Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Fotografia
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
hehe nie wiem czy jest czego zazdrościć... :} to raczej amatorski aparat.

Odpowiedz z cytatem
#"promowanie polskich miejsc i zachęcenie zagranicznych scenografów do umiejscawiania akcji filmów w Polsce"
wlasnie tego typu formy sie spodziewalem, nie napisales o tym w pierwszym poscie bo chciaels uderzyc z grubej rury

#"Rossi ostatnio burkałeś do mnie, ze urządzam sobie prywatne pogaduchy na forum. A Ty niby co teraz robisz?"
temat "Fotografia", czy ja rozmawiam tutaj o wakacjach ze swoja laska czy z miszkosem wlasnie o fotografii?

#"poprostu zazdrosci mu aparatu"
to jest zwyczajna malpka, ze znikomymi ustawieniami manualnymi, w takim aparacie robienie zdjec ogranicza sie prawie wylacznie do znalezenia miejsca (opuszczony dworek nie jest wyszukanym tematem do ktorego kazdy moze sie dostac) i do skadrowania

#"ale jak w manhattanie znow cos pomaluja jakas sciane albo swiatelka nowe wstawia to pewnie rossi pochwali sie fotkami"
nigdy nie robilem tam zdjec bo nie ma czego fotografowac, nie wiem skad ta glupia uwaga, poza tym manhattan jest zamkniety a ja mam inna prace wiec calkowicie nie trafiles z zartem

(sory za ten rodzaj cytowania ale nie mam zbyt wiele czasu)

Miszkos nie chodzilo mi o to zdjecie ktore umieszcza w albumie tylko inne z tego samego wypadu, serii, czy chociazby dnia... teraz juz nie nalegam bo pewnie bedzie podobne do tych, ktore masz w liknu, nie spodziewam sie niespodzianki

Za chwile ktos pewnie napisze zebym umiescil swoje zdjecia "jak jestem taki madry" bo tu czesto pojawiaja sie tego typu posty, otoz robie zdjecia od pewnego czasu, ale w odroznieniu od miszkosa jeszcze nigdzie ich nie umieszczalem i umieszczac narazie nie zamierzam, gdyz mam w sobie odrobine samokrytyki, a zeby zaczerpnac porad nie musze sie zwracac do przypadkowych internautow. To jest tak jak z robieniem muzyki, w internecie pojawia sie pelno mp3 ludzi, ktorzy zajmuja sie tym od roku i zwykle jest to zenujace, pozniej juz nikt nie chce sluchac ich numerow bo kazdy wyrabia sobie zdanie na jego temat

i jeszcze jedno - zeby stwierdzic ze cos jest slabe wcale nie trzeba udowadniac ze jest sie lepszym, czasem wystarczy wlasne zdanie i odrobina wiedzy

Ostatnio zmieniony przez Rossi dnia Wto 22 Maj 2007 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
no nie mogę Mad Rossi brak mi słów Very Happy Nie zrozum mnie źle, ja nie mam o nic do Ciebie pretensji. Ty pierwszy się mnie czepiłeś. Więc ja wypominam Ci te same błędy, o ile to jest jakiś błąd. Mówisz:

"temat "Fotografia", czy ja rozmawiam tutaj o wakacjach ze swoja laska czy z miszkosem wlasnie o fotografii?"

Przypomnij sobie ze przy wcześniejszej sytuacji tematem były wakacje i ja właśnie o nich rozmawiałem ze swoją dziewczyną. Więc wybacz ale nadal Ciebie nie rozumiem Laughing

edit

no to ja nie mam do Ciebie pretensji, mam nadzieję ze Ty nie masz do mnie ...peace Wink

Ostatnio zmieniony przez bonzo dnia Wto 22 Maj 2007 17:48, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
to byly wiadomosci typu
"kochanie to jedizemy"
"no nie wiem"
"to moze jednak"

wiesz jak na gg Wink o to mi chodzilo o nic wiecej
nikt z zewnatrz nie mogl sie wlaczyc do waszej dyskusji
forum to miejsce gdzie rozmawia sie z wieksza iloscia osob a nie wylacznie ze swoja dziewczyna Wink

(zreszta niewazne)

Odpowiedz z cytatem
Parę moich wypocin Smile nic wielkiego, ale może sie komuś spodoba Smile Temat: "Zachód Słońca"

Odpowiedz z cytatem
no no bonzo musze cie pochwalic Wink duzo obrobki robiles tym zdjeciom na kompie?

no no bonzo musze cie pochwalic Wink duzo obrobki robiles tym zdjeciom na kompie?

Dziękuję Pycy Smile

Standardowo: pozbycie się szumu oraz w niektórych lekki balans kolorem ale to sporadycznie (1 i 3 fotka od dołu).

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
@Bonzo sliczne fotki:) Smile kurcze mam ten sam aparat a nie umiem tak ladnych zdjec robic Sad jak Ty to robisz? Very Happy

Shocked trzeba wyjsc na dwor i nacisnac przycisk

aaaaa no i jeszcze nie zaslonic palcem obiektywu

Odpowiedz z cytatem
Rossi jak zawsze niezastąpione i niezawodne rady xD

Odpowiedz z cytatem
w tym przypadku bardzo trafne, to widac na zdjeciach

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
ale dla porownania wkleje swoje zdjecie zachodu zrobione na sloku
moim zdaniem bardzo slabe

(jakosc i rozmiar celowy, oryginal za duzo wazy)
teraz juz wiesz o co mi chodzilo kiedy komentowalem "Twoje fotografie"?

Odpowiedz do tematu Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny