Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
8-emka
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Tez bym chciała zobaczyc czarny samochód pod moim blokiem Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
podlaczyc takim internet to czuja ze sa bogami zamknijcie ryje i sie umowcie na reala se pogadacie a nie pierdolicie bez sensu na necie Idea

Odpowiedz z cytatem
sorry kolego nikt nie mowil ze bedzie latwo, ze tak sie wyraze... zycie !
gdyby nie nasze pierdolenie bez sensu to na tym forum nie bylo by zadnych postow wiec powinnienes sie cieszyc ze poswiecamy nasz cenny czas na wspoltworzenie tegoz cudownego forum or stfu !

Cool

EDIT.

a co do tematu (zeby nie bylo ze caly czas pierdolimy bez sensu) to 8 sa cacy, przynosisz sobie plytke i pijesz piwko we wlasnym gronie aka przypal boys kru przy dobrej muzyce czego mozna chciec wiecej?
tylko szkoda ze nie sa otwarte dluzej w weekendy tak do 2 jakby byly otwarte to by bylo pieknie a takto punkt 12 i pani barmanka zapierdala z prontem po stolikach co chwila lukajac czy juz sobie nie wychodzimy jakby miala ja zbawic to 10min... ale ogolnie bardzo pozytywny klimat i piwo tylko dla orolow po ktorym na drugi dzien leb napierdalalala Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
a ) Nie pisalem nic o "gansterach" <- nie uzylem tego slowa. Wiec jest to troche nadinterpretacja tego co w rzeczywistosci napisalem.

b ) "czarnym samochodem codziennie pod moim blokiem"

Myslalem ze zrozumiesz aluzje w ktorej chodzilo mi o moich ziomow, ktorzy nie tylko jezdza bejca Wink, a no i uwierz mi ze nie chcialbys sie z nimi zapoznawac. Nie ma chuj** na nich w naszym miescie ( wozonko ) Laughing
Dochodze do wniosku ze jestescie mlodymi dupami skoro nie wierzycie ze takie sytuacje moga miec miejsce. Ja bylem swiadkiem nie jednej i o nie jednej slyszalem. Najlepsza jest ta ze dwoch 15 latkow zrobilo wjazd na chate gosciowi w wieku 12 lat <hahaha> - niby takie rzeczy dzieja sie tylko w duzych miastach... co ?

c ) "bede wracal bez zebow nago ze sloku"

Nie chcialbys wiedziec co Ci "gangsterzy" ( hahaha ) zrobili trzem takimi ktorzy okradli im domek na sloku podczas imprezy strongman. Powiem Ci ze nie tylko zęby lecialy ... Laughing

d ) Majka, Terka, Wodka, Czerczak i ta wysoka ( nie pamietam <lol> )

W bloku wiecej chyba kobiet niz ziomow Very Happy

e ) Michat chodz pogadamy sobie na szczycie TBSu ( daleko nie masz ), a Ty rossi miales podejsc ...

Cos jeszcze dziewczyny ?

Pozdro

ehehe, rzeczywiscie te laski mieszkaja w bloku, tu masz racje ale tam ty troche nadintepretowales skoro juz o interpretacje zahaczyles, prosze cie nie pisz rzeczy typu: Kumpel mi powiedziala pare slow ... n/c, bo jeszcze wczoraj morthyr wieczorem do mnie wpadl i powiedzial mi ze tylko zapytales sie o wiek i pozniej rozmowa sie skonczyla, no i oczywiscie oceniles ze jesli jestem od ciebie o 2 lata mlodszy tzn ze jestem gnojek <lol>, hmm ciekawe kim ty jestes dla swoich kumpli gangsterow, bo pewnie niektorzy sa od ciebie starsi o 2 lata... chca sie z toba zadawac? Wiec nie zmyslaj ze morthyr czegos ci naopowiadal, bo mi sam wczoraj mowil o czym byla gadka. EOT.

EDIT: a ta wysoka to Wiolka.

Odpowiedz z cytatem
Poprostu smiac mi sie chce jakiego to cfaniaka mozna rznac przez internet - prawda michat ?

Come on michat ... chce Ci plaska strzelic prosto w leb za to, ze jako pierwszy obraziles mnie na forum publicznym.

Pozdro

lol chlopcze ty pierwszy mnie obraziles, jak ci zabraklo argumentow nazwales mnie zydem, szkoda tylko ze mod pocial wszystkie moje posty...

Odpowiedz z cytatem
wixio kazdym kolejnym postem udowadniasz jak z Ciebie idiota i frajer, pewnie jak Ci ktos nastuka w ten ciotowaty ryj to zaraz dzwonisz po kolegow z placzem, chwalisz sie tymi kolegami jakby to bylo przedluzenie Twojego malego fiuta bo w koncu musisz czyms sie dowartosciowac, strach Cie bic bo w sumie niczym nie roznisz sie od konfidenta jedno co potrafisz to lapac sie za telefon i dzownic po kumpli bo sam jestes na tyle ciotowaty i zalosny ze niczego nie potrafisz zalatwic w pojedynke i zaloze sie ze Ci koledzy ktorymi sie tak podniecasz sami maja z Ciebie zlewe bo nie wierze ze ktos moze lubic taka ciote.

Odpowiedz z cytatem

a Ty jaka ciota jestes ?
Skoro wiesz wiecej ode mnie to moze powiedz kim jestes.

Pozdro

Odpowiedz z cytatem
Mod,admin(robicie tu wogole cos) moze jakas interwencja bo juz mi sie k....a rzygac chce jak to czytam 70% to jebane off topy.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Odpowiedz z cytatem
8... nigdy nie bylem. W Americanie kiedys...ogolem pamietam tylko spoko bilard Wink.

A co do waszej super dyskusji? Czy to osiedle jest rzeczywiscie takie wielkie ze jeden drugiego nie moze spotkac?? Obydwaj zachowujecie sie jak pipy Smile. No comment.

P.S. Aczkolwiek mam swojego faworyta (przynajmniej po przeczytaniu tych wszystkich historyjek) - moze ktos zaklady zacznie przyjmowac ? Wink

Odpowiedz z cytatem
moze koledzy sobie na jakims czacie pogadaja a nie tutaj !!!
Pytanie Mam -Jaka Tam Muzyka Leci ???W Tym Pub Znaczy Sie :d

moze koledzy sobie na jakims czacie pogadaja a nie tutaj !!!
Pytanie Mam -Jaka Tam Muzyka Leci ???W Tym Pub Znaczy Sie :d

jak sie ladnie usmiechniesz do barmanki to Ci wlaczy plyte ktora przyniesiesz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
A Barmanki Ladne JAkies Very Happy?? Smile

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny