Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Kupno mieszkania... czy warto teraz ?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Kupno mieszkania... czy warto teraz ? 
Witam wszystkich Bełchatowian jak i sympatyków miasta, piszę na tym forum ponieważ nie wiem w jakim innym miejscu mógłbym otrzymać miarodajna odpowiedz na moje pytanie w danym czasie:) A chodzi mi o to że chciałbym kupić mieszkanie w bloku gdzieś w Bełchatowie do góra 150 tys (z remontem) ale dopiero co zacząłem szukać a nie mam bladego pojęcia o tym rynku czy cena aktualnie jest wysoka naszych mieszkań czy może akurat spada lub w najbliższym czasie jest taka możliwość, a proszę was o jakieś sugestie czy sie wstrzymać czy może jeszcze w tym roku kupić jakieś mieszkanie do 50 m2. A jesli tak to na co powinienem zwrócić uwagę w kupnie?
Jak juz wspomniałem jestem osobą młodą 24 lata póki co mam możliwość mieszkania w domu na wsi z rodzicami ale za jakiś czas chciałbym raczej zamieszkać w mieście a do tego czasu góra 3 lata chciałbym to mieszkanie wynajmować, kredyt raczej dostane zarobki netto 2200-2400 póki co kawaler bez dzieci:) tak wygląda moja sytuacja obecnie, chciałem trochę rozjaśnić sprawę, w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać będę przeglądał na bieżąco swój wątek może i komuś jeszcze ułatwi to sprawe co jest w podobnej sytuacji... Proszę o jakieś sugestie za które z góry dziękuje:)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1