Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
ELEKTRON
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
jak mówisz Młody,że taka ładna to będe musiał się tam przejść ot tak pooglądać co tam teraz nowego sprzedają Razz jakaś myszka by się nowa przydała... :}

Odpowiedz z cytatem
widze ze wiekszosc placi tak jak ja czyli koniec miesiaca hehe tez mialem dzis taka sytuacje ze mi o 15 kazdego miesiaca powiedziala jak dotad nigdy im nie przeszkadzalo ze place w koncowce Smile

widze ze wiekszosc placi tak jak ja czyli koniec miesiaca hehe tez mialem dzis taka sytuacje ze mi o 15 kazdego miesiaca powiedziala jak dotad nigdy im nie przeszkadzalo ze place w koncowce Smile

A widziałeś ten jej dekold ? i opalone ciałko ? Laughing Wink Question
Sory za OT Wink

Odpowiedz z cytatem
tego nie dalo sie nie zauwazyc Smile toz to sie rzucalo w oczy Smile tylko zeby bero nie napisal ze tu kogos obrazamy czy cos w tym stylu heheh moze by sie przejsc po jakies plyty albo cos w tym stylu Smile

Jesli dobrze pamietam to Bero to mlodszy z braci Wyka co za tym idzie syn szefa Very Happy moze cos wam zalatwi
Wink
A pani pewnie bedzie HAPPY ze przychodzicie glownie dla niej Smile BTW-wolna ?? Wink

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Hehe to jest ta sama czy jakas nowa pani? Smile

Bero juz zalatwil Smile Elektron zmienil godziny otwarcia teraz czynny jest od 8 do 20 Smile a ta pani od dekoltu to tam pracuje juz chyba rok o ile dobrze pamietam Smile BTW przyjma praktykanta moze by sie zglosil heheh

Oj dzi? mnie zatka?o...
Wchodz? sobie do elektronu tak jak zawsze zap?aci? za neta, z przyzwyczajenia ju? od ponad roku robi? to zawsze jako? na koniec miesi?ca, nigdy nikt nie mia? nic przeciwko ale dzi? by?o inaczej Laughing
Wchodz? sobie spokojnie, m?j wzrok przyku? momentalnie du?y dekold oraz oczywi?cie opalone cia?ko Pani kt?ra mia?a mnie obs?u?yc Laughing, p?ac?, a szefowa do mnie ?e troch? p??no, i ?e powinnienem zrobi? to du?o, du?o wcze?niej.
Fakt, termin p?atno?ci do 15 ka?dego miesi?ca, jednak zawsze p?aci?em pod sam koniec miesi?ca i nikt si? nie czepia?, a jak mnie zdziwi?o gdy tak ?adna szefowa si? do tego przyczepi?a.
Bero pozdr?w t? szefow?, bardzo fajna kobitka z wygl?du Wink Laughing

Dzięki za pozdrowienia,ta fajna kobitka właśnie sobie przeczytała to wszystko Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Post Re: ELEKTRON 
marian napisał:
A ja mam pytanie w zwi?zku z elektronem.. Czy w tym roku op?ata roczna te? b?dzie wynosi? 444 z?. ? Je?li tak to czy od tej kwoty b?dzie mo?na odliczy? sobie podatek ?

Juz odpowiadam Very Happy opłata roczna wy tym roku wynosi 441zł. Fakturkę otrzyma klient a jezeli nie zlikwidują tej ulgi to można bedzie odpisać sobie podatek w przyszłym roku .

Opalona szefowa SmileSmile

Odpowiedz z cytatem
Hehe, lol Very Happy Mlody chyba juz wiecej sie nie pokaze w elektronie Smile Zreszta nie tylko on Very Happy

Pozdrowienia dla Opalonej Szefowej Smile

PS: A moze by sie tak Szefowa zarejestrowala na forum, hm ? Razz

w celu unikniecia dekonspiracji zaczne chyba placic w terminie do 15stego albo zaczne nosic czarne okulary Laughing pozdrowionka dla pan z biura obslugi klienta Smile

w celu unikniecia dekonspiracji zaczne chyba placic w terminie do 15stego albo zaczne nosic czarne okulary Laughing pozdrowionka dla pan z biura obslugi klienta Smile

Dziękujemy za pozdrowionka i mamy złą wiadomość. Okularki nie pomogą Very Happy dekonspiracja zakonczona Laughing

Odpowiedz z cytatem
hmmm to moze przyjde w super tajnym stroju szpiegowskim Smile

Hehe to jest ta sama czy jakas nowa pani? Smile

Laughing no i co to ta sama Pani czy nowa :::: Wink

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny