Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
ELEKTRON
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post ELEKTRON 
A ja mam pytanie w związku z elektronem.. Czy w tym roku opłata roczna też będzie wynosić 444 zł. ? Jeśli tak to czy od tej kwoty będzie można odliczyć sobie podatek ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Płaci się po prostu za 9 miesięcy z góry i w nagrodę dostaje się 3 miesiące gratis, można łatwo policzyć, w zależności od wybranego abonamentu liczysz wysokość miesięcznego abonamentu razy 9.
Oczywiście potem można sobie odliczać.
Ale o szczegółowe informacje pytaj na infolinii: 044 789 0000 (od 08:00 do 20:00)

Ostatnio zmieniony przez Bero dnia Pon 06 Lut 2006 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
jesli neta mam opłaconego do 14. to 15 juz nie bede miał :/ i o ile więcej 3ba zapłacic za internet szybszy od tego co posiadam.. <sprawdź jak nie wiesz> Very Happy

Odpowiedz z cytatem
marian http://elektron.com.pl niewylacza ci jak ladnie poprosisz Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Abonament:

- Szybkie łącze stałe, dostęp 160/128 kb/s 49 z? czyli to jest za które płace 441

- Szybkie łącze stałe, dostęp 256/128 kb/s 69 z? a tutaj ile wynosiłaby roczna wpłata ? też tak jak za 9 m-cy + 3 gratis ? czyli 9 * 69 = 621 ?

- Szybkie łącze stałe, dostęp 384/128 kb/s 2) 89 z?

- Szybkie łącze sta?e, dostęp 512/128 kb/s 2) 109 z?

Odpowiedz z cytatem
Wyłączyć nie wyłączą, niby powinno płacić się do 15 dnia każdego miesiąca, ja zawsze wpłacam po 25 dniu i jakoś nie zdarzyło się jeszcze aby wyłączyli.
No chyba że już sie przyzwyczili ze wpłacam tak póżno Wink

Odpowiedz z cytatem
prawda prawda przynajmiej sa wyrozumiali i poczekaja troche dluzej

Odpowiedz z cytatem
Ale o szczeg??owe informacje pytaj na infolinii: 044 789 0000 (od 08:00 do 20:00)

A jesli zadzwonie to po jakim czasie przelacza mnie do administarota? Wink

Mlody napisał:
Wy??czy? nie wy??cz?, niby powinno p?aci? si? do 15 dnia ka?dego miesi?ca, ja zawsze wp?acam po 25 dniu i jako? nie zdarzy?o si? jeszcze aby wy??czyli.
No chyba ?e ju? sie przyzwyczili ze wp?acam tak p??no

Bo to bardzo ale to bardzo wyrozumiali ludzie...
Sam nie wiem dlaczego ich nie wielbicie i nie macie w domu oltarzykow... ale to juz inny temat Razz

Nikt nie jest idealny ... nawet elektron Razz

Odpowiedz z cytatem
ja kiedyś przez miesiąc korzystałem za friko,bo poprostu zapomniałem opłacić i nie wyłączyli :} więc nie ma się o co martwić :}

Odpowiedz z cytatem
heh ja kiedys wogole nie placilem przez 3 miechy odlaczyli mnie:p pozniej mila pani zadzwonila do mnie , powiedzialem ze zaplace za 2 tygodnie za wszystkie zalegle i mnie wlaczyli Smile heh el rulez:P

Odpowiedz z cytatem
Je?eli wezme internet 256/128 kb/s zap?ace 621z? za rok. A ile zwrotu podatku sie dostanie za to ?
wie kto? moze ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Wchodzę sobie do elektronu tak jak zawsze zapłacić za neta, z przyzwyczajenia już od ponad roku robię to zawsze jakoś na koniec miesiąca, nigdy nikt nie miał nic przeciwko ale dziś było inaczej Laughing
Wchodzę sobie spokojnie, mój wzrok przykuł momentalnie duży dekold oraz oczywiście opalone ciałko Pani która miała mnie obsłużyc Laughing, płacę, a szefowa do mnie że trochę późno, i że powinnienem zrobić to dużo, dużo wcześniej.
Fakt, termin płatności do 15 każdego miesiąca, jednak zawsze płaciłem pod sam koniec miesiąca i nikt się nie czepiał, a jak mnie zdziwiło gdy tak ładna szefowa się do tego przyczepiła.
Bero pozdrów tą szefową, bardzo fajna kobitka z wyglądu Wink Laughing

Odpowiedz z cytatem
heh cos dziwnego sie dzieje, umnie podobnie

Odpowiedz z cytatem
...Bero pozdrów tą szefową...

Szefowej to ty zapewne na oczy nigdy nie widziałeś Wink To była po prostu miła pani z obsługi Smile
ps. Mamy takich kilka Wink

Ostatnio zmieniony przez Bero dnia Pon 06 Lut 2006 19:34, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny