszcze większa krecha

Chodzi tu konkretnie o firme dekoracyjna Savares, jesli firma ktora oragnizuje wystroj sal, uzgadnia cene bardzo atrakcyjna z wlascicielem sali , a nastepnie w zywe oczy probuje oszukac weselnikow, to miejsa w Laurze sobie nie zagrzeje ;>.

grypserek napisał:
Tak OT byliśmy zdecydowani na jedną salę, ale po tekście że tydzień wcześniej możemy się dowiedzieć, że z zarezerwowanych pokoi został tylko dla Młodej Pary, bo mogą jacyś goście przyjechać z "zagramanicy" zrezygnowaliśmy.

No i to dopiero klamstwo, pokoje w Laurze na dzien dzisiejszy nie sa wynajmowane nikim innym niz tylko gosciom weselnym, i na razie sie nie zmieni to.

grypserek napisał:

Laurę można pochwalić za jedną rzecz mają najlepsze jedzenie w Bełchatowie i okolicach, ale to zależy od kogoś kto przygotowuje jedzenie a nie od tego co jest podawane ...

Z jedzeniem masz calkowita racje, warte polecenie, choc nie bardzo rozumiem zwrotu "a nie od tego co jest podawane", w koncu to od tego chyba zalezy czy jest to smaczne jedzenie....

Odpisuje tutaj zeby spostowac pare szczegolow, ktore nie do konca sa zgodne z prawda, nie staram sie z Toba sprzeczac grypserek.

Co do tego co napisales :
Fedajkin napisał:
każda szanująca się restauracja/bar/sala bankietowa, daje możliwość przemyślenia oferty w domu... skoro chcą pozyskać klientów, to muszą dać mu szansę zastanowić się...

Masz calkowita racje i zgadzam się z Toba w stu procentach Smile

Co do tego ze :
Fedajkin napisał:
przecież z samego stylu wypowiedzi widać, że kolega LukiQ ma już organizację niejednego wesela za sobą,
jest rzeczywiscie prawda Smile

Odpowiedz z cytatem
Ja napisze troche inaczej (wyraze swoje zdanie)
Dla mlodej pary jest to chyba najwazniejszy dzien w zyciu i kazdy chcialby miec wszystko naj naj naj to nie ulega najmniejszej watpilwosci (wiem z wlasnego doswiadczenia-Jesli ktos uwaza inaczej jego sprawa ja pisze to co mysle)
Jesli Mloda Para jest zainteresowana zrobieniem wesela tu czy gdziekolwiek indziej wlasciciel lokalu powinien pozwolic zabrac menu do domu moze LukiQ napisz czy mloda para moze wziac menu do domu czy nie Question Bo chyba to jest jedna z glownych przyczyn jaka podal grypserek i dobrze bedzie jesli na forum oficjalnie powiesz czy fatycznie mozna je wziac zy nie Question bo odnosze wrazenie ze poprostu unikasz odpowiedzi.

A I JESZCZE JEDNO lokali w ktorych mozna zrobic wesele jest u nas w miescie sporo wiec mysle ze jesli ktos dochodzi do wniosku ze tu jest BE a tu CACY nie zostaje nic innego jak poprostu wybrac ten ktory jest dla nas najlepszy

Ostatnio zmieniony przez CHORWAT dnia Czw 12 Paź 2006 16:35, w całości zmieniany 1 raz

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
LukiQ napisz czy mloda para moze wziac menu do domu czy nie:?:

Pewnie ze moze wziasc to Menu do domciu.... nie mowilem ze nie moze Smile, tylko ze Menu to sprawa indywidualna, takze na kazde wesele jest tworzone nowe, nie koniecznie bardzo rozniace sie od tego, ktore Para Mloda widziala na wstepie, ale czasem bardzo rozne. To tyle ode mnie.
A wybor - co jest oczywiste - sali weselnej zawsze nalezy do Oraganizatorow Wesela ( Pary Mlodej, Rodzicow Mlodych, etc), u nas w Belchatowie nie jest to latwy wybor, gdyz mamy tych sal nad wyraz duzo, ale dzieki temu wszedzie ceny(wystroj, jadlo, itp) musza byc konkurecnyjne, co juz cieszy kieszen Weselników.

Odpowiedz z cytatem
Właśnie wróciłem z podróży poślubnej więc mogę poodpisywać ...

LukiQ napisał:

grypserek napisał:

Jeżeli ktoś wyzywa kogoś od konkurencji wyrywając przy tym menu z ręki i zarzucając, że się uczy go na pamięć, to oczywiście KAŻDY tam zorganizuje wesele ...

Bardzo to teatralne, sam to napisales czy ktos ci pomagala .....haha

Starasz się przez ironię unikać odpowiedzi? Widzisz tu coś teatralnego? Ja widzę tylko chamstwo ...

LukiQ napisał:

grypserek napisał:

Chodzi tu konkretnie o firme dekoracyjna Savares, jesli firma ktora oragnizuje wystroj sal, uzgadnia cene bardzo atrakcyjna z wlascicielem sali , a nastepnie w zywe oczy probuje oszukac weselnikow, to miejsa w Laurze sobie nie zagrzeje ;>.

To w Laurze płaci się jeszcze za możliwość wystroju sali????? Rozumiem jak właścicel stroi to sobie liczy ale żeby płacić za to że ktoś inny stroi salę?
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ... Jako, że prawdopodobnie jesteś w jakiś sposób spokrewniony z właścicielem jakoś Ci nie wierzę ....

LukiQ napisał:

grypserek napisał:
Tak OT byliśmy zdecydowani na jedną salę, ale po tekście że tydzień wcześniej możemy się dowiedzieć, że z zarezerwowanych pokoi został tylko dla Młodej Pary, bo mogą jacyś goście przyjechać z "zagramanicy" zrezygnowaliśmy.

No i to dopiero klamstwo, pokoje w Laurze na dzien dzisiejszy nie sa wynajmowane nikim innym niz tylko gosciom weselnym, i na razie sie nie zmieni to.

Heh ... w którym miejscu tej wypowiedzi napisałem, że chodzi o Laurę? Laura odpadła przy batalii o menu ... Pokoi wtedy jeszcze nie miała ...

LukiQ napisał:

grypserek napisał:

Z jedzeniem masz calkowita racje, warte polecenie, choc nie bardzo rozumiem zwrotu "a nie od tego co jest podawane", w koncu to od tego chyba zalezy czy jest to smaczne jedzenie....

I znowu muszę sobie wzdychnąć ... heh tzn. dla Ciebie nie ma różnicy czy zjesz devolaja z zestawem surówek i np ziemniakami (pod dowolną postacią) w Wygwizdowie Małym czy w dajmy na to w Grand Hotelu w Łodzi? Zawsze smakuje tak samo??

Zgadzam się w stu procentach z Chorwatem.

Apropo ostatniej wypowiedzi, której nie będę cytował, od kiedy Laura daje Menu do domu? Tylko szczerze Wink Aha i oczywiście menu sprawa indywidualna ale chyba mi nie powiesz, że zrobicie wszystko do jedzenia co sobie klient wymyśli ...
Na ogół to jest kilka dań do wyboru na jedno gorące danie. Niestety tak jak pisałem nie mogę powiedzieć jak jest w Laurze bo był to jedyny dom weselny, w którym nie dostałem Menu do domu ...

Odpowiedz z cytatem
ja szczegolnie milo wspominam takie przyjecie w elbescie na elektrowni ;s

Margas - a co za zabawa jest jak wyjdziesz na świeże powietrze, patrzysz w prawo i widzisz zakład w którym zapieprzasz 8/24/5.

Grypserek - jak było... Smile weź zdjęcia w sobote o ile masz już jakieś. Very Happy

Fedajkin a fajniutko Smile Mam na razie na płycie zdjęcia, też gdzieś tam jesteś Razz Dzisiaj może odbiorę wywołane ...

Kiedy obalamy obiecanego szczeniaczka? Smile

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny