Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 15
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Skąd macie Internet? Jaka firmę polecacie w Bełchatowie?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

a weszła juz ta neo bez telefonu czy jeszcze coś jest nie halo ?

weszła... ale w takim przypadku musimy płacić za obsługę/konserwację łącza 30PLN + VAT (36,60 PLN brutto), więc jeżeli ktoś nie ma telefonu to spory dodatkowy wydatek...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

do dupy

Odpowiedz z cytatem
jak nie masz telefonu to fakt, do d*** ale jeżeli inaczej to się opłaca Smile

ewentualnie dla osób, które posiadają łącze radiowe i nie posiadają telefonu też jest to opłacalne, na radiówce prędkość jest porażająco niska!

Odpowiedz z cytatem

Confused

a to nie lepiej podnieść predkość na radiówce niz wiazac sie z tepsa ?

jak np beda chcieli umowe na 2 lata (tpsa) za te no powiedzmy 70 zl no to nie bardzo chyba

z reszta nie wiem, nie znam sie

Odpowiedz z cytatem
tyle ze za 70zl bedzie mial 1mb a na radiowce za 70zl w porywach do 384 wiec tepsa lepiej wypada w tej kwesti Smile

to prawda co pisze Daro82... w moim przypadku, gdy zakładałem sobie internet też podpisywałem umowę (z tego co pamiętam na 2 lata)

dzisiaj wyczytałem, że Polska w rankingu OECD co do liczby łącz szerokopasmowych (256 kbit/s) przypadających na 1000 mieszkańców zajmuje 5 miejsce od końca (26. pozycja) Sad przed nami znalazły się takie kraje jak Czechy i Węgry Embarassed

poza tym mozna sie zwiazac z TPSA i zrezygnowac po skonczeniu sie umowy i skorzystac np. z uslug netii Wink

Odpowiedz z cytatem
W zeszłe wakacje siedziałem w bełchatowie i miałem na 2,5 miesiąca łącze z dolsatu (radiówka na osiedlu domków jednorodzinnych koło szpitalu, jarzębinowa, jesionowa, malinowa pozimkowa, itp). Łącza było ...ekhm straszne, transfery do 20 kilobajtów maks, ale wtedy juz nic nie działalo, ani GG, ani strony (no dobra strony dzialaly, ale w pare minut sie ladowaly). Necik kosztował mnie jakieś 60 zł miesięcznie i juz raczej nigdy nie wybiorę Dolsatu jako usługodawcy.

W roku akademickim mieszkam we wrocku, oto ile place za lacze:
4 komputery w mieszkaniu :
1: lacze 512/512 (w nocy 640/640) - cena 30 zł (brez zewn ip)
2: lacze 1024/768 (caly czas) - cena 40zł (z zewnetrznym ip)
3: lacze 3072/512 (cały czas) - cena 54ł (z zewnetrznym ip)
4: lacze 3072/512 (cały czas) - cena 54zł (z zewnetrznym ip)

tutaj podaje link do uslugodawcy u ktorego mam lacze we wrocku :
Magma

takze ceny sa na prawde ciekawe, a dodac jeszcze moge ze mamy siec dc++ (100mbit/100mbit), a siec w ktorej jestem jest w porozumieniu z dwoma innymi sieciami i lacznie mamy ponad 20 tys uzytkownikow.

Ciekawi mnie tylko kiedy u nas w belku bedzie usluga podobna do tej, juz nawet nie chodzi o same zewnetrzne predkosci, ale polaczenie calej sieci w swiatlowody, bo dc, to troche lipa ;/.

to nie ma znaczenia czy łacze z dolsatu, elektronu czy jeszcze innej firmy, chodzi o to ze wszyscy w miesice daja podobne ceny ktore i tak sa wysokie za tak niskie przepustowosci, a jesli chodzi o radiowke to juz wogole porazka Smile

A ...2 lata temu jak była promocja z Neostrada, ze można było wziaść na wakacje za 30zl/za miecha to to skorzystałem z tego i muszę powiedzieć ze bylem bardzo zadowolony, a odkąd nie ma limitów to właściwie z lepszych łączy pozostaje Neostrada i moze jeszcze alternatywa jak Netia.

Co do sieci kablowych to niestety nie ma żadnej która mogłaby spełnić moje oczekiwania, nie mówiąc już o na prawdę dużych pingach.

No chyba ze teraz od lipca do naszej malej wioski Wink wejdzie jakiś niezły gracz w dziedzinie dostępu do internetu Smile, ale to raczej bujanie w obłokach.

Dolsat tak się podnieca tą super siecią, a jak popatrzyłem na ofertę to 1 Mb/256 kb/s, bez limitu danych za 114,90 zł, to wcale tak różowo nie jest.

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
u nas jeden provider ma za 49 zl 512 ale nie widzi mi sie podpisywac co pol roku umow na 2 lata

LukiQ napisał:
Co do sieci kablowych to niestety nie ma żadnej która mogłaby spełnić moje oczekiwania, nie mówiąc już o na prawdę dużych pingach.
Weź się proszę nie ośmieszaj... duże pingi? To ty chyba z buszu piszesz...

Co by nie mówić, mam od miecha "Super sieć" Dolsatu i jest mile zaskoczony... teraz widać, że warto było poczekać, jeszcze żeby zjechali z ceną i byłoby ok.

axelf napisał:
Dolsat tak się podnieca tą super siecią, a jak popatrzyłem na ofertę to 1 Mb/256 kb/s, bez limitu danych za 114,90 zł, to wcale tak różowo nie jest.
1,5 Mbps za 69,9... a do wykorzystania limitu pozostało mi ponad 10GB w ostatnim dniu miesiąca... i co źle? Mi wydaje się, że bardzo dobrze...

Kod:
Już teraz podnieśliśmy transfer z 200 kb/s do 1 Mb/s przy zachowaniu tej samej ceny. Ale to oczywiście nie wszystko. Jeszcze w lipcu na os. Słonecznym planujemy uruchomienie miesięcznych, bezpłatnych testów aż 3 Mb/s. Testy transferu na tym poziomie trwają obecnie na os. Dolnośląskim i obejmują obszar ponad 700 mieszkań.

Po co testy?

Bezpłatne testy pozwalają naszym klientom na sprawdzić jakie możliwości daje SuperSieć, ponieważ już niebawem planujemy zwiększenie przepustowość z 1 Mb/s do właśnie 3 Mb/s

Odpowiedz z cytatem
Czyli dolsat przejol caly belchatow, pewnie potem piotrkow Very Happy

Nie wspomnę, że Szczerców też jest obsiany bezprzewodówką z DolSatu i parę innych okolicznych wiosek też.

Odpowiedz do tematu Strona 13 z 15
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny