Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 8
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
GKS Bełchatów
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post GKS Bełchatów 
Chciałbym zachęcić wszystkich Bełchatowian do wyjazdu do Warszawy na mecz z Legią, dnia 3 marca br. Myślę, że warto.. Cena TYLKO(!) 30 zł.

Odpowiedz z cytatem
jak chcesz pisac posty zarejetsruj sie , a co do wyjazdu ja nie gustuje w takie zabawy/hobby mecz jedynie w TV przy piwko lub gdzies w knajpie Razz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
podzielam zdanie przedmowcy zawsze jak cie ominie jakas akcja czy bramka to masz powtorke a i piwka sie czlowiek napije przy okazji Smile

ja będe 3 marca w Warszawie ale z klasą :/ może uda mi się jakoś nakręcić wychowawczynie na klasowy wypad na mecz Very Happy

Odpowiedz z cytatem
ja będe 3 marca w Warszawie ale z klasą :/ może uda mi się jakoś nakręcić wychowawczynie na klasowy wypad na mecz Very Happy

Lepiej nie, nie potrzeba tam takich grup Laughing szczególnie chodzi o dziewczyny, choć w klasie masz ze 2-3 dziewczyny sympatyzujące GieKSie ( które znam ) to reszta z nich zapewne nie wiedziałaby jak się zachować i zrobiłaby więcej złego niż dobrego ...
Pierdol wycieczke, mecz lepszy ...!
Oj Daro i Chubb, nie wiecie co tracicie, takie wyjazdy to najlepszy sposób na smutek ... Cool Laughing
Atmosfera w autokarze niesamowita, ten dreszczyk emocji gdy dojeżdza się pod bramy stadionu rywali ... Laughing
No i te kozaki wśród miejscowych, ehh już się doczekać nie moge... Wink

Odpowiedz z cytatem
No ja mam zupelnie odmienne odczucia...jednak atmosfera na stadionie to jest to!. No ale rozni ludzie rozne potrzeby Smile.
W kazdym razie mam nadzieje zawitac na Łazienkowska i wesprzec naszych grajkow dopingiem Smile. Oby bylo nas jak najwiecej.

Mlody napisał:

Atmosfera w autokarze niesamowita, ten dreszczyk emocji gdy dojeżdza się pod bramy stadionu rywali ... Laughing
Wink

Ja jakos jednak bardziej lubie wyjazdy pociagiem, nie wiem ten klimat autobusowy nie zawzse do mnie przemawia :]. Nie to zebym nie wiadomo ile jezdzil no ale takie jest po prostu moje odczucie :>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Jechać na taki mecz.. chyba tylko i wyłącznie żeby popatrzeć na gre Legi bo na gksy.. nie ma co Laughing Laughing Laughing

"Czujemy wolność nad tym, co wy omijacie każdego dnia"

# www.leparkour.pl
# www.le-perkour.pl
# www.blood-group.prv.pl

Zapraszam !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Lepiej patrzec na Legie niz na Widzew.... n/c.
Koniec napinania sie Smile

Odpowiedz z cytatem
dokładnie,mati wyp*****! jedno miasto,jedna drużyna.
Mi tam na wycieczce nie zależy,ale kumpel ma wtedy urodziny a na miejscu będzie mała imprezka Very Happy
Z mojej obecnej klasy raczej nikogo nie znasz bo od dziś jestem w nowej Very Happy ze starej znasz chyba pauline i zdenke :}

Odpowiedz z cytatem
dokładnie,mati wyp*****! jedno miasto,jedna drużyna.
Mi tam na wycieczce nie zależy,ale kumpel ma wtedy urodziny a na miejscu będzie mała imprezka Very Happy
Z mojej obecnej klasy raczej nikogo nie znasz bo od dziś jestem w nowej Very Happy ze starej znasz chyba pauline i zdenke :}

A ty po co wyjeżdzasz z takim tekstem ? Forum jest dla wszystkich, a przecież było pewne że jak ktoś założy temat o GieKSie to się zacznie ....
Gość napisał co sądzi i tyle, ma swój Widzewek i niech pilnuje swojej dupy, najlepiej usunąc ten temat bo było to do przewidzenia.

PS. Tak o Pauline i Zdenke mi chodziło Wink,
PS2. Mati jeżeli piszesz to nazwy klubów pisz z dużej litery, chyba że ... kompleksy ?

Proszę o usunięcie tematu !

Ostatnio zmieniony przez Mlody dnia Pon 06 Lut 2006 23:06, w całości zmieniany 2 razy

Odpowiedz z cytatem
Heh zbyt wrazliwy temat jak karykatura Mahomeda

Mati napisał:
Jechać na taki mecz.. chyba tylko i wyłącznie żeby popatrzeć na gre Legi bo na gksy.. nie ma co Laughing Laughing Laughing

chyba kolejny przezut Shocked bo pamietam Cie jak niedawo na GieKSe smigałes Rolling Eyes coż jak kto woli Cool TYLKO GKS!

Odpowiedz z cytatem

hehe Very Happy

Odpowiedz z cytatem
sa juz zapisy na mecz z Legia wszyscy do WARSZAWY!!!!!!!!! zapisywac sie wszyscy Exclamation Exclamation Exclamation

Odpowiedz z cytatem

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 8
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny