Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Przenoszenie domeny portalu internetowego
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Przenoszenie domeny portalu internetowego 
Prowadzę mały portal internetowy, poświęcony tematyce zdrowotnej. Mam tam już sporo użytkowników, którzy regularnie odwiedzają stronę. Dotychczas miałem umieszczoną stronę na darmowym hostingu, jednak ma on coraz gorszą dostępność i kupiłem płatny serwer w firmie nazwa.pl. Zaiwnestowałem w lepsze rozwiązanie, bo w przyszłości planuję jeszcze uruchomienie innych stron i forum, tak więc na wszelki wypadek kupiłem hosting bez limitu. Moje pytanie dotyczy jednak przeniesienia domeny, ponieważ opłaca mi się, aby domenę mieć tam gdzie hosting, czyli w nazwa.pl. Tam na stronie firmy jest taki formularz do transferu domeny od innego rejestratora - wszystko wydaje się bardzo proste, mam jednak pytanie, jak długo trwa przeniesienie takiej domeny i czy wpłynie to jakoś na funkcjonowanie strony (czy portal będzie w tym czasie niedostępny)? Oraz kiedy najpóźniej to muszę zrobić, bo abonament domeny u poprzedniego rejestratora kończy się za miesiąc, tak więc czy mogę czekać do końca abonamentu czy trzeba to zrobić wcześnie?
Jeśli ktoś na forum ma doświadczenie w tego typu sprawach związanych z domenami to bardzo proszę o odpowiedź.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1