Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Najlepsza sala na wesele w Bełchatowie
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Najlepsza sala na wesele w Bełchatowie 
Bardzo proszę o propozycje gdzie można zorganizować wesele w bełchatowie.
Chodzi o:
- profesjonalizm obsługi
- dobre jedzenie
- dobre położenie/otoczenie sali
- w miarę przystępne ceny
i inne

Proszę o rozwinięcie swoich wypowiedzi.

Jeden obszerny temat LAURY już jest. Problem w tym, że w większości wytykane są błędy oranizatorów, a niewiele było napisane o samej zabawie w tym miejscu Wink

Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post KG Campus na Rogowcu 
Wszystkim parą szukającym miejsca do zorganizowania wesela polecamy sale KG Campus na Rogowcu, sala przy elektrowni. Mieliśmy przyjemność mieć wesele 5 czerwca na tej właśnie sali i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetne jedzenie, świetna obsługa i atrakcyjna cena. Sala dużą i przestronna.

Miejsce godne polecenia.
Wszystkie ustalenia przed weselne wykonane w 120%!!!

Polecamy

Odpowiedz z cytatem
ja byłam na weselu organizowanym w Centrum Bankietowym Laura (link. podobało mi się z trzech głównych powodów: sala jest bardzo przestronna i zespół ma swoje miejsce 2) jedzenie było po prostu PYSZNE i 3) wodzirej bardzo fajnie prowadził zabawę. z tego co wiem, to panna młoda na początku zastrzegła sobie, jakich zabaw nie chce, żeby mniej więcej ustalić "styl" wesela i wszystko wyszło naprawdę ekstra Smile ja się bawiłam super, no i jedzenia przez całą noc nie brakowało i zostało jeszcze na poprawiny. bardzo fajne miejsce Smile

Odpowiedz z cytatem
ja byłam na weselu organizowanym w Centrum Bankietowym Laura (link. podobało mi się z trzech głównych powodów: sala jest bardzo przestronna i zespół ma swoje miejsce 2) jedzenie było po prostu PYSZNE i 3) wodzirej bardzo fajnie prowadził zabawę. z tego co wiem, to panna młoda na początku zastrzegła sobie, jakich zabaw nie chce, żeby mniej więcej ustalić "styl" wesela i wszystko wyszło naprawdę ekstra Smile ja się bawiłam super, no i jedzenia przez całą noc nie brakowało i zostało jeszcze na poprawiny. bardzo fajne miejsce Smile

ja właśnie jestem umówiona na spotkanie w Laurze Smile. na zdjęciach wygląda świetnie, chciałabym sprawdzić jak wygląda na żywo Smile. mam nadzieję, że jeszcze lepiej. no i mam też nadzieję, że mają jeszcze wolne terminy na przyszły rok Smile

Odpowiedz z cytatem
no to daj znać w takim razie, jak będziesz po spotkaniu Smile trzymam kciuki, żeby ci się wszystko podobało i żeby się udało! Smile

Odpowiedz z cytatem
no ja już po spotkaniu Smile wrażenia bardzo pozytywne. no i do tego udało się z terminem! super, jestem bardzo zadowolona. został mi już tylko fotograf! Smile

Odpowiedz z cytatem
specjalnie zarejestrowałam się tutaj, aby móc zaopiniować restaurację Laura. W sali tej dwa tygodniu temu odbyło się moje wesele, z czego jestem ogromnie zadowolona! Przepyszne jedzenie, a przede wszystkim posiłki ciepłe i podane na czas. Goście weselni chwalili obsługę, dzięki czemu wesele to jest na pewno mile wspominane w mojej rodzinie Smile Współpraca z właścicielami była przyjemna, bez trudności, wszystko udało nam się szybko uzgodnić, a także uzyskać od właściciela wskazówki i rady, np. co do wystroju i menu. Ogólnie - bardzo polecam! Smile

Odpowiedz z cytatem
Ja polecam sale w Zwierzchowie w strone Niedyszyny praktycznie przy Bełchatowie, sala bałdzo ładna na dworze gril w cenie, jedzenie pyszne i bardzo duzo , do domu dostalismy tyle że 2 tyg nic nie bedziemy kupować. ogólnie jak najbardziej na tak . Jeśli koło 100 ludzi to jak najbardziej ciasno nie będzie na parkiecie, Cena nie droga z czego jeszcze na koniec mozna troche utargować.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1