Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Co z tym Manhattanem
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Co z tym Manhattanem 
wczoraj zapowiadala sie wieksza impreza w manhattanie mieli byc jacys goscie a jak sie okazalo to oprocz K-3 to nikogo nie bylo muzyke gral calkiem ciekawa co do tego nie mam pretensji ale frekfencja to dopisala ze hoho cale 200 osob wliczajac w to obsluge i do tego atrakcja w postaci szamotaniny na parkiecie bo trudno to nazwac zadyma Smile tak sie zastanawiam czy wogole oplacalne jest utrzymywanie tego klubu moze lepiej pomyslec o zmianie profesji z klubu na imprezy okolicznosciowe typu wesela itp albo poprostu sprzedac to i otworzyc kolejny protector bo do manhattanu to juz raczej nikt nie przyjdzie chyba ze w poscie jak inne kluby beda zamkniete =)

oprócz K3 grał maniana Smile Wawy nie było bo K3 odwołał...dziwisz sie?MHT ładnie by sie wstydu najadł:/
Muzyka zaserwowana przez Kaczego była wyśmienita Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
szczerze mowiac wyszedlem po 2h wiec nie uslyszalem nawet maniany ale co do K3 nie mam watpliwosci gral niezla muze Smile

No ja po 4 godzinach opuściłam klub. Muza faktycznie wypas. Szkoda tylko że ludzi tak mało..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
no coraz mniej ludzi przychodzi hehe ( akurat nie jest mi smutno Wink ) aktualnie klub zamkniety , impreza dopiero na koniec wakacji, pewnie znowu hca zrobic " otwarcie" i przyciagnac wielu ludzi, jedna gruba biba a potem znow to samo... Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
znow na scianach namaluja 2 dodatkowe samoloty i wielkie otwarcie nowego manhattanu Smile

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1