Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Manhattan
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Hymmm ta era w Be?chatowskim klubie to juz histoiria...... i tyle nadal sa miejsca jak w markecie P gdzie taka era panuje. Pozdrawiam

IN HAUSE MUSIC !!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
temat jest bardzo prosty cpuni byli sa i beda tylko zmieniaja kluby w manhattanie kilka razy byla karetka i wynosili goscia kopytami do przodu w markecie P pewnie tez mialo to miejsce ja tam preferuje polski przemysl monopolowy bo jak mawial nikos dyzma polski organizm potrzebuje polskiego produktu Laughing

i cale szczescie bo jak widze tych cpunow na jakis imprezach to mi sie scyzoryk w spodniach otwiera Laughing

To ja proponuj? aby? prze?o?y? go ze spodni do kieszeni Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Spike/Jabber Numer ICQ
Odpowiedz z cytatem
Dodajcie do regulaminu (o ile istnieje) punkt "Jesli nie masz pojecia o czym piszesz to nie pisz wcale"

28.01 w klubie Manhattan Sonic Trip...

Odpowiedz z cytatem
Rossi spokojnie nie wszyscy wiedza co sie tam dzieje, a wiele s?yszeli wiec trzeba ich teraz przekirunkowac Smile

ALE SPOKOJNIE PODKRESLAM !

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz z cytatem
by?am, wiele razy i mi sie podoba?o i mam nadzieje ?e wszystko sie jeszcze poprawi Wink

Odpowiedz z cytatem
Dodajcie do regulaminu (o ile istnieje) punkt "Jesli nie masz pojecia o czym piszesz to nie pisz wcale"

tak tak , ale oni nie b?d? gra? swojego breakbeatu tylko muzyke kt?ra pasuje do manh... a szkoda bo w swoim ?ywiole s? nie?li , sprzedali sie ? Sad

ps. o tej imprezie nie ma nawet na ich stronie www.sonictrip.pl 28.01 maj? ze s? na bibie w krakowie.. a o manh nic

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Sonic Trip gra nie brake bit jesli juz to Jungle D'n'd itp ale tylko w klubach czy pubach gdzie sa mniejsze imprezy.
Og?lem rzecz bior?c oni graja Trance i muzyke tego klimatu na imprezach wiekszych i w wiekszych klubach... przykladem tego jest np MAYDAY gdzie sa jedna z wiekszych gwiazd.

POLAK POTRAFI !!! Exclamation Exclamation

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz z cytatem
na imprezie typu mayday to s? wi?ksze gwiazdy DLA WAS, czyli fan?w muzyki techno itp poniewa? zostaj? zaproszeni arty?ci z zagranicy , westbam czy tam inne jakies Smile a Sonic trip reprezentuje Polak?w i gra muzyke moim zdaniem odbiegaj?c? troszke, nie typow? dla takich.

BTW dlatego wol? mniejsze imprezy gdzie graj? "jungle D'n'B" Wink ni? du?e biby gdzie nie wiem kto gra, kiedy i co

Polak nie potrafi

Odpowiedz z cytatem

Nie uzywaj takich wypowiedzi bo ja czuje sie urazony tym ze przeszkadza Ci to ze slucham trance.

A SONIC TRIP JEST JEDNA Z NAJWIEKSZYCH POLSKICH GWIAZD JESLI CHODZI O PRODUKCJE I MIXOWANIE MUZYKI !

IN HAUSE MUSIC !!!!
Odpowiedz z cytatem
"DLA WAS"

Nie uzywaj takich wypowiedzi bo ja czuje sie urazony tym ze przeszkadza Ci to ze slucham trance.

Rolling Eyes

Scr34m vel SIWY napisał:
A SONIC TRIP JEST JEDNA Z NAJWIEKSZYCH POLSKICH GWIAZD JESLI CHODZI O PRODUKCJE I MIXOWANIE MUZYKI !

wreszcie sie mog? z Tob? zgodzi? Smile

Odpowiedz z cytatem
Rossi napisał:

tak tak , ale oni nie b?d? gra? swojego breakbeatu tylko muzyke kt?ra pasuje do manh... a szkoda bo w swoim ?ywiole s? nie?li , sprzedali sie ? Sad

ps. o tej imprezie nie ma nawet na ich stronie www.sonictrip.pl 28.01 maj? ze s? na bibie w krakowie.. a o manh nic

ale ja o tym wiem...
wez pod uwage ze do mht przyjedzie tylko exwookie i infinity wiec nikt nie oczekuje ze zaprezentuja to co graja np. na mayday... mysle ze u nas ogranicza sie tylko do electro house'u i tym podobnych dzwiekow

angelo mike tez sie ostatnimi czasy sprzedaje w miejscach nie do pomyslenia jeszcez pare lat temu, ale czy to wazne?

Odpowiedz z cytatem
jestes ?
idziesz na manhattan ?
Soku: (18:52)
dzisiaj?
o_O
hmm
Spike: (18:51)
nom...zakonczenie ferii
Soku: (18:52)
a co tam bedzie?