Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
I znów Ludwików
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post I znów Ludwików 
Witam. Jak wiecie na oś Ludwików trwa budowa kanalizacji. Próbuje się zamykać ul. Zamoście wyznaczająć objazd przez ul. Spacerową i Ludwikowską (jadąc od Nowego Światu), ale chyba nikt nie próbował tą trasą przejechać, gdyż prawdopodobnie Quady miałyby problemy z przejazdem tamtędy, a ponadto cały czas prowadzone są tam roboty, ale już przez inną firmę. Jadąc od strony Grocholic brak możliwości pojechania "objazdem" - zamknięcie jest przed objazdem. Zresztą widać, że nad tą budową nikt nie panuje - wskazuje na to widoczny brak koordynacji robót i stan rozkopanych ulic. Ja mieszkając na Ludwikowie na zakupy muszę się chyba udać do Kluk i Szczercowa, gdyż zostałem odcięty komunuikacyjnie od Bełchatowa. Oczywiście została jeszcze ul. Lipowa na której oczywiście najczęściej korek jest nie krótszy niż 1,5km. Czy na pewno mamy 21 wiek? i czy takie traktowanie mieszkańców jest właściwe wg włodarzy miasta?
Burdel bez kółek normalnie.
Tragedia.
Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Quady ... bez przesady. Sporo aut jeździ tą drogą, zwłaszcza w godzinach porannych i popołudniowych (pracownicy Kopalni i Elektrowni).
Noooo ... najlepiej jakby nic nie robili ... szamba dalej by wybierali i porządnej drogi też by nie było ...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
To chyba o innym Ludwikowie mówisz kolego. Wiem, że jeżdżą pracownicy do pracy - ja osobiście dwukrotnie się zawiesiłem swoim autem na ul. Ludwikowskiej. Objazd Zamościa został wytyczony ul. Ludwikowską w chwili, kiedy trwały tam roboty (wykopy pod kanalizację i zasypywanie ułożonych już ciągów, ale jeszcze bez zagęszczenia, ale ruch wg "Pana" "mógł" się odbywać) innej firmy. Nie napisałem też, że nie należy nic robić - trzeba po prostu przeczytać, zanim się coś skomentuje. Napisałem, że nikt nie panują na organizacją ruchu na czas budowy i tempo robót wciąż jest "porażające". Tak więc jak się nie wie, co się opiniuje, to proszę się nie wypowiadać. Co do szamb - były i będą - dobrze, że są wybierane, a nie wylewane na pola. Nie pozdrawiam.
PS. Ja także dojeżdżam do pracy na kopalni - muszę jeździć przez ul. Lipową, gdyż Zamoście, które miało być otwarte 1 września - oczywiście wciąz zamknięte - choć konieć już widoczny - wg moich ocen jakieś 1,5 miesiąca. Oczywiście czasami jeżdżę "objazdem" przez pola, ale tą drogą jeżdża też pojazdy budowy - to także na pewno świadczy o wzorowej organizacji robót - roboty odcięły wykonawcy drogi utwardzone.
jeszcze raz nie pozdrawiam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1