Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Furki...
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
A tym czasem uwazajcie jak was objade:>

Oj tak juz nie szalej z tymi slowami bo sie zdziwisz Razz Nie wspomne gdy stane na kresce z Toba swoim autem, a obecnym ( niby tatusia ale zawsze cos Wink ) tez moge powalczyc Razz Takze co tam ciekawego to Twoje audi oferuje? Razz

Moim faworytem jest od dawien dawna ten oto osobnik --> KLIK
cho? ostatnio sk?aniam si? nawet ku takiemu --> KLIK

No ale znaj?c ?ycie, b?d? potrzebowa? czego? nieco bardziej rodzinnego i bior?c kilka kredyt?w zdob?d? si? na takie czarne co? i koniecznie bez udziwnie? w postaci skrzyd?opodobnych spojler?w, zde?ak?w a? po asfalt itd.. KLIK

Stary model BMW 7, najpi?kniejsze auto Smile --> NACISK MYSZ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Odpowiedz z cytatem
@ nestor: Lubujesz w klasykach? Very Happy A co powiesz na cos takiego:

1 2 3

Renault 4 Smile Akurat dziwnym trafem jestem w posiadaniu takowego i to nawet w tym samym kolorze! Jezdzi Very Happy

@sleesh: W klasykach te?, ale choruje na mini.

--EDIT
Widze Bero, ?e dalej tkwisz w kompleksach, im wi?ksze auto tym lepiej Twisted Evil

sleesh: seria 8.1 s [vmax 240km/h] do setki po czipsie 6.9 s do setki [blat zamykam]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Mhm, no to ojca nie powalcze, ale swoim owszem Razz Ile to Twoje pudlo wazy i ile w tej chwili ps ? Bo domyslam sie ze moment obrotowy kosmicznie wielki :F
Tak czy siak Peugota Twojego juz objechalem ( w drodze zjadlem kolacje bo mi sie nudzilo ;P ) Razz

Pezota mojego? Pierwsze slysze abym mial taki samochod.
Mialem kiedys golfa ale pezota?
Wiec zapraszam na jakis maly sprint
Poszukaj sobie: 1.8T (AGU)
A ty co masz ?

Odpowiedz z cytatem
Mhm, zonk. Sprawdzilem wykresy ;D Chubbs sie wygrazal ze mnie Twoim zajedzie, za to ze wlasnie go w 206 skilowalem Wink W najblizszym czasie niestety chyba nie mam co startowac. Obecnie Honda CR-V 2.0 ( byc moze kolo maja dostanie turbo :> ), a w niedalekiej przyszlosci jak juz wczsniej pisalem Mazda MX-6 2,5 V6 - ale seria i tak ciezko mi bedzie za duzo zdzialac. Jak sie postaram to ponizej 7 s do 100 zejde, ale nie za duzo. Ale to tez kiedys uturbie Very Happy

Uturbiac terenowke? Boze jakie to koszta..
Dla mnie to bez sensu
przciesz mamy 206 to samochod na zakupy nie na wyscigi

A taka v6 pieknie bedzie grac.. a ile wciagac - 15staka to napewno

Odpowiedz z cytatem
Ale on twierdzil ze mnie zjedzie - to mu udowodnilem ze nie Smile Nawet nie musialem 2 wrzucac Razz
To nie jest terenowka tylko SUV Razz W wawie jedna juz taka uturbili i nie jest to az taki koszt ogromny - we wszystkich modyfikacjach wymagancyh zmieszcze sie w 15 tys. ( dobrze, ze to nie moja kasa ;D ). Moment podejdzie mi pod 300 nm i 240 kucykow bedzie hasalo az milo Smile No chyba, ze pokusze sie o bardziej ekstremalny tuning. Ale po co mi w SUVie ponizej 7 s do 100 Wink

Mazda fajnie sie jezdzi i masz racje - dzwiek tez jest piekny. 15 lyknie jesli bede go deptal ( no moze ciut wiecej Smile ), ale przy w miare normalej i dynamicznej jezdzie ( nie emeryt style Razz ) w trasie kolo 8 l /100 km, natomiast w miescie tak do 12, czyli nie jest az tak tragicznie.

W najgorszym wypadku kupie Seicento i podaruje mu ze 120-130 kucy i bedziesz mogl mnie posmyrac po kapciach ;DDD

Mlody gniewny z ciebie, pozyjemy zoabczmy
Musisz miec bogatego tatusia jak masz takie plany - pogratulowac
A tym czasem zycze spelniania planow i marzen

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem

http://galerie.tomson.com.pl/album15

Kasa tatusia pojdzie raczej tylko na Honde bo to jego auto. Przy kupnie mazdy mi pomoze, a reszte robie sam za swoja kase, a ze jest to jedyna rzecz na ktora mam zamiar wydawac kase to bedzie duzo latwiej. I tak calkowity koszt kupna, uturbienia ( to w odleglej przyszlosci ) + kilka mniejszych i wiekszych modyfikacji Mazdy bedzie nizszy niz mialbym kupic A3 jak ty Razz. A fakt, co z tego wyjdzie to zobaczymy - ja jestem dobrej mysli Smile

Meftic a jak tam focus ? Piekny jest teraz na allegro i nawet w normlanych pieniadzach - ten niebiesciutki.
Wssysal bys kazda subarke i impreze Smile

A tym czasem uwazajcie jak was objade:>

Focus RS daje rade, a ten nowy jest jeszcze lepszy.

Ladny stary RS - http://allegro.pl/show_item.php?item=82741854

Objerzdzaj panocku, ale przyznaj sie lepiej co ostatnio wyrobiles. :>

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny