Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Góra Kamieńsk
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Góra Kamieńsk 
Hej, kto z was jeździ na stok narciarski w Kamieńsku? Ja sie wybieram ale coś wybrać się nie mogę Cool
Dużo śniegu? da się jeździ

Odpowiedz z cytatem
Ja by?em w tamtym sezonie i by? wypas! w tym tez b?de je?dzi? tylko tym razem na snowboardzie Cool

Odpowiedz z cytatem
Gorka daje rade jako lokalna atrakcja. Jednak mam zastrzezenie co do organizacji kolejki do wyciagu. Nie wiem czy to wynika z mentalnosci belchatowian, czy po prostu polacy tacy sa, ale swiadkiem bylem sceny gdzie dwoch panow obrzucalo sie inwektywami, poniewaz jeden z nich postanowil wepchnac syna na poczatek kolejki. Tu wielkie pietno dla organizatorow, za brak jakiegos pana od 'sekurity' oraz brak prostego rozwiazania problemu. A wstarczy wydzielic X rozdzielonych odpowiednio dlugich sciezek do X bramek. Spowoduje to, ze ludzie beda stac gesiego, obok siebie, bez mozliwosci wpychania, roszad, zmiany sciezki itd. Oczywiscie wyjscie awaryjne przed bramka jesli ktos zostanie zaskoczony przez czytnik zbyt mala liczba punktow.

// nie cytujemy poprzedniego postu
// edit by slh

Ale zawsze po wizycie tam boli mnie dupa a na drugi dzie? mam kaca Shocked Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Spike/Jabber Numer ICQ
Odpowiedz z cytatem
W?a?nie dzisiaj kupi?em sobie r?kawice, narty ju? mam za?atwione, kurtke mam, poszukam jakich? spodni i w weekend poje?d?? (na dupie) Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
Polecam etui na karnet, nie trzeba grzebac po kieszeniach. Idealne zeby zapiac na przedramie.

Url: http://allegro.pl/show_item.php?item=73004325

Kupowalem troche towaru u tego Pana, wiec moze warto powolac sie na moj nick z allegro. Smile

// nie cytujemy poprzedniego postu
// edit by slh

Odpowiedz z cytatem

Kupowalem troche towaru u tego Pana, wiec moze warto powolac sie na moj nick z allegro. Smile

Czy Tw?j nick na allegro to "Go??"? Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Spike/Jabber Numer ICQ
Odpowiedz z cytatem
Anonymous napisał:

Czy Tw?j nick na allegro to "Go??"? Wink

To ja pisalem, pozno w nocy i zapomnialem sie zalogowac - nick: peter-s. :]

OK, jade na narty, jest pi?tek 13-nastego, trzymajcie za mnie kciuki.

ps. nie umiem je?dzi? Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
A tak na serio na G?rze ca?kiem fajnie, chod? wg. mnie zbyt du?o ludzi, zanim dostane sie do kolejki to zd??e kilka razy wej?? i zej?? na nogach.
Ale og?lnie na +

Odpowiedz z cytatem
No wi?c wr?ci?em i... by?o zajebi?cie Very Happy Chyba mam talent Wink Po kilku zjazdach wprawi?em si? i potem ju? takie pr?dko?ci nabiera?em ?e kaptur mi si? otwiera? od wiatru Very Happy

To pisa?em ja: Bero

Odpowiedz z cytatem
To byl debiut, czy juz wczesniej smigales? Bo jesli debiut, no to sie postarales z tym sprzetem. Czesto widzialem tam panow smigajacych w jeansach. Wink

He, a widzia?e? mnie? To by? 100% debiut, ze sprz?tu tylko czapka i kurtka by?y moje Wink Na pocz?tku te? mia?em i?? w jeansach (boj?wkach) ale w ostatniej chwili znalaz? si? ch?tny do po?yczenia mi r?wnie? spodni Smile
ps. Jak chcecie po?yczy? narty albo buty to polecam t? budk? drewnian? przy drodze na g?rke, w tej wypo?yczalni w budynku (ze sklepu Biwak) za same buty wo?ali 20z? za 4 godziny i t?ok straszny a w tej budce buty razem z nartami za 25z? za 4 godziny i nie ma takiego t?oku. Polecam Smile

Odpowiedz z cytatem
a jak ze snowboardem ??? jaka cena wiesz cos moze Bero ?? Smile

Tak nawiasem to pozdrawiasz pamietasz moze mnie ? : =]

IN HAUSE MUSIC !!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny