Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Tvn Turbo
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
I tak bym tego nie ogladal, wolalbym hbo same zamiast tych badziew Smile

HBO masz na lewo ? :>D

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
TVN turbo wiem ale nie wiedzialem ze tvp kultura jest Smile
Pozatym borg+tuner = C+ szkoda ze tylko na kompie :/

widzę, ze nie tylko ja mam problem z brakiem TVN TURBO ;/ DOLSAT leci w ch... włączyli jakiąś TVP KULTURA, nie wiem po co, jak nikt tego nie oglada, co za deb... siedzi w tym DOLSACIE i wyrzuca z pakietu takie programy jak TURBO, to ja wiem jakie stacje chce oglądać, a nie on, bo napewno nie chcę TVP Kultury :/. Wyłączyli TVN TURBO, a wszyscy, no przynajmniej duża większość oglądała tą stację, a oni to wyłączyli, nie mogli wyłączyć stacji TRWAM, TVN METEO, albo jakiegoś innego beznadziejnego, nikogo nie interesującego programu :/:[ Oby jak najszybciej przywrócili TVN TURBO !!! Bo nie widzi mi się, żeby jeździć do kumpla, aby móc obejrzeć sobie TOP GEAR, CZAS TUNINGU, POTĘGĘ NOKAUTU, itd., it.p

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
TVN turbo wiem ale nie wiedzialem ze tvp kultura jest Smile
Pozatym borg+tuner = C+ szkoda ze tylko na kompie :/

A czy szanowy pan Kamilek umiescil oplate za kolejny odbiornik ? Very Happy

Odpowiedz z cytatem
TVN TURBO jeden z najczesciej ogladanych prezzemnie kanałow next to EXTREME a nastepne to juz MTV itp

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jakis czas temu zamiast TVN Turbo wstawiliscie TVP Kultura. Nie mialbym nic przeciwko, gdyby "Turbo" byl tylko przeniesiony na inna czestotliwosc. Ludzie zaczynaja sie denerwowac. Na forach belchatowskich ludzie non stop wyrazaja niezadowolenie... do sth!

Zobaczymy co odpowiedza ( jesli odpowiedza... ) .
BTW: Kocham to ich ograniczenie uwagi do 255 znakow...

odpowiedza cytuje "ok kanał juz dostepny , a od marca abonament wyzszy o 5 PLN zycze miłego ogladania" Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
odpowiedza cytuje "ok kanał juz dostepny , a od marca abonament wyzszy o 5 PLN zycze miłego ogladania" Wink

Wtwdy przejde do Vectry Smile

Odpowiedz z cytatem
nie wiem co sie stalo ale dolshit juz od tygodnia puszcza odkodowane HBO Smile

...juz wole zeby oddali TvN Turbo, niz to HBO...no chyba ze na HBO bedzie Top Gear Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
To niech wlonczą TVN TURBO Very Happy i hbo zostawią Smile a wywala jakies polsat zdrowie Neutral niech mi eurosport jeszcze podpierdzielą to im siedzibe spale Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Odpowiedz z cytatem
noo trzeba najazd na siedzibę Dolsatu zrobić za nadawanie dennych stacji, a wyłączanie tych, które najbardziej lubimy oglądać, mowa oczywiście o TVN TURBO; mogliby dorzucić jeszcze HBO2, EuroSport 2, MTV po polsku, i jeszcze jakiś ciekawy, ciekawy oczywiście dla nas, a nie dla nich, ale bez żadnych dopłat za te programy; a te Trwam, Polsat zdrowie, TVN Meteo, itp. to mogą sobie w D.... wsadzić :]

Odpowiedz z cytatem
no wiecie takie kobitki z dolshitu to potrzebuje tego rodzaju programow poniewaz musi wiedziec jaki makijaz dobrac w co sie ubrac albo ile paczkow zjesc zeby tylek zaduzy nie urosl nie ma sie co dziwic ze pod siebie dobieraja kanaly Smile

i Ci z dolsatu nic nie robią w naszej sprawie, dalej w ch... walą, już mnie szlag trafia, przecież nie będę cały czas do kumpla jeździł, żeby obejrzeć sobie Turbo KUR........

Sleesh odpisali Ci coś na ten tekst co wysłałeś w tej sprawie ??? czy w ogóle zamiescili jakąś wzmiankę na ten temat ???

Odpowiedz z cytatem
Nie, 0 odezwu ... w poniedzialek ide do dolshitu...

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny