Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Dlaczego w Bełchatowie jest taki wolny internet??
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post To było do przewidzenia 
Na razie Dolsat to tylko zapowiedział, ale znając tą firmę (jestem jej klientem) pewnie to zrobią. Nie wiem jednak dlaczego takie cięgi dostaje Elektron. Pewnie, że jezeli nic nie bedzie robił to będzie tracił, ale taciły będą też inne firmy (GlobSat, CoreNet, KRJ, Vectra itd). Widziałem informacje o tych inwestycjach i chyba tylko Dolsat stać na to aby konkurować z TP. Małe firmy jak Elektron będą musiały albo się sprzedać (jak np Globsat, Monitorek itd) albo zwinąć interes. Dolsat ma kasę i tę kasę inwestuje w Bełchatowie - to chyba dobrze, bo będziemy (przynajmniej ja) z tego korzystać.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
zgadzam sie z rudym moi koledzy z bloku juz powoli zaczynaja albo rozwazaja rezygnacje z internetu w elektronie zadlugo byli wykorzystywani przez ta firme, a w zamaian proponuja im 200 pod warunkiem ze podpisza umowe na rok hehe Smile

Post Racja 
Podobnie jest w TP. Tam reklamują 512 za 28 zł (tylko przez rok), ale umowa jest na 3 lata. Przez te 2 lata bedą ściągać po 56 zł (+oczywiscie abonament telefoniczny). Wszyscy dobrze wiemy ile może wydarzyć się przez 3 lata (podobnie jest z komórkami). Może się okazać, że po 2 latach nikt o 512 nie będzie pamiętał, oprócz nas.

Odpowiedz z cytatem
pamietam jak kiedys bylem na uczelni w pracowni komputerowej i sciagalem sobie office 2007 beta to w okienku pobierania wyskoczyl mi transfer 5,5mb/s to ten office ktory zajmuje 500mb sciagal mi sie jakies niecale 2 minuty to bylo piekne, albo adobe reader ponad 20 mb zajmuje a sciaganie trwalo 2 sekundy nawet nie widzialem paska pobierania bo od razu wyskoczylo ze plik pobrany...to sa piekne lacza Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
niewykluczone ze sciagales z jakiegos serwera na uczelni stad taki transfer Smile

to nie byl zaden serwer z uczelni bo normalnie sciagalem z witryny microsoft i adobe. i dobrze znam parametry mojej sieci uczelnianej i na co ja stac. wiesz krakow ma podlaczenie do sieci rzedu 8GB/s

Odpowiedz z cytatem
8gb/s Crying or Very sad takiego lacza sie chyba dlugo nie doczekam w moim zapyzialym kleszczowie Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post Pytanko 
Niejaki Paweł skarżył mi się, że jak napisał, "żeby ludzie nie płacili za rok z góry, bo będą mieli problemy w przypadku sprzedaży sieci lub bankructwa" to go wycieli i zablokowali na forum. Poza tym kazał pozdrowić admina.

Może ktoś to wyjaśnić?

Odpowiedz z cytatem
Niejaki "Pawel" został wyrzucony z forum za obrażanie innych i oszczerstwa.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
Podobnie jest w TP. Tam reklamują 512 za 28 zł (tylko przez rok), ale umowa jest na 3 lata. Przez te 2 lata bedą ściągać po 56 zł (+oczywiscie abonament telefoniczny). Wszyscy dobrze wiemy ile może wydarzyć się przez 3 lata (podobnie jest z komórkami). Może się okazać, że po 2 latach nikt o 512 nie będzie pamiętał, oprócz nas.

oj po 2 latach sadze ze nie zapomni sie o 512 , mozecie sobie looknac na stronke i zobaczyc ze jeszcze oferuje sie lacza 64 kb/s heh i obaczyc ile trzeba zaplacic za prawdziwe, dobre lacze internetowe. hehe pozdro
http://www.cyfronet.pl/uslugi_sieciowe/?a=cennik

Odpowiedz z cytatem
ja mam internet z electronu i mam z gory rocznie placone co roku jakie mam lacze to neiwiem bo sie na tym nieznam ale napewno te moje lacze niepowala na kolana z internet potrzebny mi jest tylko do przejzenia wiadomosci informacje rozne fora itp badz gg nic niesciagam bo mi sie poprostu niechce keidys sie w to bawile teraz wole isc do kleopatry i se wypozyczyc noi oczywcsie gg i skyp to powiem wam ze jak dlamnie internet jest w sam raz no raz na jakies 3 misace sie zawsie na jeden pol dnia bo to roznie bywa ale takto nienazekam i cena tez mi okolo 37 zl miesiecznie wychodzi weic polecam Wink Wink Wink

ps.sory za bledy Cool

Odpowiedz z cytatem
ps.sory za bledy Cool
Boże, patrzysz i nie grzmisz? Sorry za błędy? Zero interpunkcji, od groma ortagrafii... normalnie załamałem się... ty zostaw ten internet w spokoju i zacznij może podstawówkę od nowa?

dostepny napisał:
ps.sory za bledy Cool
Boże, patrzysz i nie grzmisz? Sorry za błędy? Zero interpunkcji, od groma ortagrafii... normalnie załamałem się... ty zostaw ten internet w spokoju i zacznij może podstawówkę od nowa?

jebnij sie spac i niewstawaj cos ci niepasuje to napisz mi wiadomosc a nie cfaniaka za klawiatury odgrywasz Cool

ps. sory za bledy Cool

Odpowiedz z cytatem
Fedajkin napisał:
dostepny napisał:
ps.sory za bledy Cool

jebnij sie spac i niewstawaj cos ci niepasuje to napisz mi wiadomosc a nie cfaniaka za klawiatury odgrywasz Cool

ps. sory za bledy Cool
Ty nie bądź takie e-lo zza monitora, bo cię myszka pogryzie...

dostepny napisał:
Fedajkin napisał:
dostepny napisał:
ps.sory za bledy Cool

ps. sory za bledy Cool
Ty nie bądź takie e-lo zza monitora, bo cię myszka pogryzie...

po huj jeszcze odpisujesz internetowy hooliganie w napince to mozesz byc mistrzem swiata ale po huj sie dopierdalasz to niemam pojecia cehsz rozmywac dalej temat to rozmywaj ale domnie napisz wiadomosc jak cos jeszcze masz pajacu do powiedzenia Cool

ps. sory za bledy

// Od Admina:
Pisz po polsku, nie obrażaj innych i nie używaj słów wulgarnych.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny