Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
AstroBełchatów
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post AstroBełchatów 
Witam wszystkich na początek. To mój pierwszy post na forum dlatego proszę o wyrozumiałość.
Od dłuższego czasu mnie to zajmuje myśli i końcu zdecydowałem się na to
Astronomia to arcyciekawe hobby którym interesuję się już od 18 lat i nie mam zamiaru przestać. Odkąd pamiętam obserwuję niebo a ostatnio również fotografuję Królowa Nauk opętała mnie do końca i dlatego nasza grupa 3 osobowa pragnie poszerzając horyzonty wybudować na terenie gminy Bełchatów obserwatorium astronomiczne. Pieniędzy na to przedsięwzięcie potrzeba sporo jednak na przykładzie Bukowieckiego Obserwatorium wiemy, że dla chcącego nic trudnego ( oabukowiec.pl )

Aby udało się dostać dofinansowanie potrzebujemy więcej osób chętnych na to by Obserwatorium rozpoczęło swoją działalność.
Co oferujemy? Możliwość rozwijania młodzieży szkolnej w zakresie fizyki i geografii a także arcyciekawe pokazy nieba dla naszych Bełchatowian ale także przyjezdnych.

To może być niedaleka przyszłość ale już teraz zapraszamy wszelkie chętne osoby do zapoznania się z niebem podczas naszych obserwacji. Chętne osoby do poznania rozgwieżdżonego nieba są proszone o kontakt. Jeśli liczba chętnych będzie spora zorganizujemy obserwacje nieba w Bełchatowie abyście mogli zobaczyć jak mniej więcej wyglądają nasze działania i zapał do poznawania nieba. Zapraszam także na mój profil na Facebook http://www.facebook.com/kawnik
szukajcie mnie w Bełchatowie Jarosław Kawnik

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1