Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Kanary
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Kanary 
Dzisiaj wracalem ze szkoły mzk lini 5. Przed bp wysiadal pewna mloda i dosyc ladna pani Razz brunetka z plecaczkiem :d i wychodza powiedziala: Macie szczescie ze nie mam karty bo bym was spisala.... i wyszla Very Happy wiec my w brecht (wiadomo ;P ) kumpel pozniej dowalil jeszcze texta "masz szczescie ze nie mam dzisiaj chcicy bo bym cie wyrznal Very Happy ) hihi ;d ale wracajac do pytania: Moze ktos ja widziala jak kogos kontrolowala? Brunetka okolo 165cm, wiek ok. 20-22 lata

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
ale jakbym ja spotkal to poprosilbym o wylegitymowanie sie dzieki temu wiedzialbym jak sie nazywa i ulatwiloby to poszukiwania w miescie Smile

mnie kiedyś spisała i walnęła mandat ponad 200zł za brak pieczątki na legitymacji :/

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
mnie kiedyś spisała i walnęła mandat ponad 200zł za brak pieczątki na legitymacji :/

200zł ?:> czy 20 Razz
Z tego co mi wiadomo to za brak legitki jest 18 zł kary

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
poczytajcie sobie GAZETE BEŁCHATOWSKA jest fajny motyw opisany o kanarach tytuł "Pasażer atakuja kanara" Wink

o kolesiu co wracał ostatnia linia 22 z piotrkowa i kanar akurat był a kolo niemiał dokumentów biletu itp i chcieli go wysadzic w szczerym pole wiecej w gazecie Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
mnie tez spisala kiedys wredna kanarzyca za brak pieczatki na legitce a to byl akurat 1 pazdziernika i mi wrypala 70zl podbilem legitke kcialem zaplacic ale biuro bylo nieczynne i tak mi minely 3 lata i przedwanienie hehe Smile

200zł jakbym nie przyniósł podbitej legitiki w ciągu 7 dni i dorzuciła coś jeszcze za obrażanie kontrolera Razz
poszedłem,wziąłem legitke ze szkoły(bo to akurat był czas po wakacjach i poszedłem do nowej szkoły ale jeszcze wtedy nie dostałęm nowej leitymacji) zaniosłem i luz,musiałem 18zł zapłącić,ale i tak zdzierstwo :/

Odpowiedz z cytatem
mnie z 3 razy złapali bez biletu Very Happy nigdy jeszcze im nie zapłaciłam Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Raz wpadłem, jak jechałem na wytartym bilecie Wink Po pół roku przyszło ponaglenie, więc już nie ryzykowałem i zapłaciłem coś koło 80zł z tego co pamiętam Sad

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Heh pamietam jak pierwszy raz jechalem bez biletu i akurat kanary byly Smile.To dopieor pech

ja to sie wyjezdzilem na gapca na scieranych tyle ze hoho kiedys wracalem ze sport hotelu z odkrytego lato bylo wiec co bede bilet kupowal znalazlem jakis na przystanku z data o dzien wczsniejsza wsiadlem na pewniaka w przedostatnim rzedzie bo ostatni zajmowaly tluste baby i tak jade z kumplem az tu nagle cos kole komisariatu policji wstaja i zaczynaja sprawdzac bilety mysle jest zajefajnie bilet jakis z ulicy brak legitki 150zl z miejsca ale mialem fart bo legitki nie wolaly bilet przedarly a mi kamien z serca do tej pory sie z kumplami z tego smiejemy Smile

Ostatnio zmieniony przez Daro82 dnia Pią 17 Lut 2006 16:47, w całości zmieniany 1 raz

Hehe najelpeij jak ktos pracuje krotko wtedy takie fuksy sie udaja Razz

Twisted Evil
A tam , ja wam powiem jak to sie robi u nas na śląsku z kanarami.
JA śmigałem sobie z 4rema kumplami bez biletu siedzieliśmy z tyłu popijaliśmy nalewe a ty nagle jeb!
wsiad kanar wiek ok 40lat i podbija do kumpla i mówi bilet, a muj kumpel mu SPIE..ALAJ
ten że wulgaryzmy i że zaraz mandat mu da i pyta sie nas czy go znamy,my że tak i mówimy mu imie od
sąsiada nazwisko wymyślone adres nauczycielki...Koleś spisał a muj kumpel wstał wyrwał mu tą kartke i ją zjad Very Happy
i tak po mandacie kanar uciekł..

Odpowiedz z cytatem
ja sie kiedys najadłem stresu Sad wszedłem do mzk-i skasowałem bilet (oczywiście starty) Very Happy usiadłem < a tu nagle weszło trzech kanarów i usiadło koło mnie ,zrobiłem sie blady i cały zalałem sie potem ,zaczołem gnieśc ten bilet ze stresu żeby się nie skapneli a tu jeden z pyskiem wyskoczył że co ja robie przecież to jest dokument i takie tam , no to ja sobie mysle zajebiście zaraz sprawdza bilet i mandat wlepią a tu nagle autobus zatrzymał się na przystanku i kanary sie przesiedli do innej mzk-i i wszystko zakończyło sie szczęsliwie Very HappyVery HappyVery Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny