Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
HOBBY
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Pewnie ze jest... zapraszam na belchatowskie forum airsoftowe www.airsoftbelchatow.fora.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
mialem na mysli zorganizowane miejscowki, ale po dluzszym zastanowieniu zgadzam sie ze "dzikie" daja wiecej frajdy
najbardziej mozna sie wyszalec w melczarni chyba

a jak wyglada sprawa sprzetu? ceny?
duzo ludzi z Belchatowa sie tym zajmuje?

Odpowiedz z cytatem
Ogolnie z belchatowa to kolo 30 osob... Ale takich konkretnych to jest moze z 12 Smile Reszta to dzieci ktore mysla ze jak sobie kupia springa i pare osob zabija to rzadza...
Jesli zas chodzi o cene sprzetu to wejdz na www.machinegun.pl i popatrz na to co cie interesuje... Elektryki nowe zaczynaja sie od 700zl a sprezynowki od 200 (nie mowie o gownie z allegro oczywiscie) ...

Odpowiedz z cytatem
Fajna sprawa, sam bym sie chętnie sprawdził w terenie tylko troche drogie te zabawki, tak z 2000 trzeba by zainwestować. Jaki sprzęt macie?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
- Ronin - Mp5a2 TLF + Glock 18C
- Ukesu Sig Super 9 + Mp5 Kurz
- Rataj - bron ulegla zniszczeniu podczas ostatnich manewrow w dobiecinie ( M4 RIS Tm piekna bron)
- Ja - Stara bron ulegla zniszczeniu (uzi) teraz zbieram na jakiegos pozadnego elektryka... Twisted Evil

Jak beda jakies wieksze strzelanki (zima jest zastoj - wiadomo pogoda) to powiem... Zawsze moze ktos wpasc zobaczyc jak to jest i sprobowac swoich sil...

Co do kosztow to mysle ze na start 400 zl to jest niezle - do 300 zl jakis gaziak krotki i 100 mundur z goglami

Pozdro

Odpowiedz z cytatem
Komputery, zabawy z linuksem, muzyka, nic nie robienie, filmy, gra na gitarze...

Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to dopiszę.

ciekawe to asg Smile szkoda ze kupe kasy wszystko kosztuje Smile

Pycy napisał:
Wyposazenie ludzi :
- Ronin - Mp5a2 TLF + Glock 18C
- Ukesu Sig Super 9 + Mp5 Kurz
- Rataj - bron ulegla zniszczeniu podczas ostatnich manewrow w dobiecinie ( M4 RIS Tm piekna bron)
- Ja - Stara bron ulegla zniszczeniu (uzi) teraz zbieram na jakiegos pozadnego elektryka... Twisted Evil

Jak beda jakies wieksze strzelanki (zima jest zastoj - wiadomo pogoda) to powiem... Zawsze moze ktos wpasc zobaczyc jak to jest i sprobowac swoich sil...

Co do kosztow to mysle ze na start 400 zl to jest niezle - do 300 zl jakis gaziak krotki i 100 mundur z goglami

Pozdro

400 zl? Smile W dzisiejszych czasach z taka kasa raczej nie warto sie za to zabierac. 1k to wedlug mnie minimum Wink Jakis czas temu sie w to jeszcze bawilem, ale z braku czasu zarzucilem to hobby. W sumie to i dobrze, bo airsoft pochlania znaczne ilosci gotowki Smile

Odpowiedz z cytatem
Dupy dales tyle ci powiem... wrocilbys do tego a nie sie marnujesz Very Happy 400zl to na probe Very Happy Pozdro

Odpowiedz z cytatem
Po prostu nie mialem na to czasu, a trzymac sprzet za 4k tylko po to zeby postrzelac raz na dwa miesiace to lekki bezsens. Gotowka duzo bardziej przydala mi sie w rozwijaniu mojego drugiego hobby(gitara). Nawet jesli udaloby mi sie wrocic do airsoftu to pewnie i tak nie mialbym jak strzelac w Belchatowie, bo wiekszosc roku spedzam we Wroclawiu.

Odpowiedz z cytatem
jaka ty miales bron? m4? cos mi sie kojazy

Odpowiedz z cytatem
Moje hobby to grzanie tyłka przed TV i nałogowe picie piwa Razz Jak na razie nie narzekam na nudę Razz Laughing

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
jaka ty miales bron? m4? cos mi sie kojazy

M15A4 SPC (Classic Army) i Glock 19 (KSC) jako sidearm.

Odpowiedz z cytatem
Dragi, CN Smile, komp troche, clubing, nie mam checi na cos innego Razz

Odpowiedz z cytatem
takie tradycyjne: piłka nożna, muzyka, horrory...

Juve, storia di un grande amore
bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero
Juve per sempre sara
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny