Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Drogi poraz kolejny !!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
w gre wchodza tez dobre amorki jesli nie sa wybite to smialo przy 80 przejedziesz chyba ze to merc A class Smile

Z tym 80km/h to był tylko przykład, ja jezdze przepisowo Wink Laughing Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
to tak jak wiekszsoc w tym miescie Smile pozdrowienia dla organow scigania hehe

Gratuluje tym, ktorzy wreszcie wpadli na dobry pomysl.

u was na przytorzy przynajmniej cos robia bo na dolnoslaskim to nie widzialem nic takiego no chyba ze przejazdem Smile

Ta, mogli by troche odsniezyc te osiedla, bo juz mnie wkurwia to ciagle wypierdalanie sie ;D Pozatym samochodem tez sie jezdzi nienajlepiej ( lubie sie poslizgac, ale nie na osiedlu ). Pomijajac juz mnie ( mysle, ze daje rade Very Happy ) to jest wielu ludzi bez wyobrazni ( lub bez zimowek i umiejetnosci co gorsza ) i wielokrotnie tacy delikwenci chcieli mi wjechac do kabiny :F Jak do tej pory mialem farta i mialem gdzie ( i potrafilem ) uciec... ale jak dlugo?

u was na przytorzy przynajmniej cos robia bo na dolnoslaskim to nie widzialem nic takiego no chyba ze przejazdem Smile

u mnie w bloku wisi karteczka zeby samochody w sobote o 7 rano gdzieś przestawić bo będą odśniezac Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
u kumpla mieli wczoraj odsniezac ale nie napisali o ktorej godzinie i kazdy czekal w oknie na sluzby porzadkowe ale szczerze mowiac to tak odsniezyli ze az sie plakac chce Smile

wiecie co jest najgorsze u drogowki? gdy przejezdzaja powiedzmy z punktu A do punktu B a droga jest zasniezona to szanowy pan w samochodzie z tym czyms do zgarniania sniegu ( zapomnialem fachowej nazwy ;p) nie raczy nawet KUR** opusic tego gowna aby na tym odcinku AB odsniezyl chodzby fragment jezdni. Co mu szkodzi? paliwo i tak traci bo jedzie gdzies tam wiec w czym problem pociagnac wajhe ? ehh:/ a po 2 drogowka z tego co pamietam miala byc wysmienicie przygotowana na zime w tym roku i co? jakos dali plamy jak co roku bo drogi biale tak biale sa, drogi osiedlowe? szkoda gadac snieg zalega wszedzie... drogi waskie jak sam skur*** a jak juz odsniezaja to robia wielka laske ze on wjedziie na garaze i raczy odsniezyc pol metrowy snieg ... to jakies choree ! Neutral

Odpowiedz z cytatem
W tym roku zima znów zaskoczyła drogowców ;-D

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
drogowcy sie wzieli do roboty ale to chyba przez wypadek w Chorzowie . Bo od tamtego momentu w Bełchatowie po 23:00 mozna napotkac mase ładowarek , wywotek itp wywożą snieg za miasto. coraz lepiej miatso wyglada dajmy na to okolice urzedu miatsa dzis a tydzien temu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
nasi drogowcy to co rok sa przygotowani jak twierdza zima ich nie zaskoczy a jak jest naprawde to kazdy z nas widzi Smile

moze lepiej, zeby snieg lezal na drogach Wink widzieliscie jak wyglada 8 (wlokniarzy i sienkiewicza) ?

Odpowiedz z cytatem
na wlokniarzy to ja widzialem ale chodniki, a raczej ich brak nikomu, nie chcialo sie ich odsniezyc, ale coz mozna i tak Smile

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2