Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Telefon - numer zastrzeżony.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Telefon - numer zastrzeżony. 
Czy daje coś zastrzeganie numeru telefonu? Według mnie, daje tylko negatywne reakcje osób, które widzą na swoim aparacie telefonicznym stosowny napis "zastrzeżony". Duży odsetek osób takich przychodzących połączeń telefonicznych nie odbiera. Idea Ja też nie odbieram takiego telefonu, niech sobie dzwoni ... . Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Obawy? 
Z jednej strony masz rację. Numer swój zastrzega dzwoniący wtedy, gdy ma nie czyste intencje. Ale telefonów z zastrzeżonymi numerami nie odbierają Ci którzy czegoś się obawiają i chowają głowę w piasek ( takie zastrzeżone numery to telefony od windykatorów w sprawie niezapłaconej raty pożyczki). Jednak wiele osób z analogowych central telefonicznych, albo z niezidentyfikowanej centrali telefonicznej ( dzwoniąc np za pośrednictwem skypa) też nie pokazuje numerów z jakich się telefonuje - no bo jak np pokazać nr skypa skoro tam jest login użytkownika. A informacja może być ważna i dla jednej strony i dla drugiej. A zatem nie można jednoznacznie określić czy odbierać takie numery czy nie. Decyzję pozostawiam użytkownikowi telefonu. Przecież to on jest jego dysponentem i do niego należny wybór.

do mnie caly czas ktos wydzwania z zastrzezonego -.-

Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś do mnie dzwoni, a nie mogę odebrać, to z reguły później oddzwaniam, albo puszczam sygnał, żeby wiedział, że już mogę rozmawiać. Natomiast jeśli jest to numer zastrzeżony, to dzwoniący jest sam sobie winien - niech się dobija sam, aż mu się uda. Co nie zmienia faktu, że nie lubię numerów zastrzeżonych.

Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Carrie. Mnie ostatnio odstręczają numery zastrzeżone, bo to najczęściej są albo ludzie z mojej sieci komórkowej, którzy od lat próbują mi wcisnąć nową ofertę, albo z banku - namawiają na kredyt ...

Odpowiedz z cytatem
to prawda - najczęściej z zastrzeżonych dzwonią różni "truciciel e", których można mieć naprawdę dość...

Odpowiedz z cytatem
Ja kiedyś kupiłam telefon, bo była to naprawdę dobra okazja online i od tego czasu się zaczęła moja przygoda z zastrzeżonymi (nie wiem czemu, wcześniej tak nie było, a przecież karta sim ta sama...) Dzwonią najczęściej z ofertami przeróżnymi, dla mnie to takie telefoniczne akwizytorstwo, więc przestałam odbierać.

Odpowiedz z cytatem
Ja również nie odbieram telefonów z numerów zastrzeżonych. Bardzo rzadko trafi się ktoś z grona znajomych.

ja w ogĂłle takich telefonĂłw nie odbieram

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1