Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Soczewki kontaktowe - zakładanie ...
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Soczewki kontaktowe - zakładanie ... 
Witam!

Od kilku lat noszę okulary, ale mimo upływu czasu nie przyzwyczaiłam się do nich. Tłumaczę sobie, że po prostu późno zaczęłam je nosić i nie mam się co porównywać do osób, które noszą okulary od wczesnego dzieciństwa i dorastały razem z nimi. Coraz poważniej myślę o przymiarce do soczewek kontaktowych. Jest tylko mały problem (i pewnie nie jestem jedyną, która go ma): przeraża mnie zakładanie soczewek, włożenie sobie czegoś do oka. Już nie raz czytałam o soczewkach, w tym instrukcję zakładania soczewek, gdzie jest to dość jasno opisane, ale mam jakieś opory? Mam więc pytanko do osób, które już noszą soczewki: Jak wyglądały Wasze pierwsze kroki z soczewkami? Trudno było? Czy poszło Wam szybko i łatwo?

Pozdrawiam Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Pewnie temat już troszkę nieaktualny ale opowiem o tym jak wyglądały moje pierwsze przygody z soczewkami. Pierwsze zakładanie (samodzielne) trwało jakieś 20 minut i była to dla mnie zmora ale już kolejne razy to zaledwie minuta:) Gdzie teraz trwa to kilka sekund i robię wszystko odruchowo. Dlatego też nie ma się czego bać.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1