Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Nowe miejsce ze smacznym jedzeniem..
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Nowe miejsce ze smacznym jedzeniem.. 
Ostatnio jadłem w nowo otwartej budce z jedzeniem przy ulicy Czaplinieckiej - tam obok tego zielonego sklepu spożywczego; budka tez zielona. Naprawdę smaczne jedzonko (zapiekanki, hot-dogi, hamburgery i knysze), a ceny nieco niższe niż w pozostałych punktach gastronomicznych w mieście. Na zimne wieczory nawet można wypić gorąca kawę czy herbate Very Happy Wiem, że jakoś w niedługim czasie mają być też tam kurczaki z rożna.. Jak znalazł.. Very Happy Do flaszeczki można opchnąc kurczaczka.. Smile Jako smakosz "fastfoodów" zdecydowanie polecam tą budkę..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
I jak? Próbowaliście jedzonka w tej budce? Ostatnio kupiłem tam też kurczaka z rożna.. Pysia.. Smile A te kurczaki przy rynku czy na Kościuszki to się chowają przy tych.. Razz

Odpowiedz z cytatem
ja jeszcze nie miałam okazji skorzystać, ale jak tak piszesz to pewnie kiedyś się tam pojawie Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
A otwarte całą dobę? No chociażby do 02:00? Jak tak to się przyda bo często po północy nie ma gdzie zjeść Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
Z tego co pytałem to jest otwarte od 11 do 20. Ale to chyba i tak dobrze jak na taki mały, nowo otwarty punkt gastronomiczny. Nie wiem czy właścicielka zamierza wydłużyć godziny otwarcia. Z biegiem czasu wszystko się okaże.

Odpowiedz z cytatem
Dobra jest knysza na ul. Sienkiewicza czerwona budka.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1