Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 15
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Skąd macie Internet? Jaka firmę polecacie w Bełchatowie?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Skąd macie Internet? Jaka firmę polecacie w Bełchatowie? 
Jaka jest najkorzystniejsza opcja podłączenia Internetu w Bełchatowie (tj. stosunek ceny do prędkości)? Ja mam Internet Standard w Dolsacie za 59,90 zł (dostęp do 200/128 kb/s) i szczerze powiedziawszy nie jestem zadowolony. Wystarczy program p2p i Net się sypie :/ Poza tym wielokrotnie zdarzają się braki w dostawie lub straszne spowolnienia prędkości. Dolsat po prostu lubi walić w bambuko zasłaniając się niby jakąś modernizacją łącza :/ Niby można podnieść do 256/128 kb/s za 69,90 na miech, ale czy będzie to w ogóle odczuwalne? Zastanawiam się nad zmianą operatora, tak w cenie mniej więcej do 90-100zł miesięcznie... Polecacie coś konkretnego?

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Wczoraj wypilem ( malutko Razz ) i o to co napisalem adminowi dolsatu ....

"Czemu co 2 min wylacza mi się net ? Już 5 raz w tym miesiącu mam problem z Internetem. To jest paranoja, mam wam przeczytać wasza ulotkę, w której przedstawiacie swoja firmę w samych superlatywach ? :>

Macie 5 tys użytkowników i tak bardzo się wychwalacie tym, a nie potraficie zadbac o to aby nie było problemow. Na same telefony do was wydałem już tyle kasy ze mógłbym spokojnie zapłacić dwa rachunki. Nie dochodzą do was glosy jak ten „wasz” „super” Internet chodzi?, a niby dorównujecie standardom europejskim <hahaha> Chyba nikt z was Szwecji nie był. Prawde mówiąc od 4 lat już mam dosc problemow z Internetem i w żaden sposób nikt mi tego nie wynagrodził, ani mi, ani nikomu innemu, a glosy chodzą ze tylko same problemy. Mam Internet ponad 5 lat i w przeciągu tych 5 lat było co najmniej jedno zgłoszenie ode mnie w ciagu miesiąca z powodu awarii. Już nie wspomnę o awariach które występują podczas burz. Kiedys pliki po lanie szly z prędkością 120 kb/sek a teraz ? rzuciliście się na użytkowników, a przy tym spadla jakość usług. Uważacie ze 20 kb z neta to dużo ? n/c "

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Prawde mowiac nie ma zadnej porzadnej propozycji w Belchatowie.

Pozdrawiam.

ja tez uwazam ze w belchatowie brak porzadnego dostawcy tak dla porownania podam ze na DC to max co wyciagam to jest 15kb podczas gdy brat w łodzi ma srednio po 30kb a wcale nie placi wiecej niz inni uzytkownicy standardowego neta w bełq pociesza mnie fakt ze jest stala oplata i nie musze placic na minuty jak dawniej na modemie to jedyny plus jaki widze w stalym łaczu w bełchatowie

Ja mam z ELEKTRONu od jakiegoś roku i jestem zadowolony, mam opcje 256/128 za 69 zł brutto (wcześniej miałem 160/128 za 49 zł ale zwiększyłem sobie).
Przerwy jeszcze żadnej praktycznie nie miałem (przynajmniej nie zauwazyłem) pewnie to jest też uzaleznione gdzie sie mieszka (ja na dolnoslaskim) transfery na poziomie 30 KB/s (kiedys chyba cos im sie popsulo albo wylaczyli mi blokade i mialem ze 2 dni transfery na poziomie 200-300 KB/s jak spadlo spowrotem do 30 to zadzwonilem spytac i mowili ze niby cos tam testowali Razz )
Teraz zastanawiam sie jeszcze nad podlaczeniem u nich telefonu, ma ktos z was to? podobno miedzy abonentami Elektronu dzwoni sie za darmo.

Odpowiedz z cytatem
, a mnie sciska jak widze gosci ktorzy sciagaja pliki z neta z predkoscia 160 kb na sek.

Pozdrawiam.

memory a jakie masz lacze? bo jak 160/128 i idzie ci 17 KB/s to idzie w sumie dobrze (160 kbps to max 20 KB/s)

Odpowiedz z cytatem
U mnie z elektronem roznie bywa :/ .Transfer 13-17 KB/s . Szkoda ze nie ma u nas Chello Razz

Ja mam Dolsat i do niedawna nie mialem nic do jakosci ich uslug ale ostatnie 3 miechy prosza o pomste do nieba mam taka mala nadzieje ze kolo wakacji wejdzie tu Chello i zgniecie ich i innych zjebanych dostawcow w tym miescie(ci co maja dobrej jakosci uslugi raczej sie utrzymaja)Szkoda ze mam umowe lojalnosciowa bo juz dawno bym zrezygnowal z ich uslug internetowych.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Z moim spostrzeżeń żaden Bełchatowski provider nie nadaje się do gry po necie. Czy dolsat czy elektron, obydwie sieci mają to samo, chociaż w elektronie widać ostatnio poprawe, można nawet pograć do południa, wieczorem jest to już niestety niemożliwe bo łącze jest przeciążone: pojawia się wysoki, skaczący ping i częste timeouty. Co do transferu jest taki za jaki płacimy czyli coś około 20kb/s w zależności z jakiego serwera ciągniemy i czy nie jest on też ograniczony jakimś limitem transferowym.

Zgodze się z Chorwatem jeśli w Bełchatowie pojawiło by się chello dużo osób zmieni swojego dostawcę internetowego.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Te soku ale za mojej kadencji gdy gralem w cs'a to nie bylo zadnych problemow w dolsacie (; ( od jakiegos tam czasu ). No chyba ze srv byl lipny

Pozdrawiam.

CHELLO NA PREZYDENTA !!
A tak serio to gdyby sie chello pojawilo w belchatowie to z 30% natychmiast by przeszlo Razz
Kiedys sie patrzylo na "cene", teraz jednak po doswiadczeniach z netem kazdy z nas chyba wie ze cena to nie wsyztsko, liczy sie jeszcze jakosc dostarczanej uslugi. Mam z elektrona i tez mam mieszane uczucia ;p, jedyny plusik to to ze rzadko wylaczaja neta (odpukać) a porownianu do dolsatu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Ja dzis 3 razy neta w Dolsacie nie mialem !!!

Jak mnie oni wkurzaja Evil or Very Mad

Od 48 h gra ktora sciaglam poszla do przodu az o 2%. Specjalnie zostawiam kompa ( 480 Wat ).

Pozdrawiam.

fakt to jest jakis plus w porownaniu do dolsatu ktory jak tylko burze poczuje to wylancza siec a i cena duzo nizsza ale fakt ze chello moglby spowodowac wiele zamieszania w miescie Smile

Ja tam z Elektronu ciągne non stop 30-32 KB bez zadnych przerw Cool

Odpowiedz z cytatem
no to tylko pozazdroscic bo ja tyle z elektornu na DC nie wyciagne chyba ze cos z neta ssiem przez flashget'a to do 30 dobije Smile

to macie jakies dobre dopalacze Very Happy, ja dapem ze stronek 5-19 kb/s

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 15
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny