Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Informacja dla szukających pracy. Firma Edan
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Informacja dla szukających pracy. Firma Edan 
Witam
Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat Firmy "EDAN" której właścicielem jest Pan Mieczysław Piech. Prowadzi on firmę wraz ze swoim synem Adamem, który posiada również firmę "TRANSMANN".
Przestrzegam wszystkich ludzi którzy mieliby zamiar tam pracować. jeśli nie chcecie być niewolnikami odradzam pracę w tej firmie. właściciel to chory człowiek, który traktuje ludzi gorzej niż bydło. Wyzywanie i terror psychiczny jest w tej firmie na porządku dziennym. Brak jakichkolwiek warunków sanitarnych. śniadanie ludzie jedzą na dworze nieważne czy jest mróz, czy deszcz. nie wiem dlaczego Państwowa Inspekcja Pracy, SANEPID i inne tego typu instytucje które powinny dbać o dobro i warunki pracy pracowników nie dobrała mu się jeszcze do tyłka.
Rozlicza ludzi z najniższej krajowej resztę płaci pod stołem. w razie gdybyś odchodził dostajesz 1000 zł i kilka wyzwisk na plecy. Zero szacunku dla pracownika. Wyzwiska typu: "bo ci kopa zapier.ole", "ty w kur.e wyje.any", ty w du.e wyje.any" i wiele wiele innych są firmowymi powiedzonkami Pana Piecha i stosowane są w kierunku swoich pracowników.
Pracowałem tam kilka miesięcy więc wiem o czym mówię.
Zachęcam do wyrażania swoich opinii innych ludzi którzy tam pracowali aby przestrzec innych.
Zanim się do niego przyjąłem nie było żadnej opinii w internecie i niestety miałem okazje ujżeć na własne oczy niewolnictwo w XXI wieku. dosłownie koszmar.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1