Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
McDonald's :)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Troche si? przyczai? i obali si? co swoje Laughing Zawodowcy umiej? Wink

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
hyh zapomnia?am ?e w naszym mie?cie w og?le co? takiego jak McDonlad's istnieje Wink, nie ci?gnie mnie tam w og?le Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
z mc donalda to tylko lody sa dobre i szejk Smile

Pozdrawiam.

Daro może i dobre ale nie wiesz co tam jest wpakowane Very Happy
Ostatnio bylo napisane na onecie ze do frytek dodaja jakiejś posypki ze zboża czy czegos tam aby ladnie pachnialy i mialy zlocisty kolor... FUJ!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
naszczescie iksio jestem tam raz w roku wiec nic mi nie grozi hehe ale dzieki za ostrzezenie Smile

korporacja ta jest w ogole do bani... nie znosze! zebyscie pamietali o 12 sztucznych polepszaczy w samym lisciu salaty! az sie jesc odechciewa... ;/ w ogole Mc Donald's przyczynia sie do wzrostu bezrobocia, wycinki płuc Ziemi (mam tu na mysli lasy rownikowe naturalnie) i zabijania zwierzat w makabrycznych warunkach. Zreszta, nigdy nie wiemy co tak naprawde jemy w tej <swietnej restauracji>- moze to jakis biedny bezpanski piesek lezy na naszym talerzu?? Podobno w shake'u znaleziono resztki sliny i spermy... wiec... zajadac sie!!- nic innego nam nie pozostalo.

korporacja ta jest w ogole do bani... nie znosze! zebyscie pamietali o 12 sztucznych polepszaczy w samym lisciu salaty! az sie jesc odechciewa... ;/ w ogole Mc Donald's przyczynia sie do wzrostu bezrobocia, wycinki płuc Ziemi (mam tu na mysli lasy rownikowe naturalnie) i zabijania zwierzat w makabrycznych warunkach. Zreszta, nigdy nie wiemy co tak naprawde jemy w tej <swietnej restauracji>- moze to jakis biedny bezpanski piesek lezy na naszym talerzu?? Podobno w shake'u znaleziono resztki sliny i spermy... wiec... zajadac sie!!- nic innego nam nie pozostalo.

To co mowisz z ta sperma to kolego pogloski chodzily na necie ze ktos sie tam pompowal do COMBO(maszyna do shakeow i lodow)wiec pozwole sobie powiedziec ze to stek bzdur jest bo nikt nie powiedzial ze panienka(bo to mowa o panience)wczesniej nim trafila do szpitala byla na imprezie i lubiala sobie laske chlopakowi zrobic z polykaniem wiec sorry gregory podczas badan w szpitalu znaleziono u niej pewne ilosci spermy w zoladku a co miala powiedziec ze na imprezie laske robila,wybacz ale chyba nie.Jesli chodzi o shake i loda to mozecie sie zajadac myje co 2 tygodnie ten sprzet i sam sie tym zajadam(czy jadlbym to jesli bym sie tam pompowal:D) Co do Maka w Belchatowie to jesli chodzi o jakosc i czystosc sprzetu nie ma mowy o takich bzdurach o ktorych mowisz wiem bo tam pracuje od poczatku tej budki z czego 5 lat na nockach i wiem jak ten sprzet jest czyszczony wiec prosilbym o mowienie czegos cojest oparte na faktach a nie wyssane z palca.Lasy rownikowe jakie K...A lasy, tak sie sklada ze wiekosc produktow MC dostaje od producentow w danym kraju(chociaz sa wyjatki wiadomo ze jesli ktos z zagranicy zaproponuje inna dobra cene to jak to w biznesie bywa wybiera sie lepsza propozycje.Jednak moge was zapewnic ze produkty miesne (wolowe- i drobiowe) jak i ziemniaki sa od producentow polskich np mieso wolowe i szynke produkuja dla nich MORLINY to chyba nie jest zjebany jakis producent to samo sery HOCHLLAND(nie wiem czy zle nie napisalem) i inne rzeczy,salata KUKUMIS miksy shake i loda na bazie mleka do jakis 4 miechow wstecz bylly od DANONA wyjatkiem jest chyba z 5 rzeczy ktore sa z zachodu.Jesli chodzi o polepszacze to mozliwe jest to co mowisz bo teraz sa wszedzie czy to zarcie z Maka czy jakiekolwiek inne + taki ze duzzzzoooooooo mniej niz na zachodzie.

iKsiO napisał:
Wolalbym KFC i zaje..... kurczaczki (;

Pozdrawiam.

Nie rozsmieszaj mnie dla KFC kurczaki produkuje ta sama firma Laughing co dla McD.Moze faktyczniew KFC dania z kurczaka sa lepsze bo to w koncu firma dajaca zarcie z kurczaka

I JESZCZE JEDNAQ SPRAWA NIE BRONIE McD. BO NIENAWIDZE TEJ PIERDOLONEJ FIRMY I SWOJEJ PRACY(chodzi mi glownie o lanie wody ze wszyscy pracownicy sa zadowoleni z pracy bo tak nie jest!!!!!!!!!!!Chociaz trzeba im przyznac ze od poczatku roku zaczeli bardziej stawiac na pracownikow (roznego rodzaju nagrody np tygodniowa wycieczka do pieknego kraju jakim jest Tunezja dla 20 najlepszych pracownikow w Polsce.ALE I TAK NIENAWIDZE SWOJEJ PRACY

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Odpowiedz z cytatem
Tym ze Ja osobiscie wole KFC ? - To Cie tak bardzo rozsmieszylo ?

Pozdrawiam.

Widze ze tylko nie rozsmieszaj mnie zostalo zauwazone a dalsza czesc juz nie?
Moze troche stylistycznie nie ulozylem tego jakos super ale chodzilo mi o to skad maja mieso.

Odpowiedz z cytatem
Ale mnie nie obchodzi zaden Mcdonald , ani to ze tam pracujesz, ani to ze MC funduje wycieczke co roku dla 20 pracownikow, ani to ze kurczaki produkowane sa przez ta sama firme ( tym bardziej ze jak pozniej piszesz w KFC sa lepsze ) - dlatego wlasnie wole KFC i nic wiecej procz tego nie napisalem.

Nie powinienes komentowac mojego posta. Moze inaczej tak zebys zrozumial. Twoje "rozsmieszyles mnie" bylo zupelnie niepotrzebne.

W naszym MC bylem z 10 razy. Nie lubie tam jadac niczego innego poza lodami i szejkiem Wink

Pozdro dla Ewelinki z MC.

Pozdrawiam.

Jesli cie obrazilem to sorrki.Ale musze cie niestety zasmucic raczej jest male (zadne)prawdopodobienstwo ze KFC w Belchatowie bedzie bo to za mala miescina i raczej dochody nie bylyby zadowalajace(zadowalajace dla ludzi z gory w KFC)

Odpowiedz z cytatem

Gdyby powstala jakas obwodnica to kto wie, a tak to jak piszesz mozna sobie pomarzyc Sad

Pozdrawiam.

Temat "co sadzicie o MC" trzymajmy sie tego Smile

ps.Chorwat podobno jestes kierownikiem ?: D

memory napisał:
Temat "co sadzicie o MC" trzymajmy sie tego Smile

ps.Chorwat podobno jestes kierownikiem ?: D

Lahahahhahhaa dobrze wiesz ze nie Wink

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny