Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
odżywki
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post odżywki 
Siema. W końcu jakiś normalny sklep z odżywkami w Bełku. Otworzyli niedawno Vitamin Shopa. Byłem ostatnio po suple i musze powiedziec ze maja niezly wybor i dobre ceny. Koles co sprzedaje zna sie na rzeczy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Z tymi cenami to ostro przesadzone, jeżeli nie ma u nich promocji to nic się nieopłaca bo jest o kilkanaście a nawet kilkadziesiąt złotych droższe niż na allegro wliczając przesyłkę. Szczerze mówiąc wybór suplementów nie powala, ktoś kto na poważnie interesuję się suplementami za dużo u nich nie znajdzie. To tylko moje skromne zdanie i paru znajomych Smile

Odpowiedz z cytatem
Chyba byłeś w innym sklepie kolego. Ćwicze 12 lat i tyle samo siedze w suplementach i nie zauważyłem żeby ceny w Vitamin Shopie były wyższe o kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych o czym piszesz. Mało tego, byłem na dużych zakupach, dostałem rabat i kartę stałego klienta z 5% upustem we wszystkich vitamin shopach w Polsce, do tego parę gratisów. Chyba byłeś w Biwaku na tych zakupach bo ja się zaopatrzyłem w Universala, Gaspariego i BSN. Osobiście mam niemiłe doświadczenia jeśli chodzi o kupno suplementów z internetu..

Odpowiedz z cytatem
odżywki trzeba dopierać z głową, połowa działa na efekcie placebo...

Ja jakoś nie uznaję tego typu specyfików. Warto ćwiczyć, ale niezbędnych składników szukać tylko w diecie

Odpowiedz z cytatem
Ciężko uzupełnić wszystkie składniki niezbędne do budowania muskulatury tylko dzieki diecie.

Odpowiedz z cytatem
Ciężko uzupełnić wszystkie składniki niezbędne do budowania muskulatury tylko dzieki diecie.

Dokładnie. Jak ktoś myśli o treningu na siłowni, to nie ma opcji, aby w diecie znalazł wszystko to, co potrzeba. Po prostu taki trening będzie nieefektywny, tu jest odpowiedź na to:

Cytat:
Intensywna aktywność fizyczna odpowiada za ubytki energii. Organizm, by ją uzyskać, zaczyna czerpać ją z białek budujących mięśnie, co prowadzi do redukcji masy mięśniowej. By nie dopuścić do procesów katabolicznych, należy dostarczać odpowiednią ilość aminokwasów BCAA.

Sam stosuję tego typu odżywki http://www.bcaa.pl/aminokwasy-bcaa/ - niektórym się wydaje, że są to tylko jakieś wspomagacze, ale de facto dzięki takim produktom trening ma sens. Oczywiście o diecie nie można zapominać, ale samą dietą nie da się wypracować dobrych efektów na siłowni.

Odpowiedz z cytatem
myślę,że zależy jakie kto chce efekty uzyskać, samą dietą może być trudno nadrobić liczbę białka, tym bardziej jeśli komuś nei chce się zdrowo gotować Wink
wtedy myślę,że jakieś gainery będą rozwiazaniem oczywiscie z umiarem

gorszy problem jest w drugą stronę,ze spalaniem, tu cięzko znaleźć suplement, ktory naprawde bedzie wspomagal diete i cwiczenia Sad
ja po wielu nieudanych probach zostalam przy tradycyjnej l-karnitynie

http://www.rossnet.pl/Produkt/Suplement-diety-L-karnityna-600-suplement-diety-przyspieszajacy-spalanie-tkanki-tluszczowej-30-szt,107174

wspomagam się regularnie od miesiaca i widze,ze tempo zrzucania kg przyspieszylo trochę Smile

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1