Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Sala na wesele-Dworek Stara Szkoła
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Sala na wesele-Dworek Stara Szkoła 
Witam wszystkich! Czy ktoś może powiedziec jak wyglada wesele w Dworku Stara Szkoła? Jak jedzenie, obsługa idt? Może ktoś byl tam w ostatnim czasie na weselu badz sam miał? Byłabym wdzieczna za wszelkie informacje

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem sala Dworek Stara Szkoła w Grocholicach, jest miejscem jak najbardziej godnym polecenia. Jedzenie maja bardzo dobre, obsługę bardzo miłą, czego chcieć więcej. Kilka zdjęć z wesela z tej sali można zobaczyć pod tym linkiem: http://www.sebastiankaczorowski.blogspot.com/2012/04/agnieszka-i-rafa.html
Pozdrawiam

Ostatnio byłem na patykach i mi ogólnie sala jako sala była ekstra z wyglądu, co do jedzenia też było super. Owszem do Jana sie nie umywa pod wzgledem jedzenia ale nie ma co narzekać. Pisze to dlatego bo ostatnio dużo narzekań a ze byłem przy okazji u znajmoych na weselu sprawdziłem i nie mam zastrzezeń jak bym sie jeszcze raz żenił i cena była ok to czemu nie:)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Tam jest wspaniale, też byliśmy tam na weselu koleżanki. Myślimy o tym miejscu, ale nasza rodzina nie jest stąd i nie wiemy jak rozwiązać kwestię noclegów dla nich. Szukamy na holidio.pl, ale może tam jest jakaś opcja, którą oni udostępniają, jeśli chodzi o spanie? Ktoś coś wie?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
W domu weselnym "Przy Patykach" z tego co wiem są pokoje gościnne. Nie wiem ile jest tych pokoi, ale myślę że ok 30 osób spokojnie pomieszczą, a może i więcej. Trzeba zapytać na miejscu, jesli nawet nie maja aż tylu by pomieścić wszystkich gości, to pewnie coś doradzą.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1