Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
wakacje
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post wakacje 
siemacie Smile mam pytanko: jak spedzacie wakacje? moze znacie jakies fajne miejsca w okolicy, gdzie moznaby sie fajnie zrelaksowac i pobawic Smile ewentualnie miejsca, ktore mozna zwiedzic?? dziekuje za wszystkie odpowiedzi Smile

wawrzkowizna i słok Smile

ja w te wakacje wybieram http://www.annaipiotr.nadmorzem.com/ Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
ja w te wakacje wybieram http://www.annaipiotr.nadmorzem.com/ Smile

mhhhmmmm Shocked pięknie :] Myszko może się tez tam wybierzemy? bo ja mam ogromną chęć Smile tam moglibyśmy sobie pobiegać po plaży Rolling Eyes Rolling Eyes

@Kasiuniaaa, jak sprawa stoi z kasą, wyżywieniem itp. bo nie widzę bardziej szczegółowych danych :>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ja na wakacje jeżdżę od kilkunastu latek w jedno i to samo miejsce w okolicach Olsztynka. Piękne lasy, cisz spokój, dzicz, ludzi jak na lekarstwo... można odciąć się od miejskiego zgiełku i wypocząć od cywilizacji.

Ja na początku jadę z kumplami pod namiot do Bialogóry na jakiś tydzień a reszte wakacji spędzam jako opiekun na obozie młodziezowym :}

Odpowiedz z cytatem
suuper Smile ja chyba niestety albo pozostane w Bełchatowie albo bede zdana na rodzicow Confused :/ chcialabym tez gdzies wyjechac z przyjaciolmi ale chyba raczej nic z tego Sad

@bonzo: kcialabym Misiaczku ale to nie ode mnie zalezy Sad :*:*:*:*

wyzywienie na własna reke Smile a co do cen masz napisane "Ceny: od 25 do 35 zł/os. " tj. w zalezności od pobytu Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
suuper Smile ja chyba niestety albo pozostane w Bełchatowie albo bede zdana na rodzicow Confused :/ chcialabym tez gdzies wyjechac z przyjaciolmi ale chyba raczej nic z tego Sad

@bonzo: kcialabym Misiaczku ale to nie ode mnie zalezy Sad :*:*:*:*

rodzice ci nie pozwola ? Laughing

Odpowiedz z cytatem
widzisz nie wszyscy rodzice puszczaja wszedzie swoje dzieci widocznie dobrze je wychowuja! Razz nie jestem jeszcze pelnoletnia wiec troche ich rozumiem Razz

ja wiem czy trzymanie na smyczy to dobra metoda wychowawcza? a to czy masz 18 skonczone czy nie to nie ma zupelnie znaczenia, wazne czy ci rodzice ufaja i wiedza ze nie zrobisz nic glupiego... no ale jak mowisz ze ich rozumiesz to pewnie nie maja gwarancji ze rzeczywiscie tak by bylo Smile

Odpowiedz z cytatem
nie chodzi o to czy jestes pelnoletnia tylko o to czy jestes na tyle samodzielna zeby Cie wyslac na wakacje bez opieki
a swoja droga dobre - najpierw zaklada temat i pyta o miejscowki a za chwile pisze ze niestety rodzice nie pozwolili, usmialm sie :d
no i sprawy z chlopakiem mozna chyba wyjasniac na gg albo osobiscie a nie pisac do niego an belchatowskim forum jakby kogos interesowaly wasze sprawy...
nie dziwie sie ze rodzice maja opory zeby gdzies Cie sama wyslac w podroz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
pytam bo moze jest jeszcze jakies miejsce, w ktorym nie bylam a warto je zwiedzic i nie zajmie mi to wiecej niz 1 dzien...a to z kim i czy mnie rodzice puszcza to tylko i wylacznie moja sprawa a ten temat zalozylam tylko po to aby cos sie dzialo na tym forum bo ono jest jakies nieme ostatnio :/ a rodzice maja do mnie zaufanie ale nie sa za bardzo za wypadami a co do samodzielnosci to tez nie maja watpliwosci, nie jestem glupia i znam umiar...a Ty Rossi zaloz jakis swoj ciekawszy temat jak Ci sie moj nie podoba bo tylko sie ze wszystkich wysmiewasz Confused

ojojoj

Odpowiedz z cytatem
Rossi ja się natomiast uśmiałem czytając Twojego posta. Bo to ze Mycha zapytała o jakieś miejsca jeszcze nie musi znaczyć ze chce tam jechać ^^ I tu się raczej kłania czytanie ze zrozumieniem. Moze powinieneś jeszcze raz przeczytać temat :> Tuz za rogiem matura a tu takie babole no no ...

Przytoczę go, bo może nie chce Ci się przewijać strony:

Cytat:
siemacie, mam pytanko: jak spedzacie wakacje? moze znacie jakies fajne miejsca w okolicy, gdzie moznaby sie fajnie zrelaksować i pobawić, Smile ewentualnie miejsca, ktore mozna zwiedzic?

Zaznaczyłem chyba to najważniejsze pytanie, które dotyczy Was, innych użytkowników forum a nie jej samej. Na 99% Mycha już wie co będzie robiła w wakacje. Ale z uprzejmości, dobrej woli rozkręcenia tego ostygłego forum i chęci zapoznania nowych znajomości zapytała o to Was. Gdyby temat brzmiał:

"Pomóżcie mi, bo nie mam co robić we wakacje i nie mam na nie żadnego pomysłu." - Twoje sugestie i stwierdzenia miałyby słuszność bytu. Lecz w tej sytuacji są naprawdę zbędne.

Co do - jak Ty to nazwałeś - załatwiania prywatnych spraw na forum.

Po pierwsze: czemu się nie przyczepiłeś do mnie, kiedy to właśnie ja zadałem pytanie a Mycha z grzeczności odpowiedziała?
Po drugie: zauważ, ze tak samo ja, jak i Mycha jesteśmy użytkownikami tego forum. Zadnego punktu regulaminowego nie złamaliśmy więc nie wiem czemu się czepiasz.
Po trzecie: wydaje mi się ze forum do tego służy, żeby właśnie za jego pomocą odpowiadać sobie na pytania. Te bardziej i mniej prywatne. Ciekawe czy tak samo zbulwersowałbyś się gdyby to pytanie (lub jakiekolwiek inne) było skierowane do Ciebie.
No i po czwarte: jeżeli Ci sie nie podoba coś, to po prostu nie czytaj Smile Moze Ty jesteś zazdrosny? lub masz jakieś kompleksy?

PS. nie żywię do nikogo urazy i nie mam nikomu nic za złe. Forum od tego jest aby prowadzić dyskusję. Ale czasami najpierw lepiej jest się zastanowić przed tym co chcemy napisać. Bo tylko niepotrzebnie wprowadzamy między siebie niesnaski.

pozdrawiam

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny