Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Góra Kamieńsk
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Niestety nie wiem jaka cena za snowboard, jutro rano jade (poniedzia?ek na 09:00) to sie spytam i dam zna? Smile
Hmm, no a Ciebie niestety nie kojarz?... zreszt? nie wiem jak wygl?dasz Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem

Tyle razy gadalismy w manhattanie Smile eheheh

Pozdrawiam Smile

IN HAUSE MUSIC !!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
No teraz ju? poznaje Smile Podwozi?em Cie nawet do domu Smile
No ale ten dzia? nie jest o Manhattanie tylko o nartach... wi?c ide kompletowa? sprz?t na jutro Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
kurcze jak by snowboard by? w takiej samej cenie to bomba nawet chetnie nauczy? bym sie jezdzic na nim Smile Fajna zabawa taka deska Smile

Kompletuj ale uwazaj na siebie na stoku =]

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz z cytatem
No wi?c by?em tak jak m?wi?em w poniedzia?ek rano, by?o ca?kiem fajnie tylko ?nieg by? lekko zlodowacia?y i z pocz?tku niezbyt dobrze si? na tym je?dzi?o, po jakim? czasie jak ludzie to rozje?dzili to by?o ju? lepiej. Niestety zapomnia?em si? zapyta? o cen? snowboardu.

Odpowiedz z cytatem
deska,wiazania i buty na caly dzien 50pln.godzina 15pln, kazda nastepna chyba 10.

Odpowiedz z cytatem

LOL ALE TANIOCHA !

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz z cytatem
dla mnie g?ra jako taka daje rady, ale najwi?kszy minus to strasznie du?o ludzi pocz?tkuj?cych bez ?adnych instruktor?w, co sprawia, ?e mo?na si? tam czu? ma?o bezpiecznie. no i ludzie, kt?rzy w?a?? na stok z sankami. :/ poracha ?adna i zero wyobra?ni. :/ ale generalnie fajna sprawa, ?e sobie mo?na wieczorem na narty skoczy?. Smile generalnie jestem na tak, tylko wi?cej wyobra?ni prosz

Odpowiedz z cytatem
- blisko Bełchatowa

Minusy Górki:
- beznadziejne przygotowanie drogi do czytnikow, wielkie kolejki, jedno wielkie pchanie i przedostanie sie kosztem nart Neutral
- pani w kasie troszke zawolno funkcjonuje
- stok slabiutko przygotowany, kamienie, trawa, wszytsko to powoduje ze nasz sprzet ostro dostaje po du**
- pulapki na stoku tzn. pod 1 warstwa sniegu podczas zbierania sniegu jest lod i na nim podczas szybkiego zjazdu mozna sie tak wylozyc ze ho ho ho .... Neutral (nadgarstek mnie kurde do tej pory boli Very Happy )
- ceny, cholernie drogo w stosunku do jakosci uslug swiadczony przez owa firme

Ogolnie podsumujac gorka jest fajna, ponad 750 m zjazdu, wyciag krzeselkowy i orczykowy ( wkoncu zalozyli!), no i gdyby nie ta trawka miejscami na stoku, chodzacy ludzie po srodku, i kolejek to byloby OK :]

Odpowiedz z cytatem
- pulapki na stoku tzn. pod 1 warstwa sniegu podczas zbierania sniegu jest lod i na nim podczas szybkiego zjazdu mozna sie tak wylozyc ze ho ho ho .... Neutral (nadgarstek mnie kurde do tej pory boli Very Happy )

Czas zwiekszyc umiejetnosci jazdy kolego Razz Na lodzie jezdzi sie baaardzo nie milo i czasami wrecz niebezpiecznie i w ogole, ale da rade ;P Musisz ostro kantowac. Zreszta to tez zalezy od posiadanego sprzetu i stylu jazdy. Nie wiem czy jezdzisz na normal, carving czy semi ( pol-carvingi )* ; technika klasyczna czy carvingowa ... etc. Smile No i powiedz jaki masz staz z nartami oraz jakie stoki juz pozaliczales ( z tych ciekawszych Razz ).

* nazewnictwo by sleesh - tak poprostu okreslam typy sprzetu, nie lubie "profesjonalnych" nazw Razz

Keller napisał:

Czas zwiekszyc umiejetnosci jazdy kolego Razz Na lodzie jezdzi sie baaardzo nie milo i czasami wrecz niebezpiecznie i w ogole, ale da rade ;P Musisz ostro kantowac. Zreszta to tez zalezy od posiadanego sprzetu i stylu jazdy. Nie wiem czy jezdzisz na normal, carving czy semi ( pol-carvingi )* ; technika klasyczna czy carvingowa ... etc. Smile No i powiedz jaki masz staz z nartami oraz jakie stoki juz pozaliczales ( z tych ciekawszych Razz ).

* nazewnictwo by sleesh - tak poprostu okreslam typy sprzetu, nie lubie "profesjonalnych" nazw Razz

Oczywiscie ze da rade, tylko czytajac wczesniejsze wypowiedzi wywnioskowalem ze jest tu duzo nowicjuszy Smile wiec to byla przestroga taka mala Very Happy Co do gorek to ustron czantoria 3 razy Very Happy i za rok jeszcze raz tam pojade bo fajnie tam sie jezdzi ;p, Korbielow, planuje za rok wybrac sie gdzies dalej. gdzie? zobaczymy jak z finansami bedziemy stac, staz? no pare latek sie juz smiga ;p

Odpowiedz z cytatem
A widzisz, ja tak ze 12 bedzie Razz A gdzies po takich gorkach jak np. Alpy smigales? Razz

ostatnio byłem na snowbordzie ze znajoma . powiem tak : byłoby fajnie gdyby nie ten dzieciak przez którego wyrabałem sie przy niezłej predkosci nie wychamowałem bo lod pod sniegiem ;(

ale było fakjnie Wink

fajnie ze mamy nie daleko 'slizgawke" i nie musimy jezdzic w góry Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Ktoś był ostatnio na górce? Jakie warunki? Da się jeździć czy sam lód?

Odpowiedz z cytatem
Dajcie spokoj ! Kupilem narty specjalnie po to aby posmigac na gorce. Jak rok temu zobaczylem tyle osob czekajacych na wjazd to az mi sie odechcialo Very Happy ( nie lubie czekac w kolejkach Razz )

W tym roku ani razu tam nawet nie bylem Surprised, a narty leza hehe

Pozdro

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny