Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Laser czy wosk skuteczna depilacja
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Laser czy wosk skuteczna depilacja 
Kochane powiedzcie z którego zabiegu jesteście bardziej zadowolone z laserowego usuwania owłosienia czy woskiem ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Wiesz laserowe usuwanie włosów jest kosztowne i ingeruje w nasze ciało .Lepiej zdecyduj się na usuwanie woskiem popatrz https://www.youtube.com/watch?v=o3jdeaXDdJY zabieg prawie bezbolesny nie inwazyjny i efekt długotrwały .Myślę że będzie dla Ciebie odpowiedni .

Odpowiedz z cytatem
każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, Nigdy nie stosowałam laseru, bo to dla mnie za drogi zabieg. Gorąco polecam depilację woskiem. To najskuteczniejszy sposób pozbywania się włosków. Wyrywa się je wraz z cebulkami, co oznacza, że odrastają wolniej i są słabsze. Wosk na zimno można śmiało zrobić w domu. Wystarczy rozgrzać w rękach plaster, przykleić na czystą i suchą skórę, po kilkunastu minutach oderwać zdecydowanym ruchem w kierunku odwrotnym do wzrostu włosków. Posmaruj delikatnym mleczkiem albo balsamem nawilżającym.
Zabieg jest dość pracochłonny, bolesny, trudny do samodzielnego wykonania. Nie jest polecany przy żylakach i powiększonych naczynkach.
Zaletą jest dokładnie usuwa włosy, przynajmniej na 3 tygodnie i osłabia je.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1